Green Bay Packers odohrajú prvý raz zápas mimo USA. 9. októbra v Londýne “privítajú” v domácom zápase New York Giants a ty môžeš byť pri tom!

UPDATE! Formulár k zisteniu záujmu o ubytovanie – https://forms.gle/rxQsF4Vu6HCtGsR28

Syrové hlavy, nie, nezabudli sme a nevykašľali sme sa na zápas Packers v hlavnom meste Spojeného kráľovstva a Anglicka. Len nebolo jednoduché sa dostať k správnemu toku informácií a hlavne sme nechceli dopredu zavádzať nejakými falošnými nádejami.

Tento týždeň sa ale ľady pohli a veci sa razantne zmenili. Podarilo sa mi dostať do kontaktu s ľuďmi ohľadom oficiálneho predaja lístkov (náš partner nás poprosil, aby zdroj nebol zverejnený pred spustením oficiálneho predaja pre verejnosť), čím sa hra spustila a veľký výjazd nášho fanklubu do Londýna je teraz veľmi reálny.


LÍSTKY „S PRAVDEPODOBNOSŤOU, HRANIČIACOU S ISTOTOU“, BUDÚ

Podarilo sa vybaviť prísľub, že nám bude umožnené rezervovať lístky 1. kategórie za takmer pultovú cenu. Keď sa pozriete na plánik štadióna a rozvrhnutie sektorov a kategórií, bavíme sa o lístkoch medzi 30 a 45 yardovými líniami, teda o tom najlepšom, čo je mimo VIP hospitality balíčkov k dispozícii. Naša kategória je na obrázku nižšie vyznačená tmavomodrou farbou. Samozrejme, dopredu nie je garantovaný sektor, rad ani sedadlá, čiže všetci musia byť empatickí ohľadom prerozdeľovania lístkov, pričom my pochopiteľne spravíme všetko pre to, aby minimálne dvojice dostali lístky vedľa seba…

Výzva na platbu zo strany dodávateľa príde s najväčšou pravdepodobnosťou okolo 20.07.2022. Z toho dôvodu by sme chceli mať peniaze pohromade skôr, aby sme sumu dokázali zaplatiť hneď po ich výzve – v praxi to znamená, že kto má záväzný záujem, má možnosť zhruba 3 týždne sporiť finančné prostriedky (čo považujeme za fér). Máme obrovskú príležitosť dostať sa k lístkom pre viac ako 50 ľudí, ale rozhodujúce budú viaceré faktory – naše interné skonsolidovanie sa a hlavne priebeh predaja vstupeniek pre permanentkárov.

Veci ohľadom platby si zoberie na starosť Inžinier. Pripravil sa na všetko, vymyslel dobrý systém a hlavne by malo všetko prejsť bez najmenších problémov.

Rolo


CENA A TERMÍNY

Ako Rolo už vyššie spomínal, cena za 1. kategóriu bude takmer rovnaká, ako na plániku vyššie, ale treba dopredu rátať s rôznymi poplatkami (podľa predbežných informácii do 10 %). Preto by sme radšej mali peňazí k dispozícii troška viac, ako možno bude skutočne zaplatená cena. Poznáte ma a viete, že všetko čo vystane, dostanete samozrejme naspäť. Dopredu tu ako vždy prehlasujem, že všetky peniaze pôjdu na môj súkromný účet a že z neho budem platiť všetko, čo bude treba. Verím, že je medzi nami jasno v tom, že nikoho k NIČOMU NENÚTIM a všetci, ktorí mi pošlú peniaze, tak robia DOBROVOĽNE a vedia, PREČO to robia. A môže si každý o tom myslieť, čo chce, pravda..?!?!?

Takže, poďme na to – kto má záujem, nech sa do bodky riadi nižšie uvedenými pokynmi:

 

1. NEUSTÁLE podrobne sledujte všetky naše fanklubácke komunikačné kanály (web, FB, DSC). Môže sa totiž stať, že Vaša účasť na tripe bude závisieť od rýchlej reakcie (či už platba, zaslanie osobných údajov alebo zodpovedanie nejakých doplňujúcich otázok).

