Detailný pohľad na nášho nového quarterbacka!

O našom novom, mladom a nádejnom quarterbackovi sme už na našom webe písali. Rozpísali sme si jeho silné stránky a taktiež aj slabšie stránky. Po úvodných článkoch máme o ňom ako takú predstavu, avšak tieto fakty sme doposiaľ ešte neaplikovali na reálne situácie a neukázali sme si ich na videu. Ak si ešte o Jordanovi nečítal náš úvodný článok, tak najskôr skoč tam, aby si mal o ňom základné informácie a potom sa vráť k tomuto článku, nakoľko ho lepšie pochopíš. Poďme sa teda na Jordanovu hru pozrieť prostredníctvom mikroskopu!


QBs SO SILNOU RUKOU

V NFL sa dlhodobo hovorí o quarterbackoch so silnou rukou. Každý jeden tím si chce nájsť svojho ďalšieho Bretta Favra, či Patricka Mahomesa. Čas nám ukázal, že sú to aj iné vlastnosti, ktoré sú pri quarterbackoch dôležitejšie ako napríklad spracovávanie informácií, či presnosť. Tieto atribúty majú väčší význam než veľkosť a sila ruky. Vyzerá to tak, že každý jeden draft má quarterbacka, ktorý v kritických oblastiach zaostáva, no v ruke má nenormálny kanón, vďaka ktorému sa driape boardami smerom nahor. Posledným takýmto exemplárom je Josh Allen, ktorý bol 7. pickom na drafte v roku 2018 a vybrali si ho Buffalo Bills.

Allenove štatistiky a college film boli pomerne otázne, no Bills verili v jeho skvelé fyzické predispozície a v možnosť rozvoju v ostatných oblastiach jeho hry. Allen sa vo svojej druhej sezóne zlepšil, no jeho najväčšia slabina – presnosť na deep balls, sa moc nezlepšila. Pro Football Focus uvádza, že len 18.5% jeho pasov v roku 2019, ktoré leteli nad 20 yardov boli presné.

Tento rok draft ponúkol Jordana Lova z Utahu State, ktorý spadá do tejto definície. Je nevyvrátiteľné, že má všetky potrebné fyzické zbrane, ktoré tímy u svojho quarterbacka chcú vidieť. Ukazuje záblesky geniality, no tie sú následne rozmazané šialene zlými hrami.

Tak ako Allen, tak aj Love boli na tom omnoho lepšie počas sophomore sezóny, než ako juniori. Ako sophomore mal Love 32 touchdownových prihrávok a 6 intereptions. No ako junior mal len 20 touchdowných prihrávok a k tomu strašidelných 17 interceptions. Keď si porovnávame posledné sezóny Allena a Lova, tak zistíme, že sú si veľmi podobné:

 • Josh Allen a jeho posledný rok na Wyomingu – 56.3% skompletovaných prihrávok, priemer na jeden hod mal 6.7 yardov a 127.8 rating.
 • Jordan Love a jeho posledný rok na Utah State – 61.9% skompletovaných prihrávok, priemer na jeden hod mal 7.2 yardov a rating 129.1.

FAKTORY

Čo stálo sa zhoršenými výkonmi Lova počas juniorskej sezóny? Jeho výkony mohlo negatívne ovplyvniť hneď niekoľko faktorov:

 1. Mal kompletne nový trénerský tím a z minuloročnej úspešnej sezóny sa mu do novej vrátil len jeden jediný ofenzívny starter, s ktorým už pred tým hrával pravidelne.
 2. Pri prechode z roku 2018 na rok 2019 Jordan prišiel o 4 svojich skvelých ofenzívnych lajnmenov, starting tight enda a running backa a 75% produkcie spomedzi jeho skupiny wide receiverov.
 3. Keď si porovnáme pass-blocking jeho ofenzívnej lajny, tak v sezóne 2018 ich ako celok portál Pro Football Focus ohodnotil známkou 81.9. Po strate 4 starting OL hráčov kvalita OL v roku 2019 výrazne klesla a výsledná známka za pass blocking bola 64.2.
 4. Matt Wells po úspešnej sezóne dostal ponuku na post trénera Texasu Tech, kde si so sebou zobral aj svojho ofenzívneho koordinátora.
 5. Nedostatok talentu na pozícii wide receivera.
 6. Veľmi otázne útočné schémy.
 7. Keď si porovnáme jeho úspešnosť play-actions v roku 2018 a 2019, tak zistíme, že v tejto hernej činnosti to šlo dole vodou. V roku 2018 pri play-actions skompletoval 67.5% svojich prihrávok pre 9 touchdownov, 0 interceptions a 117.0 passer rating. V roku 2019 skompletoval 60.5% svojich prihrávok pre 3 touchdowny, 4 interceptions a 76.2 passer rating.

