S ktorými prospektmi sa stretli predstavitelia Green Bay Packers?

Jednotlivé tímy NFL sa pred Draftom 2020 môžu oficiálne stretnúť s 30 prospektmi. Tohtoročné pred-draftové stretnutia sa kvôli pandémii pozmenili. Stretnutia „zoči-voči“ a workouty v tréninových priestoroch tímov vystriedali virtuálne hovori. Tu nájdete kompletný zoznam prospektov, ktoré mali pohovor práve s predstaviteľmi Green Bay Packers. Ak už je na našej stránke vytvorený profil pre konkrétneho hráča, tak tam hodím odkaz. V prípade, že rozbor toho konkrétneho hráča nemáme, tak k nemu napíšem zopár základných informácii. Tento článok sa bude pravidelne aktualizovať. Vždy, keď sa dozvieme o novom pohovore, tak ho pridám do zoznamu.

S KÝM SA PACKERS ZATIAĽ STRETLI?

OT JOSH JONES

QB JORDAN LOVE

OT SAAHDIQ CHARLES

  • Charles je ofenzívny tackle z univerzity LSU, kde bol trojročným starterom na pozícii left tackla. Je to hráč, ktorý je stále vo vývoji. Portál Pro Football Focus uvádza, že v každej zo svojich troch sezón pustil 20 a viacej tlakov na QB, vrátane 21 tlakov pri 419 pass-blocking snapoch v roku 2019. No pri jazde za titulom musel vynechať 6 zápasov kvôli disciplinárnemu trestu.

DT LEKI FOTU

  • Fotu je defenzívny tackle, ktorý meria 196 cm a váži 152 kg z univerzity Utah. V rokoch 2018 a 2019 bol menovaný do first-teamu All-Pac 12. V celkovo 45 zápasoch (28 ako starting) vyprodukoval 18 tacklov pre stratu yardov a 4.5 sackov. Fotu je potenciálny pick v 3., alebo 4. kole. Na svoju veľkosť to je pomerne nezvyčajný atlét, ktorý disponuje unikátnym skill setom. V NFL sa mu môže najviac dariť ako two-gap hráčovi. Je to skvelý hráč proti behu, no ako pass rusher toho moc neponúka. Práve táto skutočnosť ho boardom posúva smerom nadol.

WR DENZEL MIMS

S MARSHE TERRY

  • Terry je safety, ktorý je z menšej školy University of Connecticut. V obrane hral takmer všade. Na jednom snape stál ako off edge, no o snap neskôr už stál na pozícii free safetyho.

DL KAMERON CLINE

  • Cline je defenzívny tackle u univerzity South Dakota. V roku 2019 odohral 12 zápasov, v ktorých nazbieral 10 tacklov pre stratu yardov a 4.0 sackov. Vyzerá to tak, že na Drafte pôjde ku koncu tretieho dňa, alebo bude nedraftovaný.

OL CORDEL IWUAGWU

  • Iwuagwu je guard z univerzity TCU. Na úroveň NFL je pomerne malý a chýba mu konzistencia. Nemá konzistentnú kontrolu tela a prácu nôh. Jeho dĺžka rúk a punch sú dobré, no zrejme mu chýbajú inštinkty na rozoznávanie a následnú reakciu proti blitzom. Vyzerá to tak, že na Drafte pôjde na konci tretieho dňa, prípadne ako nedraftovaný. Môže dostať šancu v training campe, no jeho funkčná sila a práca nôh nie je aktuálne na NFL dostačujúca.