 

2. JEDINÝM záväzným komunikačným kanálom pri zasielaní údajov, podkladov, a riešení konkrétnych požiadaviek bude mail norbert.kalinai@gmail.com. Všetkých Vás budeme identifikovať VÝLUČNE podľa MENA A PRIEZVISKA (žiadne nicky z discordu, skratky, FB mená ani nič podobné). Všetky maily budú teda podpísané celým menom a priezviskom (aj s diakritikou !!!). To znamená, že takto podpíšte druhý, tretí a prípadne aj desiaty mail. Samozrejme, diskusia na discorde je dobrým základom, ale oficiality budete smerom k nám riešiť výlučne mailom. Uvedomte si prosím, že nie je možné priraďovať emailové adresy typu krakonošblakfak2698@yahoo.medelin ku konkrétnym menám ani tváram. Rovnako ako v bode 1. na Vás dôrazne apelujem, aby ste si v období riešenia kúpy lístkov (podľa dátumov nižšie), dostatočne často kontrolovali maily – nerád by som sa dožil toho, že na odpoveď budem čakať 2-3 dni, lebo niekto bol v zahraničí a boli tam „drahé dáta“ (ako naposledy pri organizovaní tripu do GB).. ☺

 

3. Prosím, zoberte všetci na vedomie, že na obrázku uvedená cena lístka, je v LIBRÁCH. Nezahŕňa žiadne poplatky ani poštovné. Podľa predbežnej informácie bude konečná cena vstupenky maximálne 170 GBP, čo podľa aktuálneho kurzu v mojej banke je cca 200 €.

 

4. A teraz už niečo konkrétne ku kúpe lístkov:

 • a) kto má záujem kúpiť si lístok na zápas Packers vs. Giants v Londýne, nech mi nie skôr ako v stredu 13.07.2022 o 0:01 h. pošle 200,- € na účet:

vedený vo: VÚB, a.s.

IBAN: SK77 0200 0000 0055 0454 3212

SWIFT: SUBASKBX

ak by bolo potrebné v ČR uviesť moje meno a adresu, tu sú: 

Norbert Kalinai, Kuzmányho 4, 92601 Sereď, Slovensko

 

 • b) o platbách, ktoré mi budú na účet pripísané neskôr ako 19.07.2022 o 23:59 h. rozhodnem až podľa toho, kedy v skutočnosti budeme uhrádzať platby dodávateľovi (ak to nebude hneď ráno 20.07.2022, tak pravdepodobne bude možné lístok ešte kúpiť). Neváhajte prosím – času na rozmyslenie aj na prípravu financií máte dosť. Berte do úvahy čas, ktorý si banky nárokujú na prevod peňazí, ďalej to, že sú tam dva dni víkend, že je dovolenkové obdobie a všetci majú na všetko čas a v neposlednom rade aj to, že v dotazníku, ktorý Rolo robil nedávno, prejavilo predbežný záujem navštíviť zápas Packers takmer 100 ľudí. Nezriedka to boli skupinky 4 až 8 osôb. Chcem tým upozorniť na to, že ako píšem nižšie, počet lístkov, ktoré sme schopní zabezpečiť je obmedzený a prvých 4-5 mailov môže z celkového objemu ukrojiť dosť veľkú časť.

 

 • c) kto má záujem o viac lístkov, logicky pošle násobok sumy 200,- €
 • d) prevod je nutné urobiť v EURÁCH, nie v CZK, GBP ani žiadnej inej mene. Verím, že to obyvatelia ČR pochopia.
 • e) do poznámky pre prijímateľa platby poprosím exaktne uviesť (toto je VEĽMI dôležité, dodržte to, PROSÍM úplne presne !!!):

Packers LON Meno Priezvisko 

PRÍKLAD: 

Packers LON Roland Hric 

 • f) kto má záujem o viac lístkov a zaplatí násobok sumy, do poznámky poprosím exaktne uviesť (toto je VEĽMI dôležité, dodržte to, PROSÍM úplne presne !!!):

Packers LON Meno Priezvisko + X

PRÍKLAD: 

Packers LON Roland Hric + 2 (čiže nie Roland Hric 3x ale Roland Hric + 2 !!!)

