Ako je na tom moja kniha?

Zrejme už všetci veľmi dobre viete, že sa blíži vydanie mojej knihy o Green Bay Packers, na ktorej pracujem posledné tri roky a už konečne prichádzam do cieľovej rovinky. No narazil som na jeden menší problém. Keď som ju začínal písať, tak som to odhadoval tak na 300 strán so všetkým, ale keď som dopísal náš sto ročný historický príbeh, tak som zistil, že len ten má cca 300 strán a ešte mám v zálohe ďalších 200 strán bonusového materiálu. Ak vás zaujíma, čo obsahuje ten historický príbeh, tak je v ňom zahrnutá história mesta Green Bay, kompletná a hlavne veľmi podrobná história organizácie Packers od založenia až po Matta LaFleura, opis toho, ako sa menila a vyvíjala liga, samotná hra, či pravidlá futbalu. Myslím si, že to môže byť zaujímavé čítanie pre každého futbalového fanúšika. Viacej o mojej knihe vám poviem už čoskoro. Ale späť k veci. Takže už niekoľko dní tuho rozmýšľam nad tým, ako túto situáciu vyriešiť. Povedal som si, že najlepšie bude, keď mi s tým pomôžete aj vy a vyjadríte sa, čo by bolo pre vás vhodnejšie. Sú tu dva scenáre:

  1. Všetko bude v JEDNEJ KNIHE, ktorá bude mať okolo 500 strán. Problém je však ten, že ak sa vyberieme touto cestou, tak suma jedného výtlačku bude pomerne vysoká a očakávajte sumu okolo 50€. Pri tomto scenári bude záležať aj od toho, koľko strán sa bude dať zošiť do tvrdej väzby.
  2. Obsah sa rozdelí do DVOCH KNÍH. Prvá kniha by obsahovala kompletný 100 ročný príbeh Green Bay Packers, plus príbehy fanúšikov. To by bolo okolo tých 300 strán. Druhá kniha by obsahovala príbehy členov Siene slávy v Cantone, ktorí hrali v drese Packers, históriu loga a uniforiem, pričom táto kniha by mala cca 200 strán. Pri tomto scenári by ste si mohli objednať LEN prvú knihu s príbehom, ktorá by bola okolo 30€, plus ak by mal niekto záujem, tak si ako bonusovú knihu môže dokúpiť aj druhý zväzok, za ktorý by bol príplatok okolo 20€. Čiže bolo by to len na vás a tá hlavná časť knihy by bola podľa môjho názoru finančne dostupná pre každého.
  • Cenu knihy veľmi ovplyvniť neviem, nakoľko mi ju nevydáva nakladateľstvo a nebude sa tlačiť 5,000 kusov.

Obraciam sa na vás hlavne kvôli tomu, lebo chcem, aby ste sa rozhodli práve VY, ktorou cestou chcete ísť. Kniha je pre vás a pôjdeme tou cestou, ktorú si zvolíte VY. Preto vás poprosím, aby sa v ankete vyjadrili, ku ktorej možnosti sa prikláňate a ktorá je pre vás prijateľnejšia. Prípadne ak máte nejaké otázky, nápady a návrhy, tak kľudne píšte do komentárov, za každý návrh budem len rád. Ďakujem pekne a GO PACK GO! PS: Predobjednávky tejto knihy sa spustia o cca dva mesiace. Bart.

Loading poll ...