Po bye weeku vojna Rodgers-Brady!

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE O ZÁPASE

CARES Act funding approved for Raymond James Stadium in Tampa - Tampa Bay Business Journal

Proti komu? Tampa Bay Buccaneers

Kedy?  18/10/2020 o 22:25

Kde? Raymond James Stadium, Florida

Vzájomná historická bilancia: 55 zápasov (1 v post-season): 33 výhier, 21 prehier, 1 remíza

Kde sa dá zápas pozerať? 

 • Gamepass
 • PREMIER SPORT
 • STREAMY:
 1. https://home.nflbite.com/
 2. http://www.nflstreaming.net/live-stream/green-bay-packers-live-stream-football-game/ 
 3. https://sportsurge.net

Kurzy: 

 • Tipsport: výhra domácich: 2.03, remíza: 15.80, výhra hostí: 1.94
 • Fortuna: výhra domácich: 2.03, remíza: 15.00, výhra hostí: 1.98
 • Niké: výhra domácich: 2.04, remíza: 15.43, výhra hostí: 1.94

ZOZNAM ZRANENÝCH HRÁČOV

 • PACKERS

Do tohto zápasu s určitosťou nenastúpi: WR/RB Tyler Ervin (zápästie)

Otázna účasť je pri nasledujúcich hráčoch: OLB Za´Darius Smith (členok), OLB Rashan Gary (členok), DL Montravius Adams (členok), CB Kevin King (kvadriceps)

Kevin King vynechal úvodné dva tréningy, no v piatok sa vrátil a bol limitovaný. To mu dáva dobrú šancu na to, že do tohto zápasu nastúpi. LaFleur potvrdil, že mu dal voľnejší režim a v nedeľu pred zápasom sa uvidí, že ako na tom je.


 • BUCCANEERS

Otázna účasť je pri nasledujúcich hráčoch: CB Carlton Davis, DL Khalil Davis a RB Leonard Fournette.

Wide receivers Mike Evans s Chrisom Godwinom hrať budú.


ČO STOJÍ ZA REČ A ČO BUDE KĽÚČOM K ÚSPECHU?

Rodgers, Brady to square off for only 3rd time in their NFL careers

Green Bay Packers majú za sebou úspešný štart do sezóny, keď sa nám podarilo s prstom v nose poraziť Vikings, Lions a Falcons, plus jeden ťažší a tesnejší zápas prišiel na pôde Saints. Na druhú stranu Bucs doposiaľ porazili Broncos, Chargers a Panthers. Prehrali proti Bears a Saints.

Teraz sa po našom bye weeku vrátime trošku v čase a obnoví sa bývalá divízna rivalita z čias NFC Central. Ale toto nie je jediná rivalita, ktorá sa v tomto zápase obnoví. Novú kapitolu napíše rivalita medzi azda dvomi najlepšími quarterbackmi posledných dvoch dekád. Svetlá reflektorov sa budú zameriavať na 43 ročného Toma Bradyho a 36 ročného Aarona Rodgersa. Je obrovskou škodou, že doposiaľ sme sa dočkali len dvoch stretnutí týchto dvoch geniálnych quarterbackov a doposiaľ to je nerozhodné soccerové skóre 1-1. V Green Bay v roku 2014 vyhral Rodgers a v New Englande v roku 2017 vyhral Brady. V týchto dvoch zápasoch si táto dvojka dokopy pripísala 7 touchdownových prihrávok a žiadne interceptions. Môžeme sa teda tešiť na ďalší súboj týchto dvoch velikánov a užívajme si ho. Kto z týchto dvoch velikánov odíde z tohto zápasu šťastnejší?


VYTVORIŤ TLAK NA TOMA BRADYHO

Toto bude alfa omega tohto zápasu. Tom Brady si nemôže užívať pohodlie čistého pocketu. Ako sa mu darí v tejto sezóne pod tlakom a v čistej kapse?