 • g) každý platiteľ mi do mailu pošle sken potvrdenia o transakcii (upozorňujem, že transakcia musí byť ZÚČTOVANÁ, nie iba zadaná alebo autorizovaná). V predmete správy bude exaktne uvedené (toto je VEĽMI dôležité, dodržte to, PROSÍM úplne presne !!!): 

Packers LON Meno Priezvisko počet lístkov

PRÍKLAD: 

 1. Packers LON Roland Hric 1 lístok alebo
 2. Packers LON Roland Hric 4 lístky

 

 • h) do toho istého mailu poprosím zaslať za VŠETKY osoby, za ktoré ste poslali peniaze (teda aj za seba) tieto údaje (aj s DIAKRITIKOU):

meno, priezvisko, dátum narodenia, národnosť a prípadný nick na discorde alebo poznávací znak z iných Packers sietí alebo aktivít (trebárs minuloročný neuskutočnený trip na zápas Packers v USA). 

 

 • i) to posledné je preto, aby sme uspokojili v prvom rade fanúšikov Packers. Tým nechceme povedať, že na trip nemôžu ísť s nami aj fans z iných táborov, ale isto všetci pochopia, že je to aktivita Česko-Slovenských Syrových hláv a preto je trip určený v prvom rade našim fans a ich doprovodu, v druhom rade fans Giants a v treťom všetkým ostatným

 

 • j) ALE !!!! Kľudne sa pripojte, lístkov máme prisľúbených kopu a keď to bude čo len trochu možné, zoberieme Vás všetkých..!!! 

 

 • k) keby sme nedokázali uspokojiť všetkých záujemcov, budeme robiť poradovník podľa doručenia mailu s vyššie uvedeným skenom (nie podľa času pripísania peňazí mne na účet, aby to bolo čo najspravodlivejšie) a uprednostnené budú syrové hlavy. Pravidlá sú jasné – rýchlejší berie. Neexistuje férovejší postup.

 

 • l) ak by sa na niekoho nedostalo, peniaze mu pošlem obratom nazad ešte pred spustením oficiálneho predaja pre verejnosť, ktorý je plánovaný 26. júla o 11:00 CET. Čiže, ak sa nič mimoriadne neudeje, nebudete sa musieť báť, že by ste mali u nás deponované peniaze a sami by ste potrebovali riešiť kúpu lístkov po svojej osi na oficiálnych alebo resellerských webových stránkach.

 

5. Letenky si každý účastník tripu objednáva aj hradí sám, pretože vy sami najlepšie viete, ktoré letisko Vám najviac vyhovuje. Do Londýna sa lieta ozaj z každej dediny – takže od Košíc, Popradu, Bratislavy, cez Debrecín, Budapešť, Viedeň, Brno, Prahu, Drážďany, Mníchov, Ostravu, až po Katovice alebo Krakov, môžete hľadať to, čo Vám bude najvhodnejšie. Nezabudnite, že najmä nízkonákladovky netrvajú na „spiatočných“ letenkách, ale je možné kombinovať jednak letecké spoločnosti a jednak aj letiská (viď ďalší bod)

 

6. Kto by chcel letieť s našou, už dlhšie vykreovanou 20-člennou výpravou, môže si letenky zakúpiť nasledovne:

piatok 07.10.2022 VIE – LGW (Gatwick) odlet o 9:25 h. WIZZ

pondelok 10.10.2022 STN (Stansted) – BTS odlet o 19:00 h. RYAN

 

7. UBYTOVANIE, rovnako ako letenky, si zabezpečuje každý individuálne. V tomto smere možno budem vedieť byť nápomocný, ale Váš záujem mi budete musieť záväzne nahlásiť po zakúpení lístkov a hlavne vtedy, keď už budete mať rezervované letenky, aby som vedel, komu na koľko nocí ubytko zháňať. Predbežne môžem už teraz povedať, že asi budem mať NA TRI NOCI (od piatka do nedele) pár izieb s oddelenými lôžkami v solídnom hoteli k dispozícii. Nechcete spať s ďalším stokilovým chlapom na 140 cm širokej manželskej posteli pod spoločným paplónom, že ??? ☺ Obraz o cenách si spravte na bežne dostupných portáloch s ubytovaním..

