KNIHA O PACKERS

Bart, zakladateľ nášho Slovak & Czech Fanclub of Green Bay Packers si pre našich „miestnych“ fanúšikov pripravil knihu o histórii Green Bay Packers! Jedná sa vôbec o prvú knihu nie len o Packers, ale aj o americkom futbale na území našich dvoch maličkých republík! Pracoval na nej viacej ako tri roky a podarilo sa mu dať dokopy komplexný a detailný „Najúžasnejší príbeh v histórii športu“!! Prehrabával sa v archívoch historických novín z mesta Green Bay a okolia, prečítal mnoho historických kníh o Packers a rozprával sa o histórii Packers s ľuďmi, ktorí histórii tohoto tímu skutočne rozumejú, len aby dokázal napísať jedinečnú knihu, ktorá vyrozpráva komplexný, jedinečný a hlavne pravdivý príbeh organizácie Green Bay Packers, ktorý nie je nijako prifarbený zubom času, rôznymi mýtmi a legendami.

KNIHA OBSAHUJE

  • Na viacej ako 440 stranách detailne mapuje kompletný príbeh od založenia mesta Green Bay v roku 1854 až po 100. sezónu Green Bay Packers v roku 2019. Rozpráva príbeh, ktorý je plný obrovských úspechov, legendárnych hráčov, trénerov či príbehov, ktoré sú folklórom NFL. Zároveň je však tento príbeh aj plný tvrdých pádov na samotné dno, finančných problémov a niekedy až zúfalého boja o prežitie organizácie, ktorá sídli na severe Wisconsinu v malom mestečku. Nechýbalo vôbec veľa, práve naopak, a legendárna značka Packers by tu už dnes medzi nami nebola, alebo by bola spojená s iným mestom.
  • Detailne opisuje priebeh každej z doterajších rekordných 13 majstrovských sezón tímu Green Bay Packers.
  • Upozorňuje a vyvracia mnohé mýty, ktoré okolo histórie Packers panujú a ktoré sa všeobecne považujú za „skutočný“ príbeh.
  • Popri úžasnom príbehu Green Bay Packers objasňuje aj vývoj futbalu ako takého a jeho pravidiel, formovanie Národnej Futbalovej Ligy, či poukazuje na legendárnych hráčov, na ktorých sa v dnešnej dobe zabúda.
  • Ponúka príbeh každého jedného štadiónu, na ktorom kedy Packers hrávali a k tomu objasňuje aj históriu loga, dresov a čísel.
  • Detailne opisuje život a futbalovú kariéru desiatok futbalových legiend, ktoré obliekali dres Packers, alebo boli súčasťou tohto tímu ako tréneri, či predstavitelia front office.
  • Ponúka životné príbehy štyroch obrovských fanúšikov Green Bay Packers, ktorí sú tvárami tejto organizácie naprieč celým svetom!
  • Toto všetko nakoniec dáva dokopy vôbec ten NAJÚŽASNEJŠÍ PRÍBEH V HISTÓRII ŠPORTU!
Našu knihu si dokonca zadovážil aj legendárny FROZEN TUNDRA MAN!