NEDOSTATOK POMOCI

 • Dokonca aj v roku 2018, keď Love zažil vydarenú sezónu, boli výkony receiverov Utahu State slabé a bolo až príliš jednoduché ich brániť. Teraz sa nám tu naskytuje otázka, či problémom boli zlé útočné schémy, alebo proste receveri neboli tam, kde mali byť.
 • Obrany musia brániť omnoho menej priestoru, keď receiveri sa po svojich routach dobre že nezrazia. Tu mohol byť problém s ich option routes alebo route-conversion, čo mohlo spôsobiť tieto priestorové problémy. V konečnom dôsledku sa len veľmi ťažko uvoľníte a vytvoríte pasové línie, keď dvaja receivers skončia na ihrisku hneď vedľa seba. Tiež nie je žiadnym verejným tajomstvom, že Love okolo seba nemal na pozícii receivera takmer žiadny talent. Jeho wideouti neboli schopní získavať separáciu a Love tak bol veľmi často nútený hádzať do tesných okienok. Keď sa pozeráme na film zo zápasov, tak problém mohol byť s ich uvoľnovaním. Začali sa uvoľňovať do zlej oblasti, čo vytvorilo problémy s priestorom alebo proste sa proti ním použila bump-&-run coverage.
 • Na tejto play Love správne rozoznal matchup, ktorý má svojou prihrávkou atakovať. Našiel si súboj jeden-vs-jeden a rozhodol sa, že svojmu receiverovi dá šancu na fade. Cornerback Boise State zahral bump-&-run a Lovovho receivera vytlačil k sideline, čím tam nechal minimálny priestor na to, kam Love mohol loptu umiestniť.
 • Love spravil šikovný pump fake a následne perfektne našiel svojho receivera voľného v downfielde. Avšak ten loptu dropol. Toto mal byť jasný touchdown.
 • Love hodí na treťom downe dobrú prihrávku, no jeho receiver ju dropol priamo do rúk obrancu.
 • Dropnutý touchdown od receivera v zápase s LSU.
 • Krásna dime prihrávka stredom ihriska, avšak dropnutá receiverom. To bolo až frustrujúce pozerať, koľko lôpt mu receivers v roku 2019 dropli. Len v tomto jednom zápase som napočítal 6-7 dropov.
 • Opäť. Umiestnenie lopty je doslova perfektné a toto sa už hodiť lepšie fakt nedá. Ďalší drop.
 • Táto play bola „krásnou“ ukážkou toho, ako mu ofenzívna lajna v roku 2019 /ne/pomáhala.