 

8. PROGRAM tripu je samozrejme nezáväzný, ale kto by chcel, môže sa s nami v sobotu ráno vybrať do WARNER BROS Studios na výpravu za Harry Potterom (áno, aj taký postarší pánko ako ja sa tam chystá) alebo v nedeľu po zápase navštíviť koncert Robbieho Williamsa (to je pre tých, ktorých ženy nechcú pustiť, ale toto by mohol byť dosť dobrý argument, ako sa tam dostať a uspokojiť výletom aj drahé polovičky ☺), no a v neposlednom rade v piatok večer či prípadne v sobotu poobede mrknúť niektorý zo soccerových zápasov Premier League, ktoré sa počas toho víkendu v Londýne hrajú (ešte nie sú určené presné dni a časy – to budeme vedieť až tak 2-3 týždne pred odletom podľa rozpisu TV zápasov). V ponuke by mohli byť:

Chelsea – Wolverhampton

Arsenal – Liverpool

DERBY Západná šunka – Plná šunka

Crystal Palace – Leeds

 

9. PRIATELIA, fakt Vás prosím o dôsledné dodržanie pokynov. Neposielajte peniaze skôr, nezvýhodníme v tomto smere nikoho a pošlem Vám ich v takomto prípade naspäť. Rovnako, ak nebude dodržaná podmienka, že na skene platby nebude údaj o jej zaúčtovaní, prípadne ak údaje v maily nebudú kompletné, zrozumiteľné alebo pravdivé, vyhradzujeme si právo peniaze vrátiť a lístok nezabezpečiť. Neberte to, prosím ako šikanu, ale vo veciach treba mať jasno a poriadok, a hlavne prosím chápte, že nám tým uľahčujete prácu. Musí byť jasne povedané, že POMÁHAME pri zabezpečovaní lístkov (a možno sa podujmeme aj na ubytko), ale to je všetko – zodpovední ste za celý váš pobyt VY, dospelí svojprávni ľudia. Vopred Vám všetkým ďakujem za pochopenie, ústretovosť, trpezlivosť a v neposlednom rade aj za dôveru.

10. No a čo dodať na záver? Nie, neprezradíme, ako sme sa k ponuke dopracovali. Len jemne naznačíme, že naše nadštandardné vzťahy s front office Packers priamo v Green Bay, na to mali bezpochyby rozhodujúci vplyv.. ☺


ZHRNUTIE V SKRATKE

 • máme z oficiálnych miest potvrdené určité množstvo lístkov 1. kategórie
 • kto má záujem, pošle 200€ za osobu 
 • kto skôr príde, ten skôr melie
 • komu sa lístok neujde, peniaze dostane nazad pred štartom ofiko predaja
 • celá akcia sa týka hlavne fanúšikov Packers a členov nášho fanklubu
 • letenky a ubytovanie si zháňa každý individuálne
 • pomôžeme, ale nie sme cestovka

Noro

Predsalen ešte jedno inžinierske P.S.:

Keď sa vás okrem našej dvaciny nenazbiera ešte aspoň ďalších 30, tak si budem musieť myslieť, že nie sme tá najsamfasa komunita okolo amerického futbalu v ČSSR..!!! Toto chcete???


