Frozen Tundra Man a naša kniha!

Našu knihu môžete nájsť aj v jednom slávnom Packers bare!

Ako určite viete, tak pár rokov dozadu uzrelo svetlo sveta naša kniha Jedná sa vôbec o prvú knihu nie len o Packers, ale aj o americkom futbale na území našich dvoch maličkých republík! Autor tejto knihy – Bart, pracoval na nej viacej ako tri roky a podarilo sa mu dať dokopy komplexný a detailný „Najúžasnejší príbeh v histórii športu“!! Prehrabával sa v archívoch historických novín z mesta Green Bay a okolia, prečítal mnoho historických kníh o Packers a rozprával sa o histórii Packers s ľuďmi, ktorí histórii tohoto tímu skutočne rozumejú, len aby dokázal napísať jedinečnú knihu, ktorá vyrozpráva komplexný, jedinečný a hlavne pravdivý príbeh organizácie Green Bay Packers, ktorý nie je nijako prifarbený zubom času, rôznymi mýtmi a legendami.Na viacej ako 440 stranách detailne mapuje kompletný príbeh od založenia mesta Green Bay v roku 1854 až po 100. sezónu Green Bay Packers v roku 2019. Rozpráva príbeh, ktorý je plný obrovských úspechov, legendárnych hráčov, trénerov či príbehov, ktoré sú folklórom NFL. Zároveň je však tento príbeh aj plný tvrdých pádov na samotné dno, finančných problémov a niekedy až zúfalého boja o prežitie organizácie, ktorá sídli na severe Wisconsinu v malom mestečku.

List od majiteľa Patricka

Táto kniha mala obrovský úspech, vypredala sa do posledného kusu, za čo sme nesmierne vďační a veríme, že sa Vám táto kniha páčila a čas, ktorý ste pri nej strávili ste si patrične užili! Bart si dal pre seba vyrobiť niekoľko extra kusov, ktoré sa rozhodol darovať rôznym osobám. Kniha sa dostala do rúk samotného slávneho Frozen Tundra Mana, či Marka Beecha, autora skvelej knihy The People´s Team. A teraz sa naša kniha dostala aj do azda najslávnejšieho Packers baru na tejto planéte!

KETTLE OF FISH. Historický a slávny Packers bar, nachádzajúci sa na Manhattene v New York City. Tento bar bol založený v roku 1950 v susedstve Greenwich Village. Tento bar je známy tím, že je centrálou fanúšikov Packers a tento bar poctili svojou návštevou aj Lombardiho legendy ako Jerry Kramer, či Dave Robinson. Každý pravý fanúšik Packers musí tento bar poznať a aspoň raz ho v živote navštíviť. Počas coronavírus pandémie mal tento bar problémy s prežívaním. Tí, ktorí ste čítali moju knihu tak viete, že naša organizácia bola niekoľkokrát zachránená vďaka svojim skvelým fanúšikom. Našu lojalitu voči zeleno-zlatým farbám dokazujeme naprieč celou našou viacej než 100 ročnou históriou a dokázali sme to opäť. Finančné dary od fanúšikov pomohli tento legendárny bar udržať pri živote a majiteľ Patrick Daley tak môže aj naďalej vo svojom bare hostiť fanúšikov Packers z celého sveta.

Kampaň ohľadom záchrany tohto baru podporoval aj samotný portál CheeseheadTV na čele s Coreym Behnkem a Aaronom Naglerom, čo sú priatelia nášho fanklubu. Tento bar však podporil aj samotný Aaron Rodgers. Na svojom Twitterovom účte retweetol túto kampaň a aj vďaka jeho pričineniu sa pre tento bar podarilo vyzbierať úžasnách $96,110.

Nakoľko sa počas covid pandémie nemohli fanúšikovia stretávať vo vnútorných priestoroch, tak majiteľ Patrick kúpil obrovskú televíziu, či stany a priniesol sledovanie zápasov Packers pred svoj bar na ulicu.

Tento bar sa teda podarilo zachrániť a Aaron Rodgers ho už aj osobne navštívil. V tomto bare môžete nájsť aj jeden zo šiestich Gatorade chladiacich boxov, ktorý bol na našej sideline počas Super Bowlu XLV. Tento artefakt do tohto baru poslal v roku 2012 náš bývalý atletický tréner Pepper Burruss. Aaron Rodgers s týmto boxom aj zapózoval a podpísal ho. Okrem tohto chladiaceho boxu od dnešného dňa môžete v tomto bare nájsť aj našu knihu, ktorú som tomuto baru venoval a zbierka Packers artefaktov sa tak v tomto bare opäť rozrástla. Keď tento bar navštívite, tak si môžete objednať pivko, porozprávať sa so super priateľským majiteľom Patrickom a popri tom si prečítať aj niečo z našej knihy! Ja som tento bar tiež osobne už navštívil a návštevu vrelo odporúčam!! GO PACK GO!

Bart s majiteľom Patrickom