Spoluvlastníci

ZOZNAM NAŠICH SPOLUVLASTNÍKOV

David Humpál (Humpy) – Mám 31 rokov, som z Plzne. Mojimi záľubami sú šport história a môj pes. Okrem Green Bay Packers fandím aj futbalovej Sparte Praha. Na druhej strane neznášam Minnesota Vikings – môj odpor k tejto organizácii hraničí až s nenávisťou :-). Takže obe tohtoročné výhry boli patrične oslávené. Packers fandím od sezóny 2013/14. Spomedzi aktívnych hráčov mám najradšej kvarteto Aaron Rodgers, Jake Kumerow, Aaron Jones, Za´Darius Smith. Naposledy som bol na Lambeau Fielde 20. októbra 2019 pri víťazstve nad Oakland Raiders. (text prepísal z „odrážkového“ profilu Rolo)

Dominik Kiss – Mám 27 rokov a bývam v Bratislave. Prvá zmienka o Packers, ktorá mi utkvela v hlave je ešte z detstva z rozprávky Life with Louie. Pravidelne som začal Packers sledovať na konci sezóny 2014-15 po zápase s Lions a následne Divisional round s Cowboys, ktorý Aaron odohral „na jednej nohe“ kvôli zraneniu. Následne som si načítal o histórii a pozadí klubu a hneď bolo jasné, že toto je „team worth rooting for“. Ešte raz vďaka chalani jak ste to tu rozbehli a dúfam, že spolu spravíme z našej komunity ešte niečo väčšie a „mocnejšie“!

Honza Bőhm – Jsem Honza „StevenJohn“ Bőhm a mám 23 let (ročník 1997) a pocházím z Pardubického kraje. Hraji závodně hokejbal a rád si zajdu i na cvičení do posilovny. Americký fotbal – Green Bay sleduji již od základní školy (někdy v přelomu éry Aarona Rodgerse) a už jako fanoušek Packers jsem o pár roků později viděl Super Bowlu XLV. V současnosti sleduji každý zápas se svojí přítelkyní Lucií a snad se nám jednou povede podívat na domácí zápas na Lambeau Fieldu. 🧀

Filip Karpíšek – Jsem ročník 1975 a dělám advokacii. Americký fotbal jsem začal sledovat od SB sezony 2013-2014 (Broncos-Seahawks) a chytlo mě to hlavně díky entuiasmu českých komentátorů na Sport TV. Následující sezonu jsem marně hledal tým, který by mi byl na první pohled sympatický a kterému bych fandil, dokud jsem neviděl někde v 5./6.kole zápas Packers s famózním výkonem Aarona. Když jsem pak zjistil, že je to jediný tým NFL, který je vlastněn fanoušky, a jaké je minulost klubu, bylo rozhodnuto.

Lukáš Jirsa – Je mi 33 let, žiju v Praze, mám manželku a ročního syna a pracuju v advokacii. K NFL mě přivedl kamarád v prosinci 2013. První drive Packers, co jsem viděl (week 17) skončil Aaronovým interception v endzóně a první playoff zápas skončil prohrou na Lambeau s 49ers. Přesto jsem se v roce 2014 stal fandou, protože se mi tehdy strašně líbila lehkost, s jakou útok procházel hřištěm. Od té doby je to bohužel už jenom horší, ale věřím ve světlé zítřky 🙂 Naživo jsem zatím viděl jenom prohru Packers proti Redskins v sezóně 2018 a doufám, že se mi ještě v budoucnu podaří navštívit vítězný zápis pod vedením Aarona…

