Člen syrových hláv Matúš Bednár si aj tento rok pripravil tipovačku pre fanúšikov Packers.

Po minuloročnom nultom kole Tipovačky by som opäť rád priniesol Tipovačku pre Packers komunitu. Múdrejší o rok a minuloročné skúsenosti verím, že bude zaujímavejšia a zapojí sa do nej omnoho viac fanúšikov ako vlani.

Oproti minulému roku budeme robiť už len týždennú tipovačku, ktorá bude pozostávať z rôznych štatistických tipov nášho tím v danom weeku.

Prihlásenie sa do tipovačky

Kto má záujem zapojiť sa do Tipovačky zašlite mi email na: tipovackapackers@gmail.com

Predmet mailu: Prihlásenie Tipovačka 2021 – váš_nick

Ako bude tipovačka prebiehať

Do začiatku výkopu daného kola mi musíte odoslať jednoduchý Google formulár, kde vyplníte svoj nick a kolo ktoré sa tipuje. Formulár odošlete a hotovo. Žiadne vypĺňanie excelu a posielanie na mail. Spravíte za 30 sekúnd z mobilu.

Tu nájdete odkaz na formulár, každé kolo bude ten istý len vyplníte aktuálne kolo. Finálne znenie tipov ešte budem postupne dopĺnať a meniť, keď bude komplet dám vedieť.

https://forms.gle/VC7MajFKteZkfVkp9

Po každom kole spravím na základe tipov vyhodnotenie a tabuľku rozpošlem na emaili z ktorých ste sa prihlásili. Každe 2-3-4 kolá by som chcel spraviť krátky článok aj na webe kde by som vypichol nejaké zaujímavosti a samozrejme pripojil tabuľku.

Hodnotenie tipov

Tipy sú rozdelené do dvoch kategórií:

Základné tipy

Počet bodov, ktoré skórujeme – za správny tip je 20 bodov

Počet TD celkovo – za správnu odpoveď je 5 bodov (TD vzduchom, behom, ale aj TD obrany)

Počet TD vzduchom – za správnu odpoveď je 5 bodov

Počet TD po zemi – za správnu odpoveď je 5 bodov

Počet premenených FG – za správnu odpoveď je 5 bodov

Počet Interception – za správnu odpoveď je 5 bodov

Počet Fumblov – za správnu odpoveď je 5 bodov

Počet sackov súperovho QB – za správnu odpoveď je 5 bodov

Počet 1st downov – za správnu odpoveď je 5 bodov

Počet úspešne skonvertovaných 3rd downov – za správnu odpoveď je 5 bodov

A možno do začiatku sezóny ešte nejaké doplním.

Bonusové tipy

Toto sú už skôr také bonusové udalosti v zápase ktoré sa nedajú moc tipovať číselne a je tam možnosť len Áno alebo Nie, tieto možno budem upravovať a doplňovať individuálne. Napríklad minulý rok pred zápasom z Rams by som mohol dať tip že získa Adams viac ako 100Y keď ho bude strážiť Ramsey?. A podobne. Za tipy či už stále alebo doplnkové budem určite vďačný.

Cena

Podobne ako minulý rok ja cenu zabezpečiť neviem. Ak by sa opäť našiel niekto, kto by nám zasponzoroval nejakú výhru budeme moc radi, aby mala tipovačka ešte väčší náboj. Ak rozmýšlate či sa prihlásiť dúfam, že vás presvedčí, že už mám prisľúbenú účasť od Rola a INŽINIERA a dúfam, že sa mi podarí presvedčiť aj Barta a budete si môcť porovnať vaše tipovacie schopnosti aj priamo proti výkonnému výboru nášho fanklubu.