 • Passer rating v čistom pockete – 109.8
 • Passer rating pod tlakom – 47.7
Saints sack Brady: Star QB's Buccaneers debut fizzles in New Orleans | Hawaii Tribune-Herald

Toto je ten zápas, v ktorom musí defenzívny koordinátor Mike Pettine vytiahnuť agresívne play-cally a jeho soft zone musí umrieť. Proste si nemôže dovoliť to, že Brady si bude môcť robiť trojkrokový dropback a len si loptu zhadzovať na svojich hráčov. Treba mu jednoznačne podkúriť pod zadkom. Brady v tejto sezóne nie je vôbec stopercentný, už hodil 4 interceptions a celkovo spáchal 5 turneroverov. Plus k tomu hodil Brady v roku 2020 viacej pick-6, než Rodgers za celú kariéru. Na druhú stranu Aaron Rodgers v tejto sezóne nielenže nehodil ani jednu interception, ale podľa portál Pro Football Focus nemal ani len jednu loptu, ktorá sa mohla skončiť turnoverom. Zároveň sa Green Bay Packers stali prvým tímom v histórii NFL, ktorý skóroval +150 bodov bez jediného turnoveru vo svojich prvých štyroch zápasoch sezóny. Súboj turnoverov je extrémne dôležitý. Kto spraví menej chýb, ten má omnoho väčšiu šancu na výhru. Bucs sú na bilancii 3-0, keď dokázali získať viacero lôpt na svoju stranu. No a sú 0-2, keď sa im ju získať nepodarilo.

Ofenzívna lajna Bucs je okrem guarda Aliho Marpeta nekonzistentná. Ľavý tackle Donovan Smith aktuálne vedie NFL v počte spáchaných penált (8) a pustil 3 sacky. Očakávam, že v tomto zápase bude stáť veľa proti Za´Dariusovi Smithovi. Minulý štvrtok Khalil Mack doslova zjedol na večeru nováčika na pozícii pravého tackla Tristana Wirfsa. Toto duo tacklov doposiaľ pustilo 4 sacky, 7 hitov na QB, 23 tlakov na QB a spáchalo 11 penált v piatich zápasoch.

Brady je aktuálne na delenom piatom mieste, keď v tejto sezóne už musel pretrpieť 17 hitov na svoju osobu (pre porovnanie Rodgers len 6). V roku 2018 ich mal Brady 39 a minulý rok 37. Tento rok je na „dobrej“ ceste k tomu, aby ich bolo 54. To je pomerne vysoké číslo.

Ako Brady, tak aj Rodgers ukazujú, že ich ruka do starého železa ešte rozhodne nepatrí a o tom svedčí ich atakovanie downfieldu. Toto sú percentá prihrávok, ktoré boli pre +20 yardov v tejto sezóne:

 • Aaron Rodgers – 21.6% (najvyššie číslo v NFL)
 • Tom Brady – 15.3% (6. najvyššie číslo v NFL)

No a toto je ich QB rating na prihrávkach pre +20 yardov:

 • Aaron Rodgers – 120.8 (6. najvyššie číslo v NFL)
 • Tom Brady – 112.5 (7. najvyššie číslo v NFL)

Tom Brady nie je Drew Brees a myslím si, že tento zápas môže byť pre oko nezainteresovaného diváka skutočne zaujímavý.


COREY LINSLEY VS ABSENCIA VITA VEU

Green Bay Packers budú v tomto zápase čeliť skvelej obrane Bucs, ktorá doposiaľ pustila priemerne len 4.9 yardov na jednu hru. Vďaka čomu sa im takto darí? Všetko to začína vpredu a to s ich front seven. Dokážu perfektne zastavovať beh a túto činnosť robia lepšie než hocikto iný v NFL.

Challenges don't stop for Packers' offensive line

Veľkou, ale že veľkou stratou je pre nich strata interného defenzívneho lajnmena Vita Veu. Vea je masívna hora v strede obrany a on je tou hnacou silou obrany z Tampy. Nebojím sa povedať, že na obranu Bucs má rovnako veľký vplyv ako Kenny Clark na tú našu. Ndamukong Suh a Will Gholston hrajú v tejto sezóne veľmi dobre, ale proste nahradiť jedného z najlepších nose tacklov v NFL je nemožné. Práve Kenny a Vita sú podľa mňa naprostá elita na tejto pozícii v súčasnej NFL. A práve tu vidím jeden veľký problém pre Bucs a ich prípadný úspech. Naša behová hra stojí a padá na excelentnej hre našej ofenzívnej lajny. Center Corey Linsley hrá vo famóznej a dovolím si tvrdiť, že aktuálne žiadny iný center nehrá lepšie než práve on. Je to skutočne mozog nášho útoku a je to ten človek, ktorý aj bez quarterbackovho príkazu dokáže robiť pre-snapové úpravy blokovanie vzhľadom na to, čo vidí na ihrisku. Zároveň je to neuveriteľne bystrý hráč, ktorý dokáže bez najmenšej chyby spolupracovať s Rodgersom na tzv. hard countoch. Toto je faktor, kde sa vkuse chváli len Rodgers, ale Linsley si pri tomto zaslúži minimálne rovnakú pochvalu.