Ľubomír Bélik – pochádzam z Levíc a farby tohto mesta sú žltá a zelená, čo hralo čiastočnú rolu pri rozhodovaní, ktorému teamu amerického futbalu raz budem fandiť. Veľmi dlho bol pre mňa šport číslo 1 basketbal, ale v istom momente sa misky váh naklonili na stranu amerického futbalu … predsa tých 16 zápasov za sezónu je pre fanúšika väčšia vzácnosť, hlavne keď vidí, že hráči do každého jedného zápasu idú na 100%. V roku 2011 sa levický basketbalový klub tešil z premiérového titulu v lige a počas úspešnej cesty naprieč play off sa v športovej hale často hral song „green & yellow“, a tak som si ho zo zvedavosti vyhľadal na Youtube a tam som narazil na videoklip zostrihaný z highlightov Superbowl sezóny … to bol zrejme ten zlomový moment. Dovtedy som tento šport vnímal iba veľmi okrajovo a nedeľné večery väčšinou trávil vo vlaku do Bratislavy, ale keď som zrazu videl tie chirurgicky presné hody Rodgersa, či obranné zákroky Matthewsa, v tej chvíli som si tento šport doslova zamiloval, čoraz viac sa začal zaujímať o tento šport, ale hlavne o tento úžasný klub so špecifickou filozofiou a nesmierne bohatou históriou … teraz nevynechám jediný zápas a často krát idem ďalší deň do práce nevyspatý, ale vždy hrdo vo farbách Green Bay Packers.

Marian Grznár – Mám 41 rokov (ročník 78). S manželkou Zdenkou vychovávame dve deti. Terezku (15 r.) a Filipa (12 r.). Som rodák zo Senice, ale posledných 18 rokov žijem v Zlatých Moravciach. Pracujem na Generálnom riaditeľstve ŽSR na odbore riadenia dopravy. Som angažovaný v strane Sme rodina (okresný podpredseda). Nie každému sa podarí mať fantastickú rodinu. A mne sa podarilo mať v živote rodiny hneď dve. Tú svoju a ešte aj syrové hlavy a preto som so svojim životom nadmieru spokojný.

Maroš Kočvara – Celý život sa venujem športu. 14 rokov som sa aktívne venoval súťažnému karate, kde som to dotiahol až do reprezentácie a po majstrovský čierny opasok. Postupom času som prešiel ako asi väčšina ľudí na niečo tvrdšie a tým bol thajsky box. Po menšom politickom “super obchode” v Žiline Náš klub skončil. Našťastie v tom čase vznikol americky futbal u Nás. Od roku 2010 sa venujem na 1000% af. Začal som na pozícii DL. Postupne ma viac a viac začalo baviť sa zapájať aj do iných pozícií až som sa z pozície ILB presunul pre potreby klubu do útoku. Bol som určite najväčší slot receiver ( 110 kg 😂), následne som začal zaskakovať aj na pozícii tight enda. A čo čert nechcel zranili sa runningbaci. Takže som hral primárne posledné roky ako starting rb, back up wr, te, lb a dl 😂. Takže bolo veľa zápasov, kedy som neschádzal poriadne ani z ihriska 🙏🏼. Inak som milovník dobrého žrádla, hip hopu a cestovania. Milujem Ameriku a raz tam plánujem otvoriť svoj podnik (s jedným kamarátom však Riško 😂). Boli sme v roku 2019 na dva zápasy NFL a z toho jeden bol srdcová zaležitosť Green Bay vs Dallas 😉.

