Máš možnosť vyhrať úplne prvý výtlačok knihy o Packers a zároveň pomôžeš dobrej veci!

Tento týždeň ku mne došla úplne prvá vzorka mojej vytlačenej knihy s názvom „Najúžasnejší príbeh v histórii športu“. Je to prvý kus, ktorý bol vytlačený. Výsledná verzia knihy, ktorá sa posiela ľuďom, ktorý si túto knihu objednali je trošku odlišná a líši sa v jednej časti o Paulovi Hornungovi a Forrestovi Greggovi. Inak sú to prakticky identické kusy. Premýšľal som, že čo s týmto úplne prvým a jediným vydaním spravím a rozhodol som sa, že ho využijem na dobrú vec!

Rozhodol som sa, že zorganizujem zbierku pre jeden detský domov a jedno občianske združenie. Jedná sa o CENTRUM PRE DETI A RODINY BANSKÁ BYSTRICA a POMOCNÍČEK. V skratke a jednoduchosti povedané, sú to inštitúcie, ktoré pomáhajú deťom s ťažkým postihnutím, alebo nahrádzajú deťom ich prirodzené rodinné prostredie a my sa im takýmto spôsobom pokúsime aspoň trošku spestriť Vianoce 🙂 Ak by ste chceli vedieť o ich cieľoch viacej, tak kliknite na ich názov a automaticky vás to presmeruje na ich oficiálne webové stránky.

Ako môžete pomôcť a vyhrať knihu?

Stačí, ak na nižšie uvedený účet zašlete ľubovoľnú sumu od 0,50€ do neobmedzene (je to úplne na vás) a tým bude dotyčný prispievateľ zaradený do losovania o úplne prvé vydanie knihy. Absolútne nezáleží na tom, koľko prispejte. Či to bude 50 centov, alebo 1000€. Záleží len na tom, že sa rozhodnete pomôcť detičkám, ktoré to potrebujú a spestríte im vianočné sviatky 🙂 Následne dňa 15. 12. 2020 o 20:00 prebehne na našej facebookovej fanpage živé vysielanie, kde vyžrebujeme výhercu. Poprosím ho, aby ma kontaktoval na nižšie uvedený email, alebo do správy na Facebooku. Potom sa celá vyzbieraná suma rozdelí na dve rovnaké polky a venuje sa vyššie uvedeným inštitúciám. Knihu bez poplatkov zašlem výhercovi.

Poďme spoločne ako futbalová komunita podporiť dobrú vec! (My, v mene Slovak & Czech Fanclub of Green Bay Packers venujeme 100€)

ÚČET ZRIADENÝ NA PRISPIEVANIE

  • IBAN: SK19 1100 0000 0029 3743 9716
  • Meno prijímateľa: Richard Útis

Ak by ste mali akékoľvek otázky, tak ma neváhajte kontaktovať na email: utis.richard@gmail.com