Naša ofenzívna lajna hrá v tejto sezóne skvelý futbal a hlavnú zásluhu na tomto má práve Linsley. Ja veľmi rád hovorí, že hra ofenzívnej lajny stojí a padá na komunikácii a súhre. No a naša lajna v tomto smere pracuje doposiaľ perfektne. Linsley mohol mať v tomto zápase kopec roboty s Veou, no pri jeho absencii sa mu bude dýchať omnoho ľahšie a to môže celkovo vyznieť v prospech Packers. Naša starting ofenzívna lajna (Bak, Jenkins, Linsley, Patrick a Turner) zatiaľ dokopy pustila len 16 tlakov na quarterbacka. To sú len štyri tlaky na quarterbacka za zápas. Pritom spomínaný center Linsley nepustil ešte ani jeden jediný tlak na svojho quarterbacka.

Ale to nie je len pri bránení quarterbacka. Ale aj v podpore behového útoku sú doslova famózni, kto si pozrie All-22 zábery a ich tohto sezónnu prácu, tak to je proste nádhera. Pôsobia ako jedna vlna. Hlavne spolupráca ľavej strany Bak-Jenkins-Linsley hrá takmer bezchybný futbal a o tom svedčí aj fakt, že keď Jones beží za Linsleym s Jenkinsom, tak má priemer 10.6 yardov na jeden beh. Keby tu bol Vea, tak je to pre Packers omnoho zložitejšie hýbať s loptou. Obrana Bucs má priemer 58.4 pustených nabehaných yardov na zápas a len 2.7 yardov na jeden beh, čo sú najlepšie čísla v NFL. K tomu pustili len tri behy pre +10 yardov a majú na svojom konte už 15 tacklov pre stratu yardov proti behom. Ale treba si otvorene povedať, že Bucs v tejto sezóne ešte nečelili útoku kalibru Packers. Bude to skvelý test pre obidva tímy.

Útok Packers má na druhú stranu priemer 5.1 yardov na jeden beh, čo je 5. najlepšie číslo v NFL a darí sa nám najmä na prvých downoch. V situácii 1st&10 máme priemer 6.5 yardov na jeden beh. Na 1st&10 sa nám darí aj keď s loptou hádžeme a v takomto prípade sme skompletovali 75.6% prihrávok pre 7.4 yardov na jeden pokus. Obrana Bucs v situáciách 1st&10 pustí priemerne len 2.5 yardov na jeden beh. Toto bude veľmi dôležitý súboj. Ak Packers dokážu získať yardy na prvých downoch, tak pre obranu Bucs to bude zložité zastaviť tento útok. Rodgers je aktuálne v tejto sezóne na tretích downoch klinicky presný. Má priemer 11.5 yardov na jeden pokus, hodil 4 touchdowny, jeho passer rating je 142.1 a bol sackovaný len raz. Ale ak Packers nebudú vedieť hýbať s loptou a budú sa dostávať do zložitých druhých/tretích downov, tak to nemusí byť také ružové, ako si myslíme. Špeciálne pri sile Bucs vo vytváraní tlaku na QB.


OCHRANA AARONA RODGERSA

Tak ako povedal Aaron Nagler v našom podcaste, tak aj ja očakávam že Todd Bowles na Rodgersa prinesie defenzívny gameplan, kde ho bude chcieť blitzovať z každej jednej svetovej strany. Dokonca aj inside linebacker Devin White v rozhovore povedal, že chce, aby ho Bucs „uvoľnili“ a nechali ho ísť po krku Aarona Rodgersa. Ako je na tom Aaron Rodgers v tejto sezóne, keď čelil blitzom? Podľa PFF je najlepšie hodnoteným quarterbackom, keď čelí blitzu a udelili mu hodnotenie 93.9. A jeho passer rating proti blitzu je 113.1. Čo za tým stojí? No fakt, že vďaka prázdnym, respektíve poloprázdnym štadiónom si môže robiť úpravy ako len chce a plus to pomáha aj komunikácii medzi jeho ochrancami. Devin White má ako blitzer na svojom konte doposiaľ 11 tlakov na QB a Bowles veľmi rád na blitzovanie využíva aj safeties Antoine Winfielda Jr. s Jordanom Whiteheadom. Aj keď je Vea out, tak Bucs majú vo svojej obrane osem ďalších hráčov, ktorí majú v sezóne 2020 aspoň 5 tlakov na QB. Bucs v tejto sezóne mali dokopy 82 blitzov a ich % je 40.6%. To je štvrté najvyššie percento blitzov v NFL.

