Packers Family Night 2019 live practice update thread - Acme Packing Company

Jedinečná príležitosť vycestovať za futbalom spoločne ako jeden fanklub!

Pred pár dňami sme spoznali rozpis zápasov NFL na novú sezónu 2021 a okamžite sme začali premýšľať, že či by sa nedal uskutočniť nejaký náš spoločný fanklubácky zájazd na zápas Packers! Ako som si prezeral zápasy a možné kombinácie, tak mi do oka udrela kombinácia dvoch zápasov, ktorá vyzerá doslova famózne! Jedná sa o jeden univerzitný futbalový zápas a jeden domáci zápas Green Bay Packers. Sú to:

  • 2. októbra – Michigan Wolverines vs Wisconsin Badgers (Camp Randall Stadium, Madison)
  • 3. októbra – Pittsburgh Steelers vs Green Bay Packers (Lambeau Field, Green Bay)

Do USA by sa pravdepodobne letelo pár dní dopredu cca 27./28. septembra, aby sme stihli Lambeau Field Tour, či prehliadku Packers Hall of Fame. Letelo by sa do Chicaga a z Chicaga by sa letelo aj naspäť. V rámci zájazdu by sa išlo na spomínanú Lambeau Field Tour (prehliadka štadiónu) a do Packers Hall of Fame (Sieň slávy Green Bay Packers). V sobotu (2. októbra) by sa išlo na zápas v hlavnom meste Wisconsinu – Madison. Toto mesto nie je nijako obrovské, avšak je to jedno z vôbec tých najlepších univerzitných miest v celých Spojených štátoch amerických, v ktorom zažijete tú pravú a nefalšovanú atmosféru univerzitného futbalu. Túto atmosféru ešte umocní fakt, že domáci Badgers budú hrať proti svojmu odvekému rivalovi z Michiganu! Atmosféra na týchto zápasoch je doslova elektrizujuca a je to nádherná reklama na univerzitný futbal!

Na druhý deň sa pocestuje do pár kilimoterov na sever vzdialeného mestečka s názvom Green Bay, kde sa na legendárnom Lambeau Fielde odohrá zápas vôbec tých najhistorickejších a najvýznamnejších značiek v histórii NFL (spolu s Cowboys) – Steelers proti Packers! Samozrejme pred obidvoma zápasmi sa pôjde na tailgate párty, kde sa spoločne s ďalšími tisíckami fanúšikov naladíme na futbalový zápas! K tomu sa plánuje aj stretnutie s našimi americkými kamarátmi, čiže máte možnosť stretnúť a pokecať si s tými najznámejšími fanúšikmi Packers na celom svete (The Owner, Frozen Tundra Man,…).

Išlo by sa prakticky na otočku na pár dní a predbežný záujem o tento trip vyzerá veľmi dobre. Aktuálne sa zisťuje predbežný záujem, ešte nie je oficiálne potvrdené, že sa na tieto zápasy pôjde. Ale ak sa nazbierame, tak sa to môže začať riešiť čo najskôr!

Program tripu si vieme dohodnúť a upraviť. Napríklad by sme sa mohli dohodnúť a jeden deň by som vám spravil aj sprievodcu po Chicagu (nádherné mesto, ktoré sa oplatí vidieť). V Green Bay vám samozrejme môžem ukázať dom, v ktorých býval napríklad Bart Starr, dom Vinca Lombardiho – v ktorom Vince robil svoje slávne párty, hrob, kde je pochovaný zakladateľ Packers – Curly Lambeau, či miesto, kde boli založení Green Bay Packers v roku 1919. V Green Bay je toho habadej, čo sa dá poobzerať okolo futbalu a Packers!

Situácia aktuálne vyzerá tak, že tímy NFL očakávajú od novej sezóny plnú kapacitu na svojich štadiónoch, čiže s týmto by nemal byť žiadny problém. Zároveň už v júni by sa malo oficiálne zrušiť nariadenie PP10143 (ktoré aktuálne zakazuje vstup do USA z krajín Schengenu). Ak pôjde všetko ako má, tak keď budete plne zaočkovaní, tak by nemal byť žiadny problém s cestou do USA na futbal.

Pýtate sa, že koľko ten trip bude stáť? Na absolvovanie tohto tripu budete potrebovať okolo 2,000€ (letenky, vstupenky, auto, ubytovanie, strava) a ďalšie náklady závisia už od vás (napríklad od toho, koľko chcete nechať v Pro Shope – vopred upozorňujem, že keď do Pro Shopu vkročíte, tak tam necháte majland, čiže pred vstupom si to dvakrát premyslieť!!!). Ak by sa tento zájazd konal, tak ja skúsim napísať našim americkým kamarátom, že či by sa nedali vybaviť aj nejaké lacné vstupenky na zápas, ale ohľadom tohto neponúkam žiadne garancie – je to ohromne žiadaný zápas proti Steelers v úvode sezóny. Takže ak máte o tento trip záujem, dajte mi vedieť a ak sa nás nazbiera pekné číslo, tak nakúpime spoločne letenky a vstupenky na zápasy! O tom, či sa to bude konať záleží len na Vás! Go Pack Go!