Futbal sa vrátil späť na Lambeau Field. Family Night 2022 je za nami.

Najprv však začneme veľkou udalosťou. LeRoy Butler sa dočkal a zaslúžene je už oficiálne majiteľom zlatého saka pre člena Hall of Fame! Obrovská gratulácia a vďaka legende… Existuje na svete spravodlivosť a nie, že nie!

 • Na Family Night nebol zdravotne v poriadku OLB Randy Ramsey, ktorý mal vlani ťažké zranenie členka. Aktuálne bojuje o miesto za Garym a Smithom, no zdravotné komplikácie mu stále robia problémy
 • Okrem neho netrénovali: David Bakhtiari, Osiris Mitchell, Patrick Taylor, Christian Watson, Malik Taylor, Elgton Jenkins, Kylin Hill, Robert Tonyan, Cole Schneider, Keisean Nixon a Mason Crosby
 • Starting O-line pre Family Night bola: Nijman – Runyan – Myers – Hanson – Newman
 • Ďalší tréning a opäť perfektný catch od Romea Doubsa! Prišiel hneď v úvode pri 1-na-1, kde zachytil deep pass od Lova proti Thomasovi.

 • Počas 1-na-1 sa zvalil na zem bez kontaktu Darnell Savage. Držal sa za hamtring a začala obrovská panika. Našťastie, po tréningu povedal LaFleur novinárom, že zranenie nie je vážne a nemyslí si, že by to Darnella vyradilo. Samotný Savage povedal, že necítil trhnutie, puknutie ani nič podobné, len zacítil, že je to poriadne stuhnuté a išiel k zemi. Nazval to s úsmevom zranením rýchlych ľudí. Savage je teda v poriadku a po dni voľna by mohol byť  späť v akcii, no možno si zoberie nejaký deň pauzy navyše.
 • Devonte Wyatt mal svoj najlepší tréning vôbec, keď bol konštatne v backfielde, prinášal tlaky, spiny a to proti passovej aj runovej hre. Komplexný výkon kombinácie inteligencie, sily a brutálnej výbušnosti. Wyatt ukazuje, že aj keď je aktuálne 5. na depth chart, tak skôr či neskôr pôjde hore a bude hrať veľmi často.
 • Tretím nováčikom, ktorý pri svojej premiére na Lambeau Fielde predviedol výborný výkon bol Samori Toure. Doteraz nemal žiadne big plays alebo niečo, čo by ho počas tréningov vystrelilo do pozornosti, ale Family Night bol úplne iný. Toure predviedol na bombe od Lova 50+ yardový TD, keď si poradil proti dvom obrancom. Mal perfektnú separáciu a rovnako mal TD aj počas 1-na-1 v red zone drille. Jeho routa bola skvelá a loptu chytil aj napriek tomu, že bola podhodená. Perfektný adjustmen to napravil a zachytil pass. Pre Toureho to bol veľmi dôležitý večer, pretože pozícii WR je poriadne nabitá a v tejto konkurencie je možná akákoľvek kombinácia.
 • Jordan Love mal ďalší tréning ako na hojdačke. Dychberúce passy a touchdowny zrážali jeho chybné rozhodnutia a už tradičná zbrklosť. Najlepšou akciou Lova bol pass na Toureho, kedy čelil Wyattovmu tlaku, no dokážal doručiť perfektný hlboký pass. Potom mal však pass, ktorý odhodil priamo ku McDuffiemu, čo mohol byť interception…

 • Obrana mala veľké mínus. Množstvo dropov je zároveň veľkým problémom doterajšieho priebehu kempu. McDuffie drop na Lovovom passe, Vaughn mohol mať pick six proti Etlingovi, Davis mal 100-yardový pick six na pass od Rodgersa.
 • Hlavný útok Packers zakončil red zone drills 1/7, no Rodgers trafil jeden perfektný touchdown na Marcedesa Lewisa. Quay Walker bol blízko, no Rodgers trafil presne.
 • Žeby sa Mason Crosby nemusel obávať o svoj job? Gabe Brkic, nedraftovaný kicker, ktorý má aktuálne obrovské možnosti, bol počas celého večera veľmi nekonzistentný. Rovnako to je aj počas celého kempu a Crosby sa tak cíti určite komfortne. Len by bolo dobré, keby si kopol aj v kempe, pretože vlani to moc pri jeho pokusoch nefungovalo.
 • Práve jedným z dôvodov bol veľmi zlý long snapping. Ten bol hrozný aj počas Family Night, keď bil do očí úplne brutálne. Niekoľko vysokých a príliš nízkych snapov pri pokusoch o field goal. Wirtel mal väčšie problémy, ale aj Coco bol ďaleko od spokojnosti.

 • Okrem long snappingu bol veľmi problémový aj punt. Dve penalty (holding) je už za tie roky takou tradíciou… Ale malinkým pozitívom je, že to nebol najhorší výkon special tímov v tomto kempe.
 • Ku O-line treba doplniť, že Zach Tom dostal presitor na RT s prvou offense, zatiaľ čo Newman sa presunul na RG. Vyzerá to tak, že Tom môže byť naozaj veľkou trefou do čierneho v tomto drafte. Obrovský hráč so zaujímavým potenciálom môže hrať podobne ako Elgton Jenkins všade naprieč O-line. Keď bol na ihrisku, doručil, čo sa očakávalo.
 • Josiah Deguara a Dominique Dafney bojujú pravdepodobne o miesto v 53-člennej súpiske a obaja mali veľmi dobrý tréning. Doteraz vedie v súboji Deguara, ktorý zažíva svoj najlepší kemp od draftovania. Dafney a jeho výkon počas Family Night bol najlepším predstavením v tomto kempe. Obaja mali 3-4 catche a pridali aj to, čo proti silnej obrane Packers treba. Špinavú robotu pri blokovaní a pomáhaní hltania tlaku.
 • Obrana opäť jasne vyhrala. Zatiaľ je to konzistentná parádna robota v jej podaní. Útok sa dostal do end zone párkrát, ale celkovo to bolo proti obrane veľmi ťažké sústo. Aj pri Toureho perfektnom TD by to pravdepodobne v plne kontaktnej hre skončilo pri Wyattovom tlaku. Joe Barry začína druhý rok veľmi dobre a všetkých napĺňa obrovským nadšením a veľkými očakávaniami.
 • TJ Slaton bude v súpiske. Jeho platnosť je proti behovej hre každým tréningom väčšia. Jarran Reed je naopak konzistentne na quarterbackoch, čo znamená, že by Kenny Clark mohol počas sezóny dostať oddych a byť využívaný vtedy, keď to bude dávať najväčší zmysel.
 • Sean Rhyan má za sebou náročný večer, keď mal dve penalty za holding a niekoľko misplays proti Wyattovi. Rhyan sa zatiaľ nedokázal dostať vymaniť z pozície druhej O-line a tento tréning mu určite nepomohol. Záblesky boli, ale konzistencia nie.
 • Family Night sledovalo 50 112 divákov!
 • Hráčmi tréningu boli podľa reportov Samori Toure a hlavne Devonte Wyatt.
 • Nedeľňajší tréning je presunutý do Don Hutson Center a bude uzavretý! Čiže môžeme opäť očakávať pomerne menšiu možnosť reportov a žiadne videá.

Kompletná fotogaléria: https://www.packers.com/photos/photos-packers-fans-return-to-lambeau-field-for-family-night-2022