LB PATRICK QUEEN

CB JEFF GLADNEY

OLB TERRELL LEWIS

  • Lewis je edge rusher z Alabamy. Je to bývalý 5-hviezdičkový prospekt, ktorý aktuálne meria 196 cm a váži 119 kg. Za Alabamu v roku 2019 odohral 11 zápasov a pripísal si v nich 11.5 tacklov pre stratu yardov a 6.5 sackov. Pro Football Focus uvádza, že pri celkovo 483 snapoch mu napočítali 48 tlakov na quarterbacka a 13 behových stopiek. Jeho percentil vyvinutých tlakov v roku 2019 – 19.8%, je tretím najlepším spomedzi kvalifikovaných edge rusherov v tohtoročnej draft class. V roku 2017 a 2018 utrpel vážne zranenia, ktoré ho na boardoch posúvajú smerom nadol (lakeť, respektíve pretrhnutý predný krížny väz). Niektorí hovoria, že im pripomína Danielle Huntera, keď prichádzal do NFL. Dane Brugles z The Athletic ho hodnotí ako 6. najlepšieho edge rushera v tohtoročnej Draft Class a z boardu by mal ísť preč v 2. kole.

QB JALEN HURTS

RB J. K. DOBBINS

TE JOSIAH DEGUARA

Deguara je tight end z univerzity Cincinnati, ktorý v celkovo 46 zápasoch a 27 štartoch zachytil 92 prihrávok pre 1,117 yardov a 12 touchdownov. Ako v roku 2018, tak aj v roku 2019 bol členom All-AAC teamu. V posledných dvoch sezónach zachytil 77 prihrávok a všetkých 12 touchdownov. Lance Zierlein z NFL.com je toho názoru, že v NFL môže byť kvalitným H-backom. Packers potrebujú hĺbku ako na pozícii tight enda, tak aj na pozícii fullbacka, špeciálne po odchode Dannyho Vitaleho. Dane Brugler z portálu The Athletic uvádza, že Deguara je ten typ H-backa ako Dan Vitale. Je to potenciálny pick v 6. kole a naprieč celou NFL je o neho enormný záujem, keď sa medzi Senior Bowlom a Scouting Combine stretol so všetkými 32 tímami a aktuálne má na svojom konte 17 virtuálnych pohovorov. Z čoho 2 tímy mali mať viacej hovorov než len jeden.

TE JACOB BREELAND

Breeland je tight end z univerzity Oregon. Vo svojej college kariére zachytil celkovo v 30 zápasoch 74 prihrávok pre 1,225 yardov a 13 touchdownov. Je to podobný hráč ako Deguara a v NFL môže hrávať na pozícii H-backa. Je to potenciálny pick v 6. kole.

DL RAEKWON DAVIS

PRE PROFIL KLIKAJ TU

LB AUSTIN HALL

Hall je všestranný defenzívny hráč Memphisu, ktorý hrával na pozícii inside, outside linebacekra, či ako safety. Svoju college kariéru začínal na pozícii safetyho, kde odohral svoje prvé tri sezóny a posledné dve hral ako linebacker. Celkovo nazbieral 278 tacklov, z čoho 33.5 bolo pre stratu yardov, 5 sackov, 5 interceptions, 20 zrazených prihrávok a 2 forced fumbles. Na NFL linebackera je pomerne malý, no je skvelý fit do obrany, ktorá od hráčov vyžaduje všestrannosť, čiže do obrany Mika Pettina zapadá perfektne. Jeho najlepší fit je v sub-packages.

TE CHARLIE TAUMOEPEAU

Packers pokračujú v hľadaní svojho nového H-backa a tentokrát mali pohovor s tight endom z Portland State – Charliem Taumoepeauom. Počas troch sezón na college zachytil celkovo 117 prihrávok pre 1,876 yardov a 11 touchdownov. Na tejto univerzite hrával ako tight end, tak aj ako H-back. Na Combine sa prezentoval pomerne dobrým výkonom, keď 40 yardov zabehol 4.75s, three-cone drill mal za 7.0s a vertical mal 36.5´´. Je to dobrý receiver, ktorý sa prezentuje veľkou snahou pri blokoch a pre svoj tím v tejto hernej činnosti na ihrisku nechá aj dušu. No jeho atletickosť je niečo, čo ho drží pozadu. Taumoepeau je projektovaný pick na konci tretieho dňa, prípadne free agent.