Doplnila sa potrebná hĺbka na pozícii wide receivera.

WR Travis Fulgham, minuloročný šiesty výber na NFL Drafte, ktorého si vybrali Detroit Lions, bol z waivers získaný práve tímom Packers. V minulej sezóne v drese Lions zasiahol do troch zápasov, no nepripísal si žiadne zachytené prihrávky. V septembri bude mať 25 rokov a počas štyroch rokov na Old Dominion (univerzita) zachytil 128 prihrávok pre 2,044 yardov a 18 touchdownov. Je to receiver, ktorý meria 191 cm a váži takmer 100 kg. Svojim profilom zapadá do toho, čo od svojich receiverov vyžaduje generálny manažér Brian Gutekunst a tréner Matt LaFleur. V minulej sezóne bol na ihrisku pri 24 behových snapoch, na ktorých sa mu podarilo zaznamenať blokovaciu známku 92.8 a keby mal dostatočné množstvo snapov na to, aby mohol byť zaradený medzi ostatnými WRs v tejto štatistike, tak by bol na prvom mieste. Z trónu by zosadil súčasného receivera Packers, Jakea Kumerowa.

Druhým wide receiverom do partie je Malik Turner. Turner mal v januári 24 rokov, meria 188cm a váži 92 kg. Opäť je to recevier, ktorý svojim profilom zapadá medzi našich ostatných wide receiverov. Do NFL vstupoval ako nedraftovaný a posledné dve sezóny strávil v Seattly Seahawks. V minulej sezóne sa mu podarilo zachytiť 15 prihrávok pre 245 yardov a 1 touchdown. Jeho priemer na jednu zachytenú prihrávku bol 16.3 yardov a 11.1 yardov na jeden target. Šesť z jeho pätnástich zachytených prihrávok bolo pre 20 a viacej yardov. Quarterback Seahawks mal passer rating 120.5, keď na neho v sezóne 2019 smeroval svoju prihrávku. Turner je pomerne šikovným hráčom na získavanie yardov po zachytení prihrávky, keď v minulej sezóne bol jeho priemer v tejto hernej činnosti 7 yardov. Portál Pro Football Focus mu napočítal štyri dropy, pričom jeden prišiel v zápase proti Packers v Divisional Round.

Za mňa to rozhodne nie sú receiveri, ktorí budú bojovať o miesto v tíme. Predpokladám, že do 53ky sa dostane len päť wide receiverov (vzhľadom na vysoký počet tight endov, running backov/fullback). Adams, Lazard, EQ, MVS a Kumerow – takto by som videl našich wide receiverov v 53ke a o miesto v 16-člennej practice squad sa pobijú práve Turner, Fulgham, Shepherd, Begelton, Taylor s Stewart Jr.