Bolestivá prehra s ďalším vážnym zranením

Vikings vyhrali svoj Super Bowl. Gratulujem. Na domácej pôde nás dokázali poraziť pomerom 34-31 úspešne premeneným field goalom s uplynutím času hracej doby a môžu oslavovať. Musím sa priznať, že keď som pred zápasom uvidel, že Rashan Gary hrať nebude, tak som aj tak počítal s tým, že príde prehra (písal som o tom na našom Discorde). Vážnych zranení máme pomaličky viacej než emigrantov, ktorí prichádzajú do Európy a to sa takto nedá vyhrávať donekonečna. Vikings sa do tohto zápasu vrátil Harrison Smith, Anthony Barr, či Patrick Peterson a keď si odmyslíme zranenia Danielle Huntera a Michael Pierca, tak sú prakticky zdravým tímom. Toto nie sú výhovorky, to sú hole fakty a my už ten bye week potrebujeme ako soľ. Však istotne ste videli ten náš injury report pred týmto zápasom… V tíme máme len hŕstku hráčov, ktorá je úplne v pohode a nemá nejaké to menšie zranenie, či modriny.

Obrázok

Pred týmto weekom som videl graf, ktorý ukazuje stratu hodnoty kvôli zraneniam. Žiadny iný tím v NFL nestratil kvôli zraneniam väčšiu hodnotu hráčov (je rozdiel keď prídete o All-Pro hráča a o cornera číslo pät), mal by na svojom konte toľko výhier ako máme my a dokázal by viesť do tohto weeku svoju konferenciu. Toto je za mňa známka skvelej práce generálneho manažéra Briana Gutekunsta, ktorý dokázal na ulici nájsť vplyvných hráčov a vybudovať hlboký tím. Za mňa je Brian jeden z hlavných kandidátov na zisk ocenenia vedúceho pracovníka NFL v tejto sezóne. Rovnako treba dať klobúk dole pred trénerským tímom, ktorý dokáže takto vykrývať obrovské straty a ja to mám v hlave jasné. V tomto momente si cenu za trénera roku v NFL zaslúži najviac Matt LaFleur a tento spomínaný graf je toho jasným dôkazom. Ale opäť sa o Mattovi ani len nehovorí v tejto súvislosti…


PRIŠLI SME O JENKINSA A AJ RODGERS MÁ VÁŽNE ZRANENIE

Smutné na tom všetkom je to, že tá naša gulička sa v tomto grafe ešte zväčšila. Švajčiarsky nožík menom Elgton Jenkins si pretrhol predný krížny väz a oficiálne je out na celú sezónu, pričom vynechá aj signifikantnú porciu budúcej sezóny. Možno budem teraz znieť trošku divne, ale za mňa je jeho strata ešte väčšou než je minuloročná strata Davida Bakhtiariho. Toto nie je žiadny hate na Davida. V mojich očiach je to najlepší ľavý tackle posledných 5 rokov v NFL, avšak Elgton je typ hráč, ktorého v OL môžete postaviť úplne hocikde. Zranil sa nám center? Nie je problém ho dať na centra, kde odohrá skvelý zápas. Zranil sa nám ľavý tackle? Nie je problém ho dať na ľavého tackla, kde odohrá skvelý zápas. Zraní sa nám pravý tackle? Nie je problém ho dať na pravého tackla, kde odohrá skvelý zápas. Chápete čo týmto chcem povedať? Pre našu ofenzívnu lajnu má obrovskú hodnotu a nahradiť ho nedokážeme… Aktuálne máme zranených troch starterov v ofenzívnej lajne (LT Bakhtiari, LG Elgton Jenkins, C Josh Myers). Bolo nám oznámené, že Bakhtiari mal operáciu kolena, ktorou sa mu koleno prečistilo a podľa všetkého sa podarilo odstrániť to, prečo sa na tŕeningoch necítil ready na 100%. Práve kvôli tomuto vynechal posledné dva týždne tréningy. Jeho stav sa začne prehodnocovať po bye weeku a podľa informácií Packers dúfajú, že sa vráti niekedy v decembri.

…. Ach tieto posraté umelé trávniky… Ako napísal Kurt, športu len škodia… Tento rok máme 2x ACLko na umelej tráve bez kontaktu.

