Už budúci mesiac sa stretneme na tradičnej akcii v Seredi. Pripravili sme si pre vás krátky úvodný program a aj dve súťaže! Rozhodne sa oplatí prísť.

Pre kompletné základné informácie si rozkliknite článok po KLIKNUTÍ SEM! Nájdete tam všetko, vrátane inštrukcií o tom, že v podniku sa dá platiť len hotovosťou, že je možnosť ubytovania za dobrú cenu, že vás vieme prísť zobrať na stanicu,…

V piatok 6. októbra 2023 sme zaregistrovali 15 platieb, čiže ešte čosi môže prísť cez víkend, no aj tak by sme vás chceli požiadať, aby ste to nenechávali na poslednú chvíľu. Deadline sme stanovili na posledný deň tohto mesiaca z rôznych praktických dôvodov. Smelo hovoríme o tom, že chceme minimálne 40 ľudí, no ja pevne verím, že aktuálna sezóna je geniálna po fanúšikovských akciách a interakciách a aj magická 50tka by mohla padnúť! UPDATE: 16. októbra sme prijali 37 platieb! Hranica 40 účastníkov je na spadnutie a vyzerá to nádejne aj smerom ku magickej 50tke!

Vzhľadom na to, že máme za sebou veľký a úspešný Trip Syrových 2023, môžem prezradiť, že sa môžete tešiť takmer na všetkých jeho účastníkov! To sa rozhodneme využiť a s našimi kamošmi z fanklubu porozprávame o tom, čo tam zažili a ako vnímali celý trip. Rovnako nám priniesli zaujímavé suveníry, o ktoré BUDETE SÚŤAŽIŤ POČAS VEČERA! Z tohto dôvodu sme sa rozhodli dať dokopy predbežný stručný program:

17:00 – Oficiálne zahájanie Stretnutia Syrových hláv. Príhovor Rola a Inžiniera, informácie o fanklube, aktivitách a podobne

17:15 – Debata s účastníkmi Packers Tripu 2023

17:40 – Kvíz Syrových hláv

18:00 – Podávanie jedla, pitia a všetkého možného

18:55 – Ukončenie prijímania tipov zápasovej tipovačky, ktorá prebehne priamo na mieste

19:00 – Začiatok zápasu

Half-time: Spoločná fotografia všetkých účastníkov, vyhodnotenie polčasovej zápasovej tipovačky


KVÍZ SYROVÝCH HLÁV

Novinka, ktorú si pre vás pripravujem ja. Odporúčam vám, aby ste si pozreli našu knihu, zamerajte sa na dôležité dátumy v histórii, na mená, ktoré tvorili bohatú históriu Packers. Rovnako sa vám oplatí dostať do hlavy, v ktorých rokoch sme vyhrali Super Bowl, vedieť nejaké tie zaujímavé picky v drafte (nielen tie v prvých dvoch dňoch 🙂 ). Budú tam otázky od ľahkých až po náročné, no vždy budete mať výber zo štyroch možností. Čo je hlavné? Spoločne sa zabavíme, zistíme, kto je chodiaca encyklopédia a zároveň budete súťažiť o zaujímavé ceny, ktoré sú priamo z Lambeau Fieldu!

POLČASOVÁ TIPOVAČKA

Kto bol vlani, vie o čo sa jedná. Tipovalo sa niekoľko zápasových štatistík, ktoré sa viazali len na 1. polčas. Vstupný poplatok pre každého záujemcu je 5 eur. Víťaz sa tak môže tešiť na to, že sa mu minimálne náklady na benzín vrátia, haha. Vlani sa zapojili takmer kompletne všetci a pridalo to ďalší náboj sledovaniu zápasu.


ZÁKLADNÉ INFO

  • Kedy: 19. novembra, nedeľa od 16:00, zápas s LA Chargers začína o 19:00
  • Kde: Šport Club, Sereď, Slovensko.
  • Poplatok: 15€ do 31.10.! Zahŕňa: Jedlo, torta, priestory a sledovanie zápasu
  • Deadline: Peniaze pošlite do 31. októbra!
  • Platba: na účet IBAN SK77 0200 0000 0055 0454 3212.
  • Do poznámky uveďte meno a priezvisko.
  • V prípade potreby info o majiteľovi účtu: Norbert Kalinai, Kuzmányho 4, 92601 Sereď, Slovensko
  • Ubytovanie: Individuálne, doporučujeme www.penzionmlyn.sk alebo čokoľvek na Bookingu v okolí Serede aj Trnavy
  • Doprava: Kto príde autom – parking je zdarma a priamo v areáli. Kto príde vlakom do Trnavy, Inžinier zariadi odvoz do Serede!