SILNÉ STRÁNKY

NEUVERITEĽNÝ TALENT V RUKE

 • Jeho odhodový mechanizmus je dobre vyladený. Niektorí väčší quarterbackovia zvyknú mať problémy s tým, že svoje rameno otvoria priskoro. Love začína najskôr svojimi bokmi a má pri tom plynulý pohyb. Dokáže hodiť každý jeden hod s neuveriteľnou ľahkosťou a trajektória jeho lopty je tiež kvalitná.
 • Tu ste mohli v plnej kráse vidieť jeho prirodzený talent na odhod a enormnú silu hodu. Len vďaka krátkemu a rýchlemu pohybom predlaktia hodil loptu 68 yardov do downfieldu.
 • V zápase proti Wyomingu Love správne prečítal cover 2. Na to, aby bol jeho hod úspešný musel svoju loptu umiestniť do tzv. „honey hole“ a eliminovať tým safetyho. Lopta sa hádzali mimo čísel, s nízkou trajektóriou a stále trafila receivera presne tam, kde mala. V NFL nie je veľa quarterbackov, ktorí dokážu hodiť podobnú loptu. Love to zvládol s ľahkosťou.
 • Love takisto dokáže hádzať perfektné tzv. over-shoulder prihrávky. V zápase proti LSU nachytal obranu na príliš veľa mužov na ihrisku, loptu rýchlo snapol. Robil trojkrokový dropback, pri ktorom stihol spraviť dve veľmi dôležité veci. Pri prvom kroku sa pozeral smerom doprava, čím si odtiahol safetyho smerom doprava. Následne pri druhom kroku prešiel pohľadom na linebackera, ktorého si vďaka tomu posadil v strede ihriska a akciu dokončil krásnym hodom cez rameno, ktorý previedol až s neuveriteľnou ľahkosťou.
 • Parádna a hlavne presná deep lopta, takmer ku sideline, preč od safetyho. Takto to má vyzerať.
 • Jeho tzv. fastballs sú podľa môjho názoru vôbec tie najlepšie v tohtoročnej draft class. Lopta doslova vyletí z jeho ruky ako z kanónu. Proti niekoľkým silným oponentom hodil mnohé skvelé tzv. šípky do tesných okienok. Proti Michiganu State v roku 2018 na 3rd&11, receiver číslo 1, najďalej od Lovovej pravačky, čelil tzv. bracket coverage. Cornerback mal vnútorné postavenie, čo znamenalo to, že Love musel svoju loptu na receivera posielať popred tvár cornera. Akoby to už nebol sám o sebe zložitý hod na prevedenie, tak middle safety uzatváral priestor. Love mal tak k dispozícii minimálne okienko, do ktorého mohla lopta priletieť, On to aj tak trafil. Neuveriteľný hod!
 • Jeden z najdôležitejších hodov, ktoré NFL quarterback musí ovládať je hod smerom do seamu. Je to zložitý hod, nakoľko si to vyžaduje dôslednú trajektóriu lopty. Zároveň musí byť tento hod dostatočne silný na to, aby zapadol do tesného okienka, alebo porazil číhajúceho safetyho. Zároveň treba vedieť loptu poslať ponad hlavy obrancov. No a práve seam routa bola jednou z jeho najproduktívnejších route počas college kariéry.

SCHOPNOSŤ HÁDZAŤ LOPTU ZA BEHU NA OBOCH STRANÁCH

 • Love roluje do svojej ľavej strany, nohy ešte nemal ani pripravené na odhod, no aj napriek tomu hodil perfektnú prihrávku, ktorá bola pre viacej ako 50 yardov.
 • Tu je vôbec môj jeho najobľúbenejší hod a keď to pozerám, tak mám doslova futbalový orgazmus. Na prvej play v tom klipe dokázal uniknúť rushu z devastovaného pocketu, roloval smerom doľava. Love svoje boky úplne nevytočil, no bol dostatočne flexibilný na to, aby dokázal vytvoriť dostatočnú rotáciu ramena a poslať loptu viac než 35 yardov do downfieldu do tesného okienka, kde mu ju receiver dropol. Takýto hod v NFL dokáže len veľmi úzka skupina quarterbackov (Rodgers, Mahomes, Wilson a už mi nik iný nenapadá).
 • Prvá play tohto klipu sa radí medzi jeho najlepšie play počas kariéry. Love začal rotovať do pravej strany, nakoľko pocket sa mu zrútil a jeho receiver bežal in-breaking routu. Love hodil nádherný deep pass len vďaka rýchlemu švihu rukou. Tretia play v priloženom klipe nám nádherne ukázala aj to, ako dokáže manévrovať v pockete, dostať sa z pod tlaku a následne za behu doručiť nádhernú prihrávku.

HRA POD TLAKOM

 • Obranca priamo pred tvárou? Pre Lova žiadny problém.
 • Samozrejme som pri pozeraní jeho filmu narazil aj na momenty, keď po tlakom hodil zlú prihrávku, či spravil zlé rozhodnutie, avšak celkovo sa hry pod tlakom nebojí a obranca pred nosom mu vrásky na čele nerobí. Inkasovaného hitu sa nebojí. Toto je dôležitá vlastnosť.
 • Toto je šialená (v dobrom) play. Roluje do svojej pravej strany, odhadzuje pod tlakom a ešte k tomu zo zadnej nohy s rukou popri tele. No aj tak dokázal hodiť presnú loptu.
 • Takýto pohyb v pockete a následný hod za behu sa proste nedá nemilovať. Nádherná play od Jordana. Koľko ľudí dokáže v NFL niečo takéto? Dvaja? Možno traja?