PREKLAD NOROVEJ ČASTI DO ČESKÉHO JAZYKA

CENA A TERMÍNY

Jak Rolo již výše zmiňoval, cena za 1. kategorii bude téměř stejná, jako na plánku výše, ale je třeba dopředu počítat s různými poplatky (podle předběžných informací do 10%). Proto bychom raději měli peněz k dispozici o něco víc, než možná bude skutečně zaplacená cena. Znáte mě a víte, že vše co vystane, dostanete samozřejmě zpátky. Dopředu zde jako vždy prohlašuji, že všechny peníze půjdou na můj soukromý účet a že z něho budu platit vše, co bude třeba. Věřím, že je mezi námi jasno v tom, že nikoho k NIČEMU NENUTÍM a všichni, kteří mi pošlou peníze, tak dělají DOBROVOLNĚ a vědí, PROČ to dělají. A může si každý o tom myslet, co chce, pravda..?!?!?

Takže, pojďme na to – kdo má zájem, ať se do puntíku řídí níže uvedenými pokyny:

1. NEUSTÁLE podrobně sledujte všechny naše fanklubácké komunikační kanály (web, FB, DSC). Může se totiž stát, že Vaše účast na tripu bude záviset na rychlé reakci (ať už platba, zaslání osobních údajů nebo zodpovězení nějakých doplňujících otázek).

2. JEDINÝM závazným komunikačním kanálem při zasílání údajů, podkladů a řešení konkrétních požadavků bude mail norbert.kalinai@gmail.com. Všechny Vás budeme identifikovat VÝLUČNĚ podle MĚNA A PŘÍJMENÍ (žádné nicky z discordu, zkratky, FB jména ani nic podobného). Všechny maily budou tedy podepsány celým jménem a příjmením (i s diakritikou !!!). To znamená, že takto podepište druhý, třetí a případně i desátý mail. Samozřejmě, diskuse na discordu je dobrým základem, ale oficiality budete směrem k nám řešit výlučně mailem. Uvědomte si prosím, že není možné přiřazovat emailové adresy typu krakonošblakfak2698@yahoo.medelin ke konkrétním jménům ani tvářím. Stejně jako v bodě 1. na Vás důrazně apeluji, abyste si v období řešení koupě lístků (podle dat níže), dostatečně často kontrolovali maily – nerad bych se dožil toho, že na odpověď budu čekat 2-3 dny, neboť někdo byl v zahraničí a byla tam „drahá data“ (jako naposledy při pořádání tripu do GB). ☺

3. Prosím, vezměte všichni na vědomí, že na obrázku uvedená cena lístku, je v LIBRÁCH. Nezahrnuje žádné poplatky ani poštovné. Podle předběžné informace bude konečná cena vstupenky maximálně 170 GBP, což podle aktuálního kurzu v mé bance je cca 200 €.

4. A teď už něco konkrétního ke koupi lístků:

 • a) kdo má zájem koupit si lístek na zápas Packers vs. Giants v Londýně, ať mi ne dříve než ve středu 13.07.2022 v 0:01 h. pošle 200,- € na účet:

veden ve: VÚB, a.s.

IBAN: SK77 0200 0000 0055 0454 3212

SWIFT: SUBASKBX

pokud by bylo třeba v ČR uvést mé jméno a adresu, zde jsou:

Norbert Kalinai, Kuzmányho 4, 92601 Sereď, Slovensko

 • b) o platbách, které mi budou na účet připsány později než 19.07.2022 ve 23:59. rozhodnu až podle toho, kdy ve skutečnosti budeme hradit platby dodavateli (pokud to nebude hned ráno 20.07.2022, tak pravděpodobně bude možné lístek ještě koupit). Neváhejte prosím – času na rozmyšlenou i na přípravu financí máte dost. Berte v úvahu čas, který si banky nárokují na převod peněz, dále to, že jsou tam dva dny víkend, že je dovolenkové období a všichni mají na všechno čas a v neposlední řadě i to, že v dotazníku, který Rolo dělal nedávno, projevilo předběžný zájem navštívit zápas Packers téměř 100 lidí. Nezřídka to byly skupinky 4 až 8 osob. Chci tím upozornit na to, že jak píšu níže, počet lístků, které jsme schopni zajistit je omezený a prvních 4-5 mailů může z celkového objemu ukrojit dost velkou část.
 • c) kdo má zájem o více lístků, logicky pošle násobek částky 200, – €
 • d) převod je nutno provést v EUR, ne v CZK, GBP ani žádné jiné měně. Věřím, že to obyvatelé ČR pochopí.
 • e) do poznámky pro příjemce platby poprosím exaktně uvést (toto je VELMI důležité, dodržte to, PROSÍM zcela přesně !!!):

