Tretie stretnutie fanklubu Slovak & Czech Fanclub of Green Bay Packers bude! Čítajte pre kompletné informácie.

Rok sa s rokom zišiel a prišiel opäť čas na Stretnutie syrových hláv! Aj pre tento rok sa stretneme v Seredi, no rozhodli sme sa informovať už teraz. Je to oznámené relatívne dosť dopredu a pevne veríme, že si čo najviac ľudí dokáže zariadiť na pondelok voľno nielen v práci, ale aj doma. Rolo a Inžinier si to vopred dohodli a plánujeme pobudnúť v bare aj po zápase Packers. Týmto naozaj pozývame všetkých, nech si skúsia vybaviť ten pondelok. Raz za rok sme spolu ľudia, ktorým v žilách koluje Green&Gold krv. 🙂

Pozývame aj ľudí z okolia Prahy a vzdialenejších kútov Česka a Slovenska. Zápas sa začína o 19:00 a je to jedinečná príležitosť stretnúť sa. Kto bol vlani a v roku 2019, určite neľutoval. Jedinečná akcia, ktorá nemá široko-ďaleko obdobu ani v iných športoch.

Prísť sa dá aj vlakom do Trnavy, kde by potom odvoz zo stanice a na stanicu zabezpečil Noro a v hre aj aj ďalší fanúšik Packers zo Serede Josef. Zo stanice vieme týmto štýlom pokojne zobrať 10-15 ľudí.

Aj kvôli tomuto sme na Discorde vytvorili miestnosť s názvom #stretkofanklubu. Skúste sa dať dokopy ľudia na jednej trase, sadnite do spoločného auta alebo rovnakého vlaku. Tým pádom vás potom budeme vedieť aj ľahšie zobrať z Trnavy do Serede. Nebojte sa mňa (Rolo) alebo Inžiniera s akýmkoľvek dotazom otravovať, sme tu pre vás.

Vybavujte voľno na pondelok, pretože to určite bude legendárne. Rozhodne neoľutujete.

Príchod je od 16:30!!! Dôvodom je program a možnosť najesť sa pred výkopom zápasu. Teda o 17:00 by sa začalo s programom a o 18:00 by sa začalo s podávaním jedla. Je to kvôli tomu, aby počas zápasu nebehal čašník každých desať sekúnd popred nás a mohli sme si v pohode vychutnať zápas.

FAJČENIE len vo vonkajších priestoroch. Máme za to, že sme všetci rozumní a tolerantní ľudia, čiže sa na mieste s fajčiarmi „syrovými“ hlavami dohodneme, že ako to bude.

PLATBA V BARE LEN V HOTOVOSTI! Prineste si hotovosť, nech sa vyhneme problémom.

ZÁKLADNÉ INFO

  • Kedy: 6. novembra, nedeľa od 16:30, zápas s Detroit Lions začína o 19:00
  • Kde: Šport Club, Sereď, Slovensko.
  • Poplatok: 15€ do 24.10.! Zahŕňa: Jedlo, torta, priestory a sledovanie zápasu
  • Deadline: Peniaze pošlite do 24. októbra!
  • Platba: na účet IBAN SK03 0200 0000 0046 5540 9454. Do poznámky uveďte meno a priezvisko
  • V prípade potreby info o majiteľovi účtu: Norbert Kalinai, Kuzmányho 4, 92601 Sereď, Slovensko
  • Ubytovanie: Individuálne, doporučujeme www.penzionmlyn.sk alebo čokoľvek na Bookingu v okolí Serede aj Trnavy
  • Doprava: Kto príde autom – parking je zdarma a priamo v areáli. Kto príde vlakom do Trnavy, Inžinier zariadi odvoz do Serede!
  • Doprava Rolo: Vyzerá, že pôjdem na 90 percent autom z LM. Viem teda zobrať ľudí. Viem ísť aj do Popradu! Je mi v zásade jedno, či sa pôjde cez ZA alebo BB

Po skončení zápasu Packers bude program pokračovať voľnou debatou o zápase, verme aj oslavou, a hlavne sledovaním late window zápasov!

Pripravujeme pre vás aj večernú súťaž o šišku s logami všetkých klubov NFL, samolepky a možno aj nejaké bubáky. Všetko sa dozviete na mieste, ale bude to niečo na štýl našej bežnej tipovačky.