ZÍSKAVANIE ČASU

 • Toto je vlastnosť, ktorou sa nám počas celej svojej kariéry prezentuje Aaron Rodgers. Jordan na týchto plays dokáže perfektne zbierať čas a nájsť voľného receivera. Proste nádhera. Vyzerá to tak, ako keby hral futbal na záhrade.

MANIPULÁCIA OBRANCOV POMOCOU OČÍ

 • Toto je vlastnosť, ktorú má perfektne zmáknutú taký Aaron Rodgers, alebo Patrick Mahomes. Zmanipulovať obrancov vďaka pohľadu a následne doručiť loptu. Love sa najskôr pozrie smerom do flatu, čím si obrancu posunie práve do tohto priestoru. A následne pošle loptu do priestoru, ktorý si vďaka tomu vytvoril.
 • Pohľad doľava, čím si safetyho udržal v strede ihriska a následný hod do pravej strany, kde už safety nemohol byť v čas.
 • Pozorne si všimnite, čo tu Jordan spravil. Inside linebackera si posadil na zem vďaka pump faku a následne do uvoľneného priestoru poslal loptu. Krásna play.
 • Nie som si úplne istý, či táto play spĺňa definíciu no-look prihrávky, no ak nie, tak aj tak to bol pohľad v poslednej možnej chvíli. Nech sa to už volá hocijako, toto je fantastické.

READ OPTIONS

Read options sú veľkou zbraňou atletických quarterbakov a pri nich potrebujete, aby quarterback bol schopný sám behať s loptou a zároveň aby bol schopný doručiť presné prihrávky. Jordan Love je presne tento typ chalana.

 • Tu bol príklad z passovej akcie.
 • A tu príklad z behovej akcie.

SLABINY

UMIESTNENIE LOPTY

Dobré umiestnenie lopty sa prelína s tým, že musíte vedieť, kde je receiver a obranca. Zatiaľčo Love väčšinou hádzal presné a chytateľné prihrávky, tak nie vždy boli v dobrej lokácii. Benjamim Solar z The Draft Network si dal tú námahu a zoradil najlepšie prospekty na pozícii quarterbacka a zistil, že Love bol v minulej sezóne jedným z najpresnejších quarterbackov, čo sa týka hodov za line of scrimmage.

Solak „presnosť“ definoval ako chytateľnú prihrávku. „Ak receiver má šancu na získanie lopty, tak je to presná prihrávka,“ povedal Solak. Love bol na druhom mieste len za QB národných šampiónov Joe Burrowom. Ako som už spomínal v úvode, Love nemal veľa pomoci od receiverov. A keď si dáme do kopy tieto dva faktory tak zistíme, že to nebola úplne chyba Lova, že skompletoval 61.9% svojich prihrávok.

Avšak, v umiestnení lopty, ktoré bolo hodnotené striktnejšie, bol Loe na piatom mieste. Toto je oblasť, v ktorej sa viete vďaka dobrému tréningu a lepším receiverom zlepšiť. Je to zložité hodiť loptu do správnej lokácie, keď nemáte chémiu s receiverom. Opäť tu spomeniem faktor jeho receiverov a to, že sa mu pred sezónou kompletne zmenili útočné schémy a spoluhráči. Ako príklad uvediem Rodgersa. Nikto si nedovolí spochybniť ruku Rodgersa. Avšak pozrite sa na to, ako má problém zladiť sa s MVS a počas svojej kariéry na neho hodil len niekoľko skvelých prihrávok. Keď neviete, ako receiver zabehne tú routu a plus k tomu na neho nie ste zvyknutý, tak len veľmi ťažko sa lopta umiestňuje perfektne. Ak quarterback nedokáže loptu hádzať presne, tak vďaka kukaniu zápasového filmu a viacej opakovaniam sa môže v umiestnení lopty zlepšiť. To je môj názor.