Maroš Kiš – Volám sa Maroš Kiš, mám 47 rokov a pochádzam od Nitry ( Veľké Zálužie ). Už takmer 25 rokov ženatý a mám dvoch chalanov 12 a 23 .K futbalu má pred piatimi rokmi priviedol starší syn, ktorý bol a stále je hráčom klubu Amerického futbalu Nitra Knights. Zaujalo ma to až do takej miery, že som sa snažil preniknúť do tohoto krásneho športu čo najhlbšie. Hľadal som spôsob ako sa angažovať a rozhodol som sa absolvovať školenie rozhodcov pre SAAF. Mám za sebou už štyri sezóny a Americký futbal sa stal mojim srdcovým športom. A ako som sa dostal ku Green Bay a Packers ? Úplnou náhodou… Keďže som bol úplný nováčik začal som sledovať zápasy NFL  a objavil som čaro tejto hry. Nehľadal som team ktorému by som fandil, on si ma našiel sám. V jeden večer som sledoval zápas neznámeho teamu v tmavo zelených dresoch a ohúril ma Aaron Rodgers svojimi neskutočnými, dlhými a presnými pasmi.. Nevedel som čo a ako, začal som hľadať o nich viac informácií a stalo sa…. Našiel som svoj Team. Odvtedy už pre mňa neexistuje nikto iný, kto by to zmenil. Môj obrovský sen je aspoň raz navštíviť Green Bay a prežiť zápas môjho teamu.

Martin Benka – Mám 30 rokov, som z Bratislavy, povolanie v oblasti práva a Packers fandím od sezóny 2006/2007, kedy som bol na ročnom stredoškolskom výmennom pobyte vo Wisconsine, kde, samozrejme, všetci fandili Packers. Tiež som navštívil zápas proti Lions a odvtedy som 100% Cheesehead 🙂

Martin Sládeček – Jsem obyčejný fanoušek Green Bay Packers z Teplic. Americký fotbal sleduji od sezóny 2007 a k našemu oblíbenému týmu mě přivedl vlastně dětský animovaný seriál Život s Louiem. Packers mi přišli (a stále přijdou) nejsympatičtější po všech stranách, od komunity fanoušků až po hráče na hřišti, tudíž to byla jasná volba komu propůjčit své fandění. Ačkoliv to v nejbližší době nevypadá, že bych se vydal osobně na nádherný Lambeau Field, tak alespoň milerád přispěji svou troškou do našeho sýrového fanklubu. Go Pack Go!!!

Michal Ondroušek – Jmenuji se Michal. Mám 34 let. Jsem otec dvou dětí. Bydlím ve Frýdku-Místku. Pracuji jako Grafik a kreslíř v herní společnosti NOX games. Americký fotbal sleduji od roku 2009 a fanouškem Baličů jsem od roku 2011. Miluji tento sport, tento tým a tuhle komunitu. Mým snem je, podívat se na Lambeau Field. GO PACK GO.

Milan Schimpl – Volám sa Milan, žijem v meste Zlaté Moravce. Počas štúdia na vysokej som bol v lete 2000 na 4 mesiace na brigáde v USA, poslali ma do mestečka Wisconsin Dells, doobeda som piekol pizzu a poobede som varil fudge. Najprv som nechápal, prečo pred viacerými domami je okrem vlajky USA aj vlajka „Packers fans live here!“. Domov som sa vrátil v šiltovke „NFC Champions 1997“, a začal som objavovať ten správny šport, ktorý je tak odlišný od ostatných športov, šport kde sa pod rúškom hrubej sily a tvrdých zákrokov ukrýva obrovská dávka taktiky, pripravená na každý down. Teraz mám to šťastie, že sa nemusím trápiť komu fandiť a prečo. Ja som si Packers nevybral, ja a Packers sme sa v živote našli.

Pavel Vahala – Čau, jmenuji se Pavel a jsem z jižní Moravy. Řekl bych že fotbal sleduji krátce asi od roku 2014 a od té doby jsem i fanouškem packers. Od prvního zápasu co jsem je viděl lišaka Aarona mi to tak nějak přírostlo k srdci. Z pár zápasu za sezónu to přerostlo ke každému zápasu aktivního sledování (i přípravný 😀). Doufám že po dlouhé době budeme moct zas přivést lombardi trophy domu. #GoPackGo.

