Tradície sa majú dodržiavať a v prípade fanklubáckeho stretka to platí dvojnásobne! Štvrtý zraz fanklubu Slovak & Czech Fanclub of Green Bay Packers bude! Čítajte pre kompletné informácie.

Miesto a väčšina detailov ostávajú úplné rovnaké, no tento rok sme sa zámerne rozhodli informovať ešte skôr. Chceme docieliť to, že už teraz si môžete dať všetci do kalendárov nedeľu 19. novembra a pondelok 20. novembra ako dni, kedy budete v Seredi na štvrtom stretnutí nášho fanklubu.

Pevne veríme, že si čo najviac ľudí dokáže zariadiť na pondelok voľno nielen v práci, ale aj doma. Kvôli čomu? Aby ste si mohli dať na mieste pivko, posedieť, pokecať a neponáhľať sa ešte počas 4. štvrtiny nazad nocou v aute. Týmto naozaj pozývame všetkých, nech si skúsia vybaviť ten pondelok. Raz za rok sme spolu ľudia, ktorým v žilách koluje Green&Gold krv a táto akcia nemá počas kalendárneho roka pre každého z nás obdobu.

Pozývame aj ľudí z okolia Prahy a vzdialenejších kútov Česka a Slovenska. Zápas sa začína o 19:00 a je to jedinečná príležitosť stretnúť sa. Kto bol predošlé roky, určite neľutoval. Je to jedinečná akcia, kde strávite čas s ľuďmi a kamarátmi, ktorých poznáte len z Discordu. Raz do roka máme možnosť sa na niekoľko hodín vidieť, tak to spoločne využime čo najviac.

Prísť sa dá aj vlakom do Trnavy, kde by potom odvoz zo stanice a na stanicu zabezpečil Noro. Zo stanice vieme týmto štýlom pokojne zobrať 10-15 ľudí. Všetko je to o vzájomnej dohode.

Aj kvôli tomuto sme na Discorde vytvorili miestnosť s názvom #stretkofanklubu. Táto sekcia funguje už od vlaňajška a pokojne smerujte všetky vaše otázky tam. Skúste sa dať dokopy ľudia na jednej trase, sadnite do spoločného auta alebo rovnakého vlaku. Tým pádom vás potom budeme vedieť aj ľahšie zobrať z Trnavy do Serede. Nebojte sa mňa (Rolo) alebo Inžiniera s akýmkoľvek dotazom otravovať, sme tu pre vás. Veľmi radi to robíme. 

Vybavujte voľno na pondelok, pretože to určite bude legendárne. Rozhodne neoľutujete.

Príchod je od 16:00!!! Dôvodom je program a možnosť najesť sa pred výkopom zápasu. Teda o 17:00 by sa začalo s programom a o 18:00 by sa začalo s podávaním jedla. Je to kvôli tomu, aby počas zápasu nebehal čašník každých desať sekúnd popred nás a mohli sme si v pohode vychutnať zápas.

FAJČENIE len vo vonkajších priestoroch. Máme za to, že sme všetci rozumní a tolerantní ľudia, čiže sa na mieste s fajčiarmi „syrovými“ hlavami dohodneme, že ako to bude.

PLATBA V BARE LEN V HOTOVOSTI! Prineste si hotovosť, nech sa vyhneme problémom.

ZÁKLADNÉ INFO

  • Kedy: 19. novembra, nedeľa od 16:00, zápas s LA Chargers začína o 19:00
  • Kde: Šport Club, Sereď, Slovensko.
  • Poplatok: 15€ do 31.10.! Zahŕňa: Jedlo, torta, priestory a sledovanie zápasu
  • Deadline: Peniaze pošlite do 31. októbra!
  • Platba: na účet IBAN SK77 0200 0000 0055 0454 3212.
  • Do poznámky uveďte meno a priezvisko.
  • V prípade potreby info o majiteľovi účtu: Norbert Kalinai, Kuzmányho 4, 92601 Sereď, Slovensko
  • Ubytovanie: Individuálne, doporučujeme www.penzionmlyn.sk alebo čokoľvek na Bookingu v okolí Serede aj Trnavy
  • Doprava: Kto príde autom – parking je zdarma a priamo v areáli. Kto príde vlakom do Trnavy, Inžinier zariadi odvoz do Serede!

Po skončení zápasu Packers bude program pokračovať voľnou debatou o zápase, živote a hlavne sledovaním late window zápasov!


Pripravujeme pre vás aj večernú súťaž. Niečo v štýle ako vlani, aj o nejaké ceny, ktoré budú zaujímavé. Všetko sa dozviete na mieste, ale bude to niečo na štýl našej bežnej tipovačky.