ZLÉ ČÍTANIE HRY A TURNOVERI

 • Niektoré z jeho minulo-sezónnych 17 interceptions prišli kvôli príliš veľkej agresivite. Keď som si ich všetky prešiel, tak som dospel k nasledujúcemu názoru. Viniť ho môže asi z 13. 6 bolo kvôli zlému rozhodnutiu, 3 boli neskoré hody a 4 prišli po tom, čo si nevšimol underneath linebackera. Môžme ich označiť aj inak a to napríklad ako: 9 prišlo po tom, čo ruke veril až príliš moc, 3 prišli kvôli zlej disciplíne očí, 3 boli po YOLO hodoch, 2 boli zrazené alebo dropnuté a 1 prišla po hite na telo počas odhodu. Tieto chyby sú podľa mňa vďaka dobrému coachingu odstrániteľné. Niekedy sa snažil loptu vopchať do okienka, ktoré proste neexistovalo. Toto rozhodne nie je dobré, no aj čítanie obrany je podľa mňa coachovateľné. Teraz si poďme ukázať príklady na tieto spomenuté chyby.
 • Utah State hrali koncept 4 Strong-Stick. Je tu mnoho spôsobov, ako čítať tento koncept a záleží to od súperovej coverage. No vo všeobecnosti je Y-stick quarterbackovým prvým readom. Love sa najskôr pozrel na stick route, no nejako si nevšimol linebackera, ktorý odviedol skvelú prácu s podbehnutím routy a získaním interception.
 • Táto interception proti LSU bola po zlom rozhodnutí. Avšak treba ho za to viniť? Utah State prehráva veľkým rozdielom, sú na dlhom treťom downe, tak to proste skúsil. Love hodil loptu a dúfal, že ju receiver v tesnom súboji získa. Nestalo sa tak. Avšak ak ho treba pri tejto play za niečo pochváliť, tak je to opäť práca z pocketom a následný únik, keď sa už pocket zrútil.
 • Mal aj takéto íčka. Obranca proste zahral parádnu play.
 • Táto play bola presne príkladom toho, čo som povedal na začiatku. Love svojej ruke niekedy až prehnane dôveruje a snaží sa ju vopchať do okienok, ktoré proste neexistujú.
 • Tu sú íčka, ktoré prišli po tom, čo si nevšimol underneath linebackera. Niečo podobné sa stalo aj Aaronovi Rodgersovi v druhom zápase proti Vikings, keď si vôbec nevšimol underneath hráča. To sa stáva. Avšak Love si ich nevšímal až príliš moc.
 • Toto boli interceptions po zlých rozhodnutiach. Napríklad to íčko v zápase proti Wake Forest tesne pred vlastnou end zone. Bol to 3rd&3. Love si musel uvedomiť, že cornerbackovia proste zahrajú sit&break na routy na line of scrimmage. Toto je neakceptovateľná interception vo vlastnej red zone v závere tesného zápasu. Na zápas s Wake Forest naviažem v ďalšom odstavci.

ZÁPAS vs WAKE FOREST = NEVYROVNANOSŤ

 • V zápase proti Wake Forest najskôr dokázal loptu krásne poslať ponad číhajúceho linebackera. Skvelý cit na pocket a následné umiestnenie lopty, ktoré pomohlo receiverovi získať yardy po zachytení prihrávky.
 • No ešte v tom istom zápase príde situácia, kedy si vôbec nevšímne underneath linebackera a bola to skoro interception. Takýchto interceptions mal mnoho, keď si vôbec nevšimol underneath linebackera.
 • V zápase s Wake Forest ešte ostanem. Utah State potrebujú field goal. Čelia tretiemu downu a 8-man coverage. Love hodí perfektnú loptu do tesného okna, ale receiver ju dropol. Aj v tomto zápase doplatil na otrasných receiverov.
 • No a potom príde takáto play. Krásne ujde z pocketu, no opäť to hodí priamo do rúk protihráča. Toto je pri ňom asi najviac alarmujúce.
 • A tiež potom v tomto zápase vidíme jeho agresivitu a nastavenie gunslingera. Vždy sa snaží atakovať downfield. Táto vlastnosť je požehnanie a kliatba zároveň. Tu predviedol krásny hod.

Ako posledné video vám sem hodím zábery Jordana Lova a k tomu komentár nášho head coaha Matta LaFleur, ako pred Scouting Combine opisuje svojho quarterbacka, akého chce. Plus komentár nášho generálneho manažéra Briana Gutekunsta. Môžte tam vidieť aj schopnosť Jordana získavať yardy po svojich, čo sa mu darilo počas celej college kariéry. Dokáže zahrávať run-read options a obrancov si v týchto prípadoch číta ukážkovo. Rozumie tomu, kedy si má loptu ponechať vo svojej moci a bežať s ňou. Zároveň je aj atletický vybavený na to, aby takéto plays dokázal zahrávať.