Petr „česki“ Čech – Ahoj jmenuji se Petr Čech. Je mi 40(ročník 1979) a za mou cestou ke Greenbay packers je zvláštní příběh, který jsem si spojil až po letech. Bylo mi 17 let, když se jeden starší kamarád vrátil z vojny a přijel v mikině s velkým G v zlatozelené kombinaci na hrudi. Tehdy mi to nepřišlo nijak zvláštní, jelikož měl přezdím g-money, tak to sedělo. Jenže to mi nedalo klidu a začal jsem pátrat co to vlastně je a k čemu se to váže. Doba internetová ještě nebyla v rozmachu, tak to bylo trochu složitější a já se odskokem k univerzitě Notre Dame, k jejichž mikině jsem se náhodou dostal, přesunul k americkému fotbalu. Jako aktivní hráč fotbalu evropského to pro mě byla španělská vesnice, ale jakmile jsem si tu cestu našel, už jsem u ni zůstal. Dostal jsem se k NFL a světe div se, vyskočilo na mě logo velkého G a za ním tým z Wisconsinu. Pak už nebylo cesty zpět. Jinak kromě GB fandím také domácím Ostravským Steelers. V USA jsem nikdy nebyl, ale doufám, že se jednou na NFL podívám live, ideálně SB s GB vítězným koncem. #gopackgo

Peter Greman – Volám sa Peter, robím pre jednu medzinárodnú firmu, ktorá dodáva súčiastky do automobilového priemyslu ako Projektový manažér a lean koordinátor. Mám 38 rokov, osemročného syna a dvojročnú dcérku. Ale to asi nie je to najpodstatnejšie. K americkému futbalu som sa dostal prvý krát asi pred 10timi rokmi – na Sport1 (alebo ako sa to vtedy volalo). Pravidlám som síce nechápal (a ešte aj dnes sú také, že jednoducho žasnem, ako mohol niekto také chujoviny vymyslieť), ale ako šport sa mi to zapáčilo. Na začiatku som sledoval Buccaneers – keďže majiteľom sú tí istí Glazerovci, ktorí majú vo vlastníctve aj môj obľúbený futbalový klub Manchester United. Neskôr som trošku zanedbal NFL – spoznal som moju druhú polovičku a radšej som venoval noci jej :-). K americkému futbalu som sa vrátil potom, ako na jednej konferencii som stretol jedného kolegu z Detroitu – obrovského Lions fana. Keď som bol na inej konferencii v Detroite, ako nedeľný poobedný program sme mali zápas Bears@Lions – v 2016, bol to neskutočne zlý zápas, ale zážitok na celý život. A ako som sa dostal k Packers? Asi najdôležitejšou osobou bol Aaron Rodgers – a jeho neskutočné výkony v tom čase. Potom som natrafil na vašu stránku a bolo rozhodnuté :-). Momentálne hltám všetko, čo je dostupné o NFL v slovenčine, češtine a maďarčine. A keď som videl výzvu na podporu novej stránky, tak som neváhal (skoro) ani sekundu, a niečím málo som k tomu prispel cez Patreon.

Peter Mizera – Pochádzam z Martina a mám 43 rokov. Pracujem ako živnostník, som ženatý, mám jedno dieťa – dcérku, ktorá bude mať 4 roky. V mladosti som hrával som hokej, hokejbal a robil som džudo. Momentálne som skôr pasívny športovec. Medzi moje srdcovky patrí, samozrejme, klub Green Bay Packers a martinský hokej. Rád trávim čas so svojou rodinou.

Peter Veselka (Vesi) – Pochádzam z Komárna, mám 33 rokov a NFL som začal sledovať približne pred 10 rokmi. To, že som si vybral Packers bola dosť náhoda, no teraz si myslím, že to nemohlo dopadnúť lepšie. Ešte predtým ako som začal pravidelne sledovať futbal, kamarát sa ma pýtal komu fandím v NFL a jediný kto mi napadol boli práve Packers aj to kvôli seriálu z detstva Život s Louim 😀 On pre zmenu fandí Bears a tiež kvôli seriálu Bláznivý Jimov život. Tak sme sa nejak našli 😊 #GoPackGo

Radek Svoboda – Ahoj, jmenuji se Radek Svoboda, je mi 46 let, jsem ženatý, mám dva syny (oba hrají profesionálně basketball), miluji svoji ženu, svoje děti, Green Bay Packers, Montreal Canadiens a Aston Villu. Prvním zápasem, který jsem postřehl, (už ani nevím, kde a jak jsem se k tomu dostal), byl Super Bowl v roce 1992, když vyhráli Redskins. Začal jsem se zajímat o vše co se týkalo NFL a od roku 2008 si už pravidelně beru dovolenou na Super Bowl, nakoupím piva, nějaké občerstvení a sleduji zápas v TV. A nemůžu se dočkat, až tam zase budou Packers. Loni jsem tomu hodně věřil, škoda, tak snad letos. Aaron letos zatím vypadá dobře.

Tomáš Buják – Čaute, moje meno je Tomáš Buják a žijem v Bratislave(domovská piváreň Hostinec u Richtára Jakuba🍻). NFL som začal pozerat na silu aby som pochopil prečo túto hru majú ľudia tak radi. Písal sa rok 2011 a v  Super Bowle boli Green Bay Packers a Pittsburgh Steelers. Ja som si vybral Green&Gold a dobre som spravil (vtedy som este fanúšikom nebol:-)), odvtedy som sporadicky v telke pozrel nejaký zápas a kde tu sa mihli Packers a ich hráči ma bavili. Lacy, Nelson, Cob, Randall, Rodgers. Takže od cca 2013 som fanúšikom Green Bay Packers a dnes si radšej pozriem zápas akoby som sa vyspal do ružova. GoPackGo

Tomáš Dostál (Dosty) – Moje první sledování NFL, a zároveň od té doby jsem fanouškem GB, je sezóna po tom, co jsme vyhráli SB nad Steelers. Nicméně když GB vyhráli SB tak jsem jejich fanouškem bohužel ještě nebyl, takže čekám celkem dlouho na nějaký ten úspěch (aspoň účast v SB). Hraji aktivně soccer 😛 a učím na vysoké škole.

Tomáš Považan – Americký futbal som začal vnímať, keď Colin Kaepernick hral v Superbowl XLVII a keď Tony Romo dohrával posledné zápasy za Dallas. Packers sa stali mojou srdcovkou v sezóne 2018. Dopomohol tomu aj dar od mojej priateľky, ktorá mi na Vianoce kúpila zelenú mikinu s veľkým „G“, ďakujem Gabička 🙂 Odvtedy už nie je u mňa miesto pre iný tím. Americkému futbalu sa venujem aktívne, tretí rok pôsobím ako rozhodca v SAAF. GO PACK GO!!!

Vítězslav Vojáček – Ahoj je mi 28 let (1991). Jsem z Olomouce. První zmínku o americkém fotbale jsem zaznamenal s dětského animovaného seriálu Život s Louim. A když mě kamarád nějakým záhadným způsobem přivedl ke hře Madden 08 (jenom protože v té době měla dobrou grafiku trávníku podle něj 😂) jsem začal vnímat americký fotbal pořádně a když jsem zjistil že jej vysílají na českém kanále jsem podlehl úplně. Myslím, že první sezóna kterou jsem sledoval byla sezóna 2007. Fanouškem Green Bay Packers jsem byl hned od začátku, nejde totiž nemilovat atmosféru na zápasech Packers. Mými nejoblíbenějšími hráči jsou Aaron Rodgers, Randall Cobb, Cam Newton. Naopak nemohu vystát New England Patriots a Toma Bradyho.

A KOPA ĎALŠÍCH, KTORÍ NÁM EŠTE NEPOSLALI SVOJ PROFIL…

 

Našim spoluvlastníkom sa môžeš stať aj ty! PRE VIACEJ INFO KLIKAJ TU!