Aby toho nebolo málo, tak nám bolo oznámené, že s vážnym zranením špičky na nohe (konkrétne malíček/kosť) bojuje aj náš quarterback Aaron Rodgers. Toto zranenie sa mu malo prihodiť počas toho, ako sa liečil z COVIDu, ale nevieme, ako sa udialo. Rodgers to nechce povedať. Po zápase nám Aaron povedal, že sa bude musieť nejako prekúsať cez bolesť až do bye weeku. Dodal, že sa mu to v tomto zápase opäť obnovilo a to pri play, kde sa zranil aj Elgton Jenkins. Ian Rapoport napísal, že s najväčšou pravdepodobnosťou bude musieť hrať cez toto zranenie počas celého zvyšného priebehu sezóny.


ÚTOK SA PO OTRASNOM ZAČIATKU ROZBEHOL

Aaron Rodgers mal doslova otrasnú prvú štvrtinu. Len neveriacky som krútil hlavou čo to tam stvára. Mal som pocit, že sa pozerám na Rodgers zo sezón 17-18. Každá play musí byť big play, inak sa nepočíta, netriafanie voľných hráčov, držanie lopty príliš dlho, či neschopnosť vidieť voľných hráčov (na jednej play sa stalo, že mal voľných troch hráčov – MVS, Cobb a Adams, ale skončilo sa to otrasnou neskompletovanou prihrávkou na Adamsa). Minimálne jedna prihrávka sa mala skončiť íčkom a k tomu spravil zbytočný fumble, pri ktorom sme mali obrovské šťastie že ho nezískali Vikings. No proste to bolo celé zle a mal som chuť tento zápas vypnúť, lebo na to sa skutočne nedalo pozerať. V prvej štvrtine sme nevideli žiadny motion, žiadnu rýchlu passovú hru, žiadne screeny a ani žiadnu behovú hru. Nechápal som čo sa to deje.

Potom však prišiel pekný drive tesne pred koncom prvého polčasu a v druhom polčase to už bola úplne iná rozprávka. Vrátili sme s k nášmu útoku, našli sme ofenzívny rytmus, začali sme dostávať loptu z jeho rúk skorej a výsledky sa dostavili okamžite. V druhom polčase skompletoval 10/11 prihrávok pre 197 yardov a 3 touchdowny. Rodgers predvádzal najlepšiu hru práve vtedy, keď hral v rytme (2-5 sekundy – 4 sekundy do hodu). Za takýchto podmienok skompletoval 16/19 prihrávok pre 303 yardov a 2 touchdowny. Keď hral v rytme, tak sa mu podarilo vyprodukovať +23.0 passových EPA (expected points added), čo je 6. najvyššie číslo v jednom zápase počas celej éry Next Gen Stats. Ale aj napriek tomu sme prehrali. Rodgers jednu štvrtinu vyzerá totálne na uterák, keď prakticky nič netrafil a potom vymyslí takýto hod. Toto sa môže udiať asi len pri ňom.

Rodgersovi sa darilo proti Zimmerovim blitzom, keď proti blitzu skompletoval 9/12 prihrávok pre 242 yardov a 1 touchdown. Ofenzívna lajna odviedla obstojnú prácu a celkovo pustila len 9 tlakov na svojho quarterbacka. Rodgers bol pod tlakom len na 10/37 dropbackov (27%). Ak niekoho môžem z ofenzívnej lajny špeciálne pochváliť, tak je to ľavý tackle Yosh Nijman, ktorý zaskočil za zraneného Jenkinsa. Odohral síce len sedem pass-blocking snapov, ale nepustil ani jeden tlak na quarterbacka a dokázal kvalitne zaskočiť za Jenkinsa. Inak Turner, Patrick, Newman a Runyan nijako nevyčnievali. Musím povedať, že run-blocking sa mi vôbec nepáčil a na môj vkus tam bolo až príliš veľa penált. Tú na centra Lucasa Patricka fakt nepočítam, lebo to bol bullshit. Že dal hlavu hore príliš rýchlo… Výsmech.

V tejto sezóne sme mali hádam v každom jednom zápase otrasnú prvú štvrtinu a potom sme to vykrývali. Teraz sme to už vykryť nedokázali, aj keď sme k tomu mali ohromne blízko. Ale teraz nás to prvýkrát dobehlo a prišla prehra. Aaron Rodgers zaznamenal passer rating nad 130.0 v 37 rôznych kariérnych zápasoch. Packers sú v týchto zápasoch 35-2. Ktoré sú tie jediné dve prehry? Posledný zápas sezóny 2012 proti Vikings a tento zápas proti Vikings. A aby to bolo ešte zaujímavejšie, tak v roku 2012 sme prehrali po 29-yardovom field goale Blair Walsha. V roku 2021 sme prehrali po 29-yardovom gield goale Grega Josepha. Zároveň sme prehrali len 4-krát, keď mal Aaron Rodgers priemer nad 10 získaných yardov na jeden pokus. Rovnako tiež len 4-krát, keď Aaron Rodgers hodil 4 touchdownové prihrávky. Skutočne divná prehra.


OŽIVENIE PASSOVÉHO ÚTOKU

Počas troch štvrtín sa náš passový útok prebral a to je dúfam dobré znamenie. Na pozícii wide receivera hviezdil Davante Adams, Marquez Valdes-Scantling a veľmi pekné momenty mal aj Equanimeous St. Brown.

Davante Adams podal ďalší skvelý výkon a to aj napriek tomu, že musel konzistentne čeliť double teamom a bracket coverage. Jeho 37-yardový catch, ktorým otváral zápas, prišiel po bustnutej coverage v podaní Kendricksa. Avšak priestor mu vytvoril práve MVS svojou vertikálnou rýchlosťou, keď prakticky do polovice ihriska stiahol cornerbacka a aj safetyho na strane Davante Adamsa. MVskova rýchlosť vytvára v našom útoku kopec priestoru.

Davante sa poriadne rozbehol až v druhom polčase. Na prvom touchdownovom drive chytil 3 prihrávky, vrátane 10-yardového touchdownu. Pri tejto play sa otvoril vďaka scrambling drillu na druhú reakciu a to aj napriek tomu, že Vikings na neho poslali v red zone 2-3 obrancov.

O drive neskôr, jeho zachytená prihrávka znamenala predĺženie drivu a potom zo slotu úplne vykúpal cornerbacka Mackanzie Alexandera a skóroval 18-yardový touchdown. Pri našom poslednom drive bol Adams opäť v centre diania, avšak trošku inak. Vikings na neho opäť poslali double team a vďaka tomu dostal MVS súboj 1vs1, ktorý premenil do touchdownu cez celé ihrisko.

Marquez Valdes-Scantling nám naplno ukázal, prečo je jeho vertikálna rýchlosť tak dôležitá pre tento útok. V prvom polčase ho Rodgers trikrát netrafil v súboji 1vs1, ale to ho neodradilo od toho, aby to na neho hádzal ďalej. A vďaka Vince za to. MVS si pripísal 39-yardový catch na corner route na 3rd&12. Inak všimnite si na tejto play aj Deguaru, dosť slušná práca podľa mňa.

Potom skóroval 75-yardový touchdown na prvej play po tom, čo sa Vikings ujali vedenia 31-24. Pri tejto play hral na slote, vďaka čomu sa mu vytvoril súboj 1vs1 proti safetymu. Pri tejto play si všimnite najmä tri veci. Prvou je excelentná práca running backa A.J. Dillona v pass protection, kde zachytáva blitz a tým získava Rodgersovi čas na tento hod. Potom Davante Adamsa, ku ktorému sa do double coverage sťahuje safety Harrison Smith a tým vytvára priestor pre MVS, ktorý je už voľný a Rodgers sa musel uistiť, že len tento hod neprehodí. Treťou vecou je rýchlosť MVSka. Podľa Next Gen Stats MVS pri tejto play dosiahol maximálnu rýchlosť 22.09 míľ za hodinu, čo je doposiaľ najvyššie dosiahnutá rýchlosť s loptou v ruke hráčom NFL počas tejto sezóny. Pred týmto zápasom tento rekord držal môj obrovský obľúbenec Jonathan Taylor, ktorý dosiahol vo weeku 9 pri svojom tiež 75-yardovom touchdowne rýchlosť 22.05 mph. JT a MVS a sú zároveň jediní hráči v tejto sezóne, ktorí sa dostali s loptou vo svojich rukách cez 22 mph.

Equanimeous St. Brown je konečne zdravý a mne sa ohromne páčilo, ako sa nám ho podarilo v tomto zápase využívať. Trikrát sa nám ho podarilo dostať do pozície, v ktorej sa on cíti pohodlne a to hra s loptou v ruke po zachytení prihrávky. Jeho tri dotyky s loptou nám priniesli zisk 54 yardov a spôsobil pri nich tri missnuté tackles obrancov Vikings. Mal jeden beh pre 11 yardov a 2 zachytené prihrávky pre 43 yardov. Dúfam, že v tomto budeme pokračovať, lebo keď je EQ zdravý, tak dokáže nášmu útoku poskytnúť vplyvného hráča či už do blokovania, alebo hry po zachytení prihrávky. Musíme proste hľadať spôsoby, ako dostať loptu do jeho rúk.

Na záver musím pochváliť aj tight enda Josiaha Deguaru. Ten v tomto zápase skóroval svoj prvý kariérny touchdown v NFL a k tomu ešte akým spôsobom! Minulý week ho Rodgers riadne zjebal za to, že správne nereagoval na scrambling drill. Po zápase Rodgers povedal, že to je pre neho dobrý moment na učenie a v tomto zápase Josiah ukázal, že sa z toho poučil. Jeho touchdown prišiel po tom, ako si dokázal na druhú reakciu nájsť cestu k lopte a tak pomôcť Rodgersovi. Pri tejto play sa presadil cez jedného z najlepších inside linebackerov v NFL Erica Kendricksa. K tomu hral celý zápas fyzický futbal a keď dokáže byť produktívnym hráčom v passovej hre a pri robení blokov, tak nám Robert Tonyan toľko chýbať nebude.


A.J. DILLON POTVRDIL, ŽE JE READY

V tomto zápase sme sa museli zaobísť bez služieb Aarona Jonesa a v pozícii starting running backa ho nahradil A.J. Dillon. Ten sa tak vôbec po prvýkrát vo svojej NFL kariére stal starting running backom a potvrdil to, čo som očakával. Že je ready na to, byť základnou súčasťou nášho útoku. Jeho 17 dotykov s loptou nám vyprodukovalo 97 yardov. Na jeho 11 behoch, sedem získalo buď 4 a viacej yardov na first downe, získalo polovicu potrebných yardov na second downe, alebo získalo first down na third downe. Čiže 7/11 behoch bolo efektívnych. K tomu predviedol niekoľko pekných catchov, vrátane zachytenia v otočke pri vysokom hode od Rodgersa, ktorý nám nakoniec aj tak získal first down. K tomu mňa osobe veľmi potešil v pass protection. Tu bol takmer perfektný (až na tú jednu play kde sa zranil Jenkins, potom ho Smith porazil a sackoval Rodgersa, pri ktorom o ešte aj zranil) a to najmä proti blitzom. Niekoľko jeho zachytených blitzov znamenalo big play pre náš útok v druhom polčase. Bez tohto by sa tie plays nikdy nemohli udiať. Fakt parádna práca.

Ako receiver mal A.J. v tejto sezóne 24 targetov, na ktorých zachytil 22 prihrávok s priemerom 2.16 yardov na odbehnutú routu, čo je 4. najlepšie číslo v celej lige spomedzi 46 kvalifikovaných running backov.

Musím tu pridať aj túto play na 3rd&1. Krásny play-dizajn. Matt LaFleur povedal, že náš tréner tight endov Justin Outten našiel túto play na tape ostatných tímov. Spomenul najmä 49ers, ktorí to zahrali tento rok a Brown minulý rok.


NEPREMENENÉ PONÚKNUTÉ ŠANCE

Po Jenkinsovom zranení sa azda najviac hovorí o tom, že sme nedokázali využiť ponúknuté šance. V tomto zápase sme mali aspoň šesť šancí na takeaway, ale nedokázali sme dokončiť plays ktoré sme dokončiť mali. Darnell Savage mal legitímnu šancu na tri interceptions, vrátanej jednej, ktorá by bola najväčšou play zápasu v poslednom drive Vikings. Poďme si teraz spoločne prejsť všetky tieto momenty.

Máme tlak na Cousinsa priamo v jeho tvári, čo ho ovplyvnilo a loptu výrazne podhodil. Keby tu Savage sledoval loptu, tak má na svojom konte jednoduchý pick. Avšak loptu nesleduje a prakticky keď nemáte oči na lopte a lopta je podhodená, tak je to takmer vždy defensive pass interference, lebo to narúbete rovno do receivera… To sa stalo aj v tomto prípade. Namiesto íčka sme im darovali polovicu ihriska zadarmo.

Druhý nevyužitý takeaway prišiel po chybe v podaní Kingsleyho Kekeho. Ten mal perfektný tlak na Cousinsa, čím ho prinútil k otrasnému hodu, ktorý zachytil Darnell Savage a mal legitímnu šancu na pick-six, keby nezakopol. Avšak pick sa nekonal, lebo Keke to helmou napálil rovno do tej Cousinsovej…

Tretia šanca na takeaway. Stokes prakticky zabehol routu, ktorú mal bežať receiver. Cousins mu to hodil do rúk a Stokes je v ideálnej pozícii na intereption. Lopta mu však preletela pomedzi ruky…

Štvrtá šanca na takeaway. Savage celú hru prečítal perfektne a bol v ideálnej pozícii na pick. Loptu chytá, ale duchaprítomný Adam Thielen mu ju vyráža priamo z rúk.

Piata šanca na takeaway. Savage bol opäť v perfektnej pozícii na zahranie play na loptu. Podskočil routu, loptu chystá, ale nedokázal ju udržať a namiesto rozhodujúceho picku to je neskompletovaná prihrávka.

Šiesta šanca na takeaway. Rasul Douglas je v ideálnej pozícii na to, aby zachytil prihrávku smerujúcu na Adama Thielena. Nedokázal však nájsť loptu, bol úplne zmätený a bola z toho big play v absolútnom závere zápasu pre Vikings… Keby loptu zachytil, tak mal pred sebou jedného hráča do bloku a veľmi ľahko to mohla byť aj pick-six.


PASSOVÁ OBRANA VYHORELA

Obrana to v tomto zápase nezvládla a najmä passová obrana. Po zemi to to bolo obstojné. Dalvin Cook mal 22 behov pre 86 yardov (3.9 yardov na jeden beh) a Mattison 3 behy pre 5 yardov. Problém však bol pri passovej obrane. Kirk Cousins nahádzal 341 yardov a trojica Kevin King, Eric Stokes a Rasul Douglas pustila 14 prihrávok pre 231 yardov a 2 touchdowny. V tomto zápase sa proti dom excelentným route runnerom ukázala absencia Jaira Alexandera.

Útok Vikings využíval kopec option routes, kde sa snažili odhaliť najväčšiu slabinu Kevina Kinga a to reagovanie na zmenu smeru. Vychádzalo im to náramne. Do toho zahrávali útočné koncepty, ktorými sa snažili zmiasť a atakovať našich mladých a menej skúsených hráčov. Hovorím o Henry Blackovi a Ericovi Stokesovi. Toto im tiež vychádzalo náramne a vďaka týmto dvom faktorom dokázali rozoberať našu passovú obranu kúsok po kúsku.

Tu mám na ukážku play, kde sa Savage a Stokes nedohodli na svojich zodpovednostiach. Vyzerá to tak, že keby sa Stokes držal smerom na Jeffersona, tak by ho dokázal dotiahnuť, ale namiesto spravil cut k inej route.

Thielen a Jefferson behali po ihrisku úplne voľní. Niekoľkokrát sme sa dostali do dobrej pozície vďaka tlaku na Cousinsa, ale nedokázali sme to zúžitkovať. V tomto zápase nám chýbal Rashan Gary a jeho absenciu bolo v obrane cítiť, avšak chalani sa dokázali pochlapiť a pravidelne vyvíjať tlak na Kirka Cousinsa. Ten bol pod tlakom na 40.5% svojich dropbackov. Pass rush problémom nebol, ale secondary. Celkovo sme mali na svojom konte 21 tlakov. Po päť mal Preston Smith s Kennym Clarkom a Keke s Campbellom si pripísali po tri tlaky.

Aj tu mám na ukážku príklad. Campbell dokázal spraviť tlak na Cousinsa a hitnúť ho pri odhode. Avšak Jefferson bol na tejto play úplne voľný a tak prešla aj takáto pomalšia prihrávka nie úplne do plného behu. Keby tam nebola bustnutá coverage, tak by sa to ľahko mohlo skončiť aj íčkom.

No a dajme si ešte jeden príklad. Toto je krásny blitz koncept v podaní Joe Barryho. Darnell Savage má voľnú cestu stredom na quarterbacka. Cousins musí loptu odhodiť skorej zo zadnej nohy, tá je podhodená, avšak Stokes vôbec nesleduje loptu a výsledkom je touchdown. Keby otočil hlavu na loptu, tak sa kľudne mohol byť o íčko.


PRESTON SMITH SA VYTIAHOL

Z obrany si podľa mňa zaslúžia štyria hráči. Sú to Preston Smith, Kenny Clark, Kingsley Keke, Tipa Galeai, Tyler Lancaster a De´Vondre Campbell.

Preston Smith mal ťažkú úlohu a nahradiť produkciu Rashana Garyho. To sa mu aj podarilo, ukončil dva drivy prostredníctvom sackov, vrátane jedného strip-sacku, ktorý mal spôsobiť turnoverov, ale aj tu mali opäť Vikings šťastie a loptu dokázali zaľahnúť. Na druhom drive Vikings bol pri dvoch tackloch pre stratu yardov na Dalvinovi Cookovi, pričom následne mal sack a prinútil Vikings len kopať field goal. Proti sebe nemal ľahkého oponenta, keď ním bol talentovaný nováčik Chriastian Darrisaw. Ten nakoniec v tomto zápase pustil 6 tlakov na svojho quarterbacka a 1 sack (avšak cez neho išli oba sacky, aj keď pri tom prvom mal dobrú protekciu, ale do jeho strany si nabehol Cousins po tlaku v podaní Kekeho).

Kenny Clark bol dominantnou silou v strede defenzívnej lajny a v tomto zápase bol prakticky nonstop v backfielde. Celkovo zaznamenal tri tackles, spôsobil 5 tlakov na quarterbacka, z čoho všetky boli hurries.

Kingsley Keke si v tomto zápase pripísal 3 tlaky na quarterbacka na 20 pass-rush snapoch a k tomu mal jednu behovú stopku. Plus jeho tlak na Cousinsa vytvoril sack pre Prestona Smitha. Síce sack zaznamenal Preston, ale toto bol Kekeho sack.

Tipa Galeai bol povolaný z practice squadu po zranení Whitney Mercilusa a príjemne ma potešil svojim výkonom. Jeho debut obsahoval pekné plays. Na 3rd&1 sa mu podarilo poraziť blok v podaní Adama Thielena a tackloval fullbacka C.J. Hama pre žiadny zisk, čím spôsobil punt.

Na ďalších dvoch snapoch si dokázal podržať svoj edge a pripísal si spoločné dve stopky na Alexanderovi Mattisonovi pre krátky zisk. Jeho najlepšie hry prišli práve proti behu, no ako pass rusher nebol produktívny. Pri jednej play sa ho Vikings snažili nachytať mimo pozície, ale koncept perfektne rozoznal a running backa si pokryl.

Tyler Lancaster bol dizruptívny. Dvakrát sa mu podarilo poraziť blok a bol pri Dalvinovi Cookovi pre stratu yardov. Hral všade naprieč celým frontom, dokonca aj v even fronte. Práve jeho snaha bola hlavnou príčinou, prečo mal Cook priemer len 3.9 yardov na jeden beh. Tu mám jedno video, na ktorom posadil na riť LT Christiana Darrisawa.

De´Vondre Campbell bol v strede obrany istotou. Mal dva hity na quarterbacka, dve stopky proti behu a v coverage pustil len dve skompletované prihrávky pre 8 yardov.


MASON, MASON…

Od prehry vo weeku 1 sme prehrali dva zápasy. v týchto dvoch zápasoch Crosby netrafil dokopy 3 pokusy o field goal. Tieto dva zápasy sme prehrali dokopy o 9 bodov. Matika nepustí… Mason je v posledných piatich zápasoch 1/6 na field goaloch medzi 30-49 yardmi. Celkovo missol 4 kopy v rozmedzí 30-39 yardov, čo je zatiaľ najvyššie číslo v tejto sezóne. Matt LaFleur na tlačovke povedal, že zmena na pozícii kickera absolútne nehrozí.

Dobrého long snappera neoceníte kým ho nemáte… Ach, starý dobrý Brett Goode…