Pozeral som si film Joea Burrowa z roku 2018 a najmä zápas proti Alabame. V tom zápase robil chyby, ktoré sme od neho v sezóne 2019 nevideli. Burrow sa taktiež vžíval s novým útočným systémom, novými spoluhráčmi a jeho ready neboli vždy dobré. Čo mi tak uviazlo v pamäti, Burrow nedokázal rozoznať jednoduchú cloud coverage a hádzal loptou do out corneru. Toto v roku 2019 neuvidíte ani raz. Tú loptu čo tam hodil, proste proti tejto coverage do tohto rohu nemôžte hodiť. Keby obranca nemal krivé ruky, tak je to pick six ako oči. Potom mi napadá play z toho zápasu, keď ho Bama rushovala len pomocou 3-man rushu a on sa po sekunde rozhodol, že sa rozbehne s loptou sám. Otrasné rozhodnutie a bol okamžite zložený najbližším dostupujúcim hráčom. Toto v roku 2019 sme nevideli hádam ani raz. V roku 2019 útok LSU doslova žil na play, ktorá sa volá third-level RPO. Je to jednoduchá play, pri ktorej QB sleduje deep safetyho. Ak QB uvidí, že sa deep safety pri naznačení predávky lopty running backovi posunie smerom do stredu ihriska, tak si loptu ponechá vo svojej moci a hádže ju na receivera na perimetri, ktorý je v súboji 1 vs 1 proti cornerovi bez pomoci safetyho zhora. Ak safety ne naznačenie predávky neraguje a zostáva deep, tak QB predá loptu running backovi na beh. Práve v tom zápase proti Bame tento read Burrow totálne zbabral, read je to v skutku jednoduchý, safety sa od začiatku pohyboval smerom k receiverovi do coverage a Burrow si loptu aj tak ponechal a bol sackovaný pre veľkú stratu yardov. Ďalšia play z tohto zápasu. Burrow mal pred sebou jednoduchý read a zároveň jediný read, ktorý proti danej coverage mohol zahrať. Hráč sa mu krásne uvoľnil a čakal na prihrávku. Burrow sa na neho pozeral, no loptu nehodil. Takmer bol sackovaný pre veľkú stratu yardov, no na poslednú chvíľu hodil taký flick na Edwards-Helaire, ktorý následne zahral zázračnú play. V tom zápase zahral niekoľko skvelých hodov a readov na úrovni NFL, no niekoľko úplne pohnojil. Jordan mal v sezóne 2019 veľmi podobné výkony. Nebola tam konzistencia a problémy s čítaním obrany.

Keď sa pozerám na jeho film z roku 2018 a potom na film z roku 2019, tak v čítaní obrany je tam obrovský posun a tie chyby, ktoré robil v novom systéme v roku 2018 už o rok neskôr nerobil. Keď sa pozrieme na Jordana, tak ten má stále len 21 rokov a verím, že toto čítanie obrany sa kvalitným coachingom a pozeraním filmu dá natrénovať. Zvládne to s ním Matt LaFleur a tréner QB Luke Getsy? To nám povie len čas. Love je prospekt, pre ktorého je ako sa hovorí: SKY IS THE LIMIT. Má elitný talent v ruke, veľkosť, výšku a atletickosť na to, aby mohol byť hrozbou pri run options a v dostávani sa z pod tlaku vďaka svojim nohám. No aktuálne nedisponuje kvalitami kalibru starting quarterbacka v NFL. Teraz nie je pripravený na to, aby naskočil do ostrých zápasov medzi žralokov. On musí minimálne rok a podľa mňa aj dva sedieť. Nemôže sa s ním spraviť podobná chyba ako s Kizerom, ktorý mal v ruke všetok talent na svete, no na NFL nebol ready, Browns ho hodil k žralokom a tí ho roztrhali. Love je v Green Bay v perfektnej pozícii, kde sa bude učiť za quarterbackom, ktorý je v čítaní obrany majstrom majstrov. Jordan, držím ti palce! GO PACK GO!

A na záver vám sem hodím video, ako Jordan hodil na tréningu perfektnú 75 yardovú hail mary!