FANKLUB

Slovak & Czech Fanklub of Green Bay Packers je vlastnený slovensko-českou komunitou syrových hláv. Zároveň sme od konca roku 2017 oficiálne schválení organizáciou Green Bay Packers ako jeden z fan klubov a sme oficiálne zaregistrovaní na portály www.packerseverywhere.com, ktorý funguje pod hlavičkou Packers a spája všetky bary a fan kluby Packers pod jednou strechu. Ako náš fan klub funguje? Funguje to na veľmi podobnom princípe, ba až rovnakom ako franchise Green Bay Packers. Každý jeden z vás má možnosť prispievať na chod nášho fanklubu. Človek, ktorý sa rozhodne prispievať na chod fanklubu, tak sa zároveň stáva našim oficiálnym členom, z čoho má pochopiteľne nejaké benefity:

  • zľava na fanklubácke oblečenie (pripravované nové šiltovky, čiapky, mikiny, tričká, uteráky….),
  • zľavu na moju pripravovanú knihu o Green Bay Packers,
  • a potenciálne ďalšie zľavy priamo v Green Bay, ktoré sú v štádiu riešenia a pokiaľ to nebude oficiálne potvrdené, tak o nich hovoriť nebudem.
  • Ďalej de facto získava podiel na fungovaní a vlastníctve fanklubu. Samozrejme, hlasuje sa nadpolovičnou väčšinou všetkých členov. Ak za zmenu, alebo potvrdenie bude 51% oficiálnych členov, tak sa bude konať na základe ich vôle.
  • prístup do špeciálnych miestností na Discorde len pre spoluvlastníkov!

AKO SA STAŤ SPOLUVLASTNÍKOM?

Prispievať sa dá cez portál www.patreon.com . K dispozícii je 5 rôznych foriem príspevkov. Vopred upozorňujem, že rozdiel medzi nimi nie je a naši oficiálni členovia sú si v benefitoch rovnocenní, nech už prispievajú akoukoľvek čiastkou. Taktiež podotýkam, že obsah našej webovej stránky bude stále bezplatný, a ak nie ste oficiálnym členom, ktorý nás podporuje, tak máte stále rovnaký prístup k obsahu na našej webovej stránke. Ako som povedal na začiatku. Kým tu budem ja, tak všetok obsah bude zadarmo pre všetkých! Jedinou výnimkou sú spomínané benefity. Podieľanie sa na chode fanklubu a privilégia s tým spojené budú na Patreone sprístupnené len pre našich oficiálnych členov.

Nie som fanúšikom Packers, ale chcem vás podporiť, je to možné? Samozrejme, že je! Jedna forma príspevku je aj pre tých, ktorí nie sú fanúšikmi Green Bay Packers, nechcú byť oficiálnym členom nášho fanklubu, len sa im páči naša tvorba a chceli by nás finančne podporiť. Postup je ten istý, len nech si na Patreone vyberú formu príspevku pre NEČLENOV. 

Prispieva sa mesačnou formou a to buď v hodnote $1, $2, $5, alebo $10. Ak by niekto chcel prispievať inou sumou, tak mi napíšte, a ja pre vás vytvorím osobitnú výšku príspevku. Ešte raz to zopakujem. Nezáleží na tom, akou sumou prispievate. Všetci ste si rovní, ste oficiálnymi členmi fanklubu Syrových hláv, požívate rovnaké benefity a de facto ste spoluvlastníkom nášho fanklubu. Je to len a len na vás, akou sumou budete prispievať a podporovať tak našu tvorbu a ciele. Prioritou je vytvorenie „oficiálneho“ fanúšikovského zázemia a rozvoj fanklubu, nie zárobok. 

ODKAZ NA NÁŠ PATREON: https://www.patreon.com/syrovehlavy

Určite sa pýtate, na čo sa poskytnuté finančné prostriedky využívajú. To, že teraz čítate tieto informácie na tejto webovej stránke je práve zásluha našich spoluvlastníkov. Z ich pravidelných príspevkov sa zakúpil nový dizajn webovej stránky, nakoľko tento starý bol len demo verzia a neponúkal nám rozsiahlejšie možnosti. Následne sa finančné prostriedky využívajú na správu, chod a na rôznu propagáciu nášho fanklubu. Z výťažku z našich tričiek som naposledy kúpil tričká pre Steva, Jeffa, Johna, Matta, Gerharda, Coreyho, či Aarona, ktorí nám v USA vďaka týmto tričkám spravili nenormálnu reklamu a aj vďaka tomu sme sa dostali do povedomia samotného prezidenta Packers. Ten naplno videl, náš fanklub funguje a v plnom rozsahu podporuje hodnoty značky Green Bay Packers, a našim vlastníkom sú samotní slovensko-českí fanúšikovia!

Poďme spoločne vytvoriť niečo, čo v našich končinách nemá obdoby!! GO PACK GO!