Packers LON Jméno Příjmení

PŘÍKLAD:

Packers LON Roland Hric

 • f) kdo má zájem o více lístků a zaplatí násobek částky, do poznámky poprosím exaktně uvést (toto je VELMI důležité, dodržte to, PROSÍM naprosto přesně !!!):

Packers LON Jméno Příjmení + X

PŘÍKLAD:

Packers LON Roland Hric + 2 (čili ne Roland Hric 3x ale Roland Hric + 2 !!!)

 • g) každý plátce mi do mailu pošle sken potvrzení o transakci (upozorňuji, že transakce musí být ZÚČTOVÁNA, ne jen zadaná nebo autorizovaná). V předmětu zprávy bude exaktně uvedeno (toto je VELMI důležité, dodržte to, PROSÍM zcela přesně !!!):

Packers LON Jméno Příjmení počet lístků

PŘÍKLAD:

Packers LON Roland Hric 1 lístek nebo
Packers LON Roland Hric 4 lístky

 • h) do téhož mailu poprosím zaslat za VŠECHNY osoby, za které jste poslali peníze (tedy i za sebe) tyto údaje (i s DIAKRITIKOU): jméno, příjmení, datum narození, národnost a případný nick na discordu nebo poznávací znak z jiných Packers sítí nebo aktivit (třeba loňský neuskutečněný trip na zápas Packers v USA).
 • i) to poslední je proto, abychom uspokojili v první řadě fanoušků Packers. Tím nechceme říci, že na trip nemohou jít s námi i fans z jiných táborů, ale jistě všichni pochopí, že je to aktivita Československých Sýrových hlav a proto je trip určen v první řadě našim fans a jejich doprovodu, v druhé řadě fans. a ve třetím všem ostatním
 • j) ALE !!!! Klidně se připojte, lístků máme přislíbených kopu a když to bude jen trochu možné, vezmeme Vás všechny..!!!
 • k) kdybychom nedokázali uspokojit všechny zájemce, budeme dělat pořadník podle doručení mailu s výše uvedeným skenem (ne podle času připsání peněz mně na účet, aby to bylo co nejspravedlivější) a upřednostněny budou sýrové hlavy. Pravidla jsou jasná – rychleji bere. Neexistuje férovější postup.
 • l) pokud by se na někoho nedostalo, peníze mu pošlu obratem zpátky ještě před spuštěním oficiálního prodeje pro veřejnost, který je plánován 26. července v 11:00 CET. Čili, pokud se nic mimořádného neděje, nebudete se muset bát, že byste měli u nás deponované peníze a sami byste potřebovali řešit koupi lístků po své ose na oficiálních nebo resellerských webových stránkách.


5. Letenky
si každý účastník tripu objednává i hradí sám, protože vy sami nejlépe víte, které letiště Vám nejvíc vyhovuje. Do Londýna se létá opravdu z každé vesnice – takže od Košic, Popradu, Bratislavy, přes Debrecín, Budapešť, Vídeň, Brno, Prahu, Drážďany, Mnichov, Ostravu, až po Katovice nebo Krakov, můžete hledat to, co Vám bude nejvhodnější. Nezapomeňte, že zejména nízkonákladovky netrvají na „zpátečních“ letenkách, ale lze kombinovat jednak letecké společnosti a jednak i letiště (viz další bod)

