Sezóna sa skončila skutočne tradične.

 • Brutálny výkon od Aarona Rodgersa a jeho útoku. Nemali sme ani len šajnu ako sa dostať rytmu. Toto nebol útok ktorý poznáme. V playoff sme sa opäť raz hrali na niečo, čo nie sme. A ako to opäť dopadlo? Rodgers a LaFleur si za toto zaslúžia právoplatnú kritiku.
 • Konečne sme sa dočkali rýchleho štartu, čo nám celú sezónu nešlo. Od nášho fumblu sme začali hrať príliš konzervatívne, kde boli pre-snap motions? Kde boli misdirections? Kde boli play-actions? Kde boli RPOs ktoré sme hrali celú sezónu? Kde bola tá naša pestrá hra, mix všetkého? Okrem prvého drivu to bolo všetko neefektívne a útok prakticky neexistoval. Všetko bolo maximálne okaté.
 • Aaron, myslím teba Rodgers, chcel si byť vôbec v tomto zápase na ihrisku? Či bola príliš veľká zima a sneh padal do očí? V základnej časti takmer bezchybný MVP quarterback. Prišlo playoff, trošku väčšia zima a amen tma. Nízke hody, podhodené hody, nepresné hody, missnuté ready, nebratie checkdownov, takmer hodená zbytočná interception… Nasadená jednotka v NFC, domáci zápas v počasí ktoré sme tak chceli, vracajú sa hráči po zranení, obrana hrá fantastický zápas. A tvoj útok skóruje len sedem bodov v prvom drive zápasu, pričom po zvyšok zápasu nespraví už absolútne nič a príležitostí na to si od obrany dostal až až… Za stavu 10-10 máš loptu v ruke, šancu prejsť ihrisku a rozhodnúť to. Namiesto toho okamžite 3 a von… Na čo sa budeme sťažovať tento rok? Tento rok sa na rozhodnutie kopať vyhovoriť nemôžeme… Jeden z jeho najhorších výkonov v playoff počas celej kariéry.
 • Deep shot na Adamsa do double coverage na treťom downe, keď tam bol Lazard úplne, ale že úplne voľný na našej 45ke a pred sebou nemal absolútne nikoho?!! Brett, si to ty? Keby to na neho Rodgers zhodil, tak len táto play nás mohla dostať na polovicu ihriska Niners, pravdepodobne aj na 40ku Niners… Ale tak čo, Rodgers sa rozhodol že to na nikoho iného než Adamsa hádzať proste nebude a loptu vrátil okamžite späť do rúk Niners, ktorí sa už postarali o čo mali.
 • Z troch tripov do red zóny len jeden touchdown. Z historicky najlepšieho red zone útoku NFL v minulej sezóne zostal v tejto len prach a usadeniny.
 • Matt LaFleur je skvelý tréner, ale rozhodnutie prijať „nového“ special team koordinátora z vnútra organizácie bolo jeho najhoršie rozhodnutie za tri roky čo je u nás.
 • Je možné predviesť ešte patetickejší výkon v special teame? Nemyslím si. Zblokovaný field goal, lebo Lancaster tam stojí ako stena a absolútne nikoho neblokuje, nemá o to ani len snahu. Namiesto 10-0 to bolo stále len 7-0. Zblokovaný punt v závere zápasu pre touchdown proti 5 hráčom, ktorí išli po bloku. Wirtel, to čo si tam stváral? Absolútne, ale že absolútne nechápem. Pustený 47 yardový kick return, ktorý prakticky dopredu daroval Niners 3 body… 10 hráčov na ihrisku pri rozhodujúcom field goale po timeoute? Pri rozhodujúcom momente sezóny sa special team nedokázal ani len rozostaviť na ihrisku správne…Toto je úroveň strednej školy a absolútne poníženie. Neakceptovateľné a obrovský výsmech…. Ááááá ešte aby som nezabudol. Pri našom poslednom punte sme spravili false start, čo nás posunulo ešte 5 yardov dozadu a dali Niners lepšiu pozíciu v záverečnom drive… Ako sme im to chceli ešte viacej darovať? Otrasne coachovaný special team. Fakt poníženie…
 • Joe Barry a tvoja obrana – cheeseheada dole. Pustených len šesť bodov (z toho teoreticky obrana môže len za tri) 212 total yardov, priemer 4.1 yardov na jednu play, priemer 3.7 yardov na jeden beh, 100% úspešnosť v red zone (3/3), veľký pick tesne pred vlastnou end zone, stopka na veľkom štvrtom downe v závere zápasu. Obrovský rešpekt za tento zápas. Obrana v tomto zápase lietala po celom ihrisku, dime defense bola neskutočná… Rodgers konečne dostal v playoff zápase od obrany intergalaktický výkon, keď z ihriska vymazala útok Kyla Shanahana. Shanahan nemal na obranu odpovede. Čo ale z toho? Special team a útok to zahodili do kytek.