Pewter Preview And Predictions: Bucs vs. Packers | Pewter Report

Ako som už spomínal, tak Bucs v tomto zápase nebudú mať k dispozícii demolačnú guľu menom Vita Vea, no stále majú dynamické duo edge rusherov Jason Pierre-Paul so Shaqom Barrettom a Suh stále dokáže narobiť neplechu zo stredu lajny. Bucaneers sú aktuálne podľa ESPN najlepším tímom v NFL, pokiaľ hovoríme o Pass Rush Win Rate, no teraz budú čeliť ofenzívnej lajne, ktorá je vôbec tou najlepšou v NFL pokiaľ hovoríme o Pass Block Win Rate. Táto štatistika meria to, ako často dokáže ofenzívny lajnmen udržať svoj blok pre 2.5 sekundy a dlhšie. Náš pravý tackle Billy Turner má aktuálne tento rate na úrovni 98%, čo je najlepšie číslo spomedzi ofenzívnych tacklov v NFL. Podľa PFF pri 75 pass-blocking snapoch nepustil ani jeden sack, ani jeden hit na QB, len 3 tlaky na QB a nedopustil sa ani jednej penalty. Na druhej strane stojí David Bakhtiari, ktorý je podľa mnohých najlepším ľavým tacklom v NFL a ten doposiaľ v štyroch zápasoch (Turner v troch) pustil len 5 tlakov na QB. Bakhtiariho Pass Block Win Rate je 94%, čo je 8. najlepšie číslo v NFL spomedzi všetkých ofenzívnych tacklov. Celkovo Packers doposiaľ pustili len 3 sacky a Buccaneers ich majú na svojom konte 17.

Toto môže byť skutočne highlight tohto zápasu. Naša OL vs pass rush v podaní Bucs. Turner bude pravdepodobne v súboji proti Shaquilovi Barrettovi, ktorý v roku 2019 viedol NFL s 19.5 sackmi. V prebiehajúcej sezóne má 2 sacky a 27 tlakov na quarterbacka. Toto bude pre Turnera prvý skutočný test. Uvidíme, či ho ustojí.

Tím, ktorý v tomto zápase dokáže vytvoriť väčší tlak na QB, bude mať veľkú šancu na úspech. Keď bol Rodgers v tejto sezóne pod tlakom, tak skompletoval len 34.6% svojich prihrávok (9/26) s priemerom 6 yardov na jeden pokus a jeho passer rating padol na 68.8. No keď má čistý pocket, tak je jeho passer rating 141.1, kompletuje takmer 80% svojich prihrávok s priemerom 9.4 yardov na jeden pokus. Rozdiel je markantný.

Pri Bradym je to veľmi podobné. Keď nie je pod tlakom, tak kompletuje 69.7% svojich prihrávok s priemerom 7.7 yardov na jeden pokus, 12 touchdownov, 3 interceptions a passer rating má 109.8. Keď je však pod tlakom, tak čísla padajú. Kompletuje len 43.9% prihrávok (18/41) s priemerom 4.6 yardov na jeden pokus, 1 interception a passer ratingom 47.7.


DAVANTE ADAMS VS MLADÁ SECONDARY

Skvelou správou je, že sa nám do útoku vracia jeden z najlepších wide receiverov v NFL – Davante Adams. Prichádza v správny čas, nakoľko náš útok bude čeliť obrane, ktorá nie je žiadnou jahodou. Obrana Bucs je jedinou obranou v NFL, ktorá púšťa touchdownovú prihrávku v % pod 4.0 (3.9%), no zároveň vytvorí interception nad 3.0 (3.4%). Aaron Rodgers doposiaľ hodil 13 touchdownových prihrávok bez jedinej interception. Doposiaľ skompletoval 70.5% svojich prihrávok a vedie NFL v quarterback ratingu (93.2). Jeho tzv. adjusted net passing yardy na jeden pokus sú 10.1 a druhý najbližší quarterback k nemu je Russell Wilson, ktorý je na čísle 8.95 yardov. Nech sa na to pozeráme