6. Kdo by chtěl letět s naší, již déle vykreovanou 20člennou výpravou, může si letenky zakoupit následovně:

pátek 07.10.2022 VIE – LGW (Gatwick) odlet v 9:25. WIZZ

pondělí 10.10.2022 STN (Stansted) – BTS odlet v 19:00. RYAN

7. UBYTOVÁNÍ, stejně jako letenky, si zajišťuje každý individuálně. V tomto směru možná budu umět být nápomocný, ale Váš zájem mi budete muset závazně nahlásit po zakoupení lístků a hlavně tehdy, když už budete mít rezervované letenky, abych věděl, komu na kolik nocí ubytko shánět. Předběžně můžu už teď říci, že asi budu mít NA TŘI NOCI (od pátku do neděle) pár pokojů s oddělenými lůžky v solidním hotelu k dispozici. Nechcete spát s dalším stokilovým chlapem na 140 cm široké manželské posteli pod společnou přikrývkou, že ??? ☺ Obraz o cenách si pořiďte na běžně dostupných portálech s ubytováním.

8. PROGRAM tripu je samozřejmě nezávazný, ale kdo by chtěl, může se s námi v sobotu ráno vydat do WARNER BROS Studios na výpravu za Harry Potterem (ano, i tak postarší pánko jako já se tam chystá) nebo v neděli po zápase navštívit koncert Robbieho Williamse (to je pro ty, které ženy nechtějí pustit, ale tohle by mohl být dost dobrý argument, jak se tam dostat a uspokojit výletem i drahé polovičky ☺), ale a v neposlední řadě v pátek večer či případně v sobotu odpoledne mrknout některý ze soccerových zápasů Premier League, které si během toho víkendu v Londýně hrají (ještě nejsou určeny přesné dny a časy – to budeme vědět až tak 2-3 týdny před odletem podle rozpisu TV zápasů). V nabídce by mohly být:

Chelsea – Wolverhampton

Arsenal – Liverpool

DERBY Západní šunka – Plná šunka

Crystal Palace – Leeds

9. PŘÁTELÉ, fakt Vás prosím o důsledné dodržení pokynů. Neposílejte peníze dříve, nezvýhodníme v tomto směru nikoho a pošlu Vám je v takovém případě zpět. Stejně tak, pokud nebude dodržena podmínka, že na skeně platby nebude údaj o jejím zaúčtování, případně pokud údaje v mailu nebudou kompletní, srozumitelné nebo pravdivé, vyhrazujeme si právo peníze vrátit a lístek nezabezpečit. Neberte to prosím jako šikanu, ale ve věcech je třeba mít jasno a řád, a hlavně prosím chápejte, že nám tím usnadňujete práci. Musí být jasně řečeno, že POMÁHÁME při zajišťování lístků (a možná se podujmeme i na ubytko), ale to je vše – zodpovědní jste za celý váš pobyt VY, dospělí svéprávní lidé. Předem Vám všem děkuji za pochopení, vstřícnost, trpělivost a v neposlední řadě i za důvěru.


10. No a co dodat na závěr
? Ne, neprozradíme, jak jsme se k nabídce dopracovali. Jen jemně naznačíme, že naše nadstandardní vztahy s front office Packers přímo v Green Bay, na to měly bezpochyby rozhodující vliv. ☺


SHRNUTÍ VE ZKRATCE

 • máme z oficiálních míst potvrzeno určité množství lístků 1. kategorie
 • kdo má zájem, pošle 200 € za osobu
 • kdo dříve přijde, ten spíš mele
 • komu se lístek neujde, peníze dostane zpátky před startem ofiko prodeje
 • celá akce se týká hlavně fanoušků Packers a členů našeho fanklubu
 • letenky a ubytování si shání každý individuálně
 • pomůžeme, ale nejsme cestovka

Noro

Přece jen ještě jedno inženýrské P.S.:

Když se vás kromě naší dvaciny nenasbírá ještě alespoň dalších 30, tak si budu muset myslet, že nejsme ta nejsamfasa komunita kolem amerického fotbalu v ČSSR..!!! Toto chcete???