Fanúšik sa postaral o aspoň nejakú zábavičku 🙂

Ako som vás už informoval, tak ako fanklub tipovačku robiť tento rok nebudeme. Pracujeme na dokončení mojej knihy a zároveň sa začína dávať dokopy ten jedinečný projekt, o ktorom som vám hovoril. Takže všetky sily dávame do týchto dvoch vecí + do tvorby kvalitného obsahu na našej webovej stránke. Toto však nebránilo ďalšiemu fanúšikov Packers, aby si pre vás pripravil tipovačku a tým vám spestril sledovanie tohtoročnej sezóny! Takúto iniciatívu vítam! Poďme už na všetky informácie, ktoré potrebujete vedieť a to priamo od tvorcu!


Zdravím všetkých fanúšikov najmä tímu Green Bay Packers. Ako všetci vieme Bartovi kvôli knihe tento rok neostáva čas na tipovačku tak som sa podujal jednu spraviť ja. Je to moja prvotina tak buďte ku mne ohľaduplný, môžu sa sem tam vyskytnúť nejaké muchy.

Keďže je to šité horúcou ihlou tesne pre začiatkom prvého zápasu tak by som deadline pre prihlasovanie do tipovačky posunul na výkop Weeku 2 aby sa stihol zapojiť každý kto má záujem. Prihláškou do tipovačky bude zaslanie excelového súboru ktorý som vytvoril s tipmi či už pôjdete s nami od Week 1 alebo od Week 2. Máme tu dva excelové súbory a teda aj dve tipovačky. Obe sa budú vyhodnocovať spolu na konci sezóny.

Jeden súbor je sezónna tipovačka. Sú tam sezónne miľníky tímu aj to ktorý hráč získa najviac yardov, TD, íčiek,… Sezónnu tipovačku musíte zaslať najneskôr do výkopu zápasu Packers vo Weeku 2 t.j. 20.9 do 19:00. Súbor zasielajte na email tipovackapackers@gmail.com vo formáte:

Predmet : sezónna_tipovačka_váš_nick. Excelový súbor v prílohe bude mať presne taký istý názov. Takže napríklad v mojom prípade to bude sezónna_tipovačka_matto10

  • Sezónna tipovačka sa počíta tak ako väčšina štatistík v USA len počas základnej časti, teda za 16 zápasov.

Všetky podrobnejšie informácie nájdete v excelovom súbore:

https://uloz.to/file/gJT7XcW0Z6du/sezonna-tipovacka-vas-nick-xlsx?fbclid=IwAR2iLHxSMH6jcpHGIRgPt6ukuhe0FjI1So2cngnxna3tUNmr9bnYJNHQUWA

Druhý súbor je týždenná tipovačka. V nej už tipujeme hodnoty a výkony tímu v danom weeku. Sú tam staré známe tipy ako počet získaných bodov, TD, íčiek a podobne. Avšak pridal som aj kategóriu ŠPECIÁLNE TIPY, kde sú neštandardné výkony a udalosti ktoré sa v zápase môžu udiať. Toto je dobrovoľná tipovačka, pretože za správny tip získate väčšie množstvo bodov ale ak sa rozhodnete tipovať a bude to nesprávne tak sa Vám body aj môžu odpočítať. Keďže sa jedná o situácie na ktoré je väčšinu tip NIE tak tipovať sa môže len ÁNO alebo sa nezúčastniť aby to bolo fakt brané ako niečo riskantné čo Vám môže priniesť extra výhru. Napríklad: Získa nám tím v zápase Punt / Kick return TD ? A podobne. Opäť sú všetky detailnejšie informácie v excelovom súbore.

Týždennú tipovačku mi musíte zaslať najneskôr do výkopu nášho zápasu v tom ktorom weeku. Neskôr zaslané tipy samozrejme už nebudem ohodnocovať. Súbor sa bude posielať na email tipovackapackers@gmail.com vo formáte:

Predmet : týždenná_tipovačka_week_1_váš_nick. Excelový súbor v prílohe bude mať presne taký istý názov. Takže napríklad v mojom prípade to bude týždenná_tipovačka_week_1_matto10

  • Týždenná tipovačka sa bude hrať až do nášho posledného zápasu, takže aj zápasy PO.

Môžete každý týždeň použiť ten istý súbor len si vymažete tipy a hore v hlavičke prepíšete číslo weeku a súpera.

https://uloz.to/file/JikBV1zFCIS4/tyzdenna-tipovacka-week-1-vas-nick-xlsx?fbclid=IwAR2iLHxSMH6jcpHGIRgPt6ukuhe0FjI1So2cngnxna3tUNmr9bnYJNHQUWA

CENA

Výherca si bude môcť vybrať tričko PACKERS podľa vlastného výberu z nejakého normálneho shopu! Cenu do tipovačky venoval Matej Gulvas! Ďakujeme!

Ak by niečo nebolo jasné kľudne sa pýtajte tu v komentároch alebo rovno do mailu. Každý týždeň po odohratí zápasu sa budem snažiť čo najrýchejšie aktualizovať tabuľku s bodmi a vo forme článku tu na webe ho budem postovať. Ak som na niečo zabudol tak doplním, prípadne vydám nový článok.