 • V poslednom drive obrana nedokázala spraviť potrebnú stopku. Ale do kelu, snáď to nebudem hádzať na nich…
 • Kenny Clark, Rashan Gary – cheeseheada dole. Perfektný výkon v podaní dvoch špeciálnych hráčov.
 • AJ Dillon nám po zranení chýbal masívne.
 • Rovnako chýbal MVS. Jeho vertikálna rýchlosť a rozťahovanie ihriska pre spoluhráčov je nedocenené kým to v zápase nemáme k dispozícii. Keď nie je na ihrisku, tak sa obrany prakticky neboja našej vertikálnej passovej hry.
 • Bakhtiariho zranenie na tréningu v decembri roku 2020 nás de facto legitímne stálo dve potenciálne účasti v Super Bowle. Ako je na tom? Je to už 13 mesiacov od zranenia a on stále nie je schopný trénovať. Snáď sa dokáže dať dokopy a hrať ešte na vysokej úrovni.
 • Ofenzívna lajna odohrala asi svoj najhorší zápas v tejto sezóne. Rovnako ako minulý rok proti Bucs… Najhorší zápas si vybrali v ten najmenej vhodný moment. Behové línie v tomto zápase prakticky neexistovali a pass protection bola na bode mrazu, najmä čo sa týka pravej strany. Kelly na pravej strane absolútne horel, Turner na ľavo bol v poriadku. Na začiatku zápasu som ako tak chápal rozhodnutie hrať Turnera na LT a Kellyho na RT. Teraz mám z toho zmiešané pocity. Ako by to vyzeralo keby je na LT Nijman a na RT Turner? Len Vince vie…
 • Ten Kellyho false start na 2nd&5 tesne pred end zone bol obrovský. Na ďalšej play prišiel sack… a namiesto touchdownu len pokus o field goal..
 • Jaire sa síce vrátil, ale na zápas nemal prakticky žiadny vplyv. V úplnom závere zápasu mal šancu spraviť tackle na Deebo Samueala, ten mu ale nevyšiel, Samuel získal first downov a tým pádom aj omnoho výhodnejšiu pozíciu na rozhodujúci field goal.
 • Deguara, loptu treba udržať v rukách….
 • Eric, prosím, hraj na loptu a nie na hráča (ako to robí Rasul). Pick-six bola doslova upečená. Stačilo ju len vytiahnuť z pece a naservírovať. Nič viac, nič menej. A mohlo byť rozhodnuté…
 • Pred Lewisovým fumblom sme mali na 13 plays, 102 yardov a ofenzíva prechádzala ihriskom za ďalšími bodmi. Mali sme priemer 7.85 yardov na jednu play. Keď Lewis spravil tento fumble, tak po zvyšok zápasu sme mali na 41 plays len 141 yardov. Táto play to ako keby úplne všetko otočila. Prestali sme hrať to čo nám išlo, to čo sme boli my.
 • Doslova darovaný zápas. 49ers neskórovali ofenzívny, ani defenzívny touchdown a aj tak vyhrali. Je toto vôbec realita?
 • Špeciálny tím Packers bol zničený special teamom Packers. Báli sme sa toho celú sezónu. A je to tu.
 • Ako som už písal v jednom článku, Packers sa môžu poraziť len sami. Keď budú hrať svoju hru tak vyhrajú každý zápas. Myslím si, že sa nám to podarilo naplniť náramne. Už asi radšej nič písať nejdem.
 • Počas Rodgersovej kariéry sme boli jednotkami NFC 3x. Ako jednotka sme v Divisional round na bilancii 1-2, pričom pri dvoch prehrách sme dokopy skórovali len 30 bodov a obe prehry prišli proti tímu, ktoré vyhrali v základnej časti len 9 zápasov. H. A. N. B. A.
 • Čo bude ďalej nikto nevie.
 • Toto je moje review a nemám chuť už tento zápas pozerať druhý krát. Vážim si svoje mentálne zdravie, ktoré je už aj tak na mizernej hladine. Takže len takéto rýchle gut reactions. Isto mi rozumiete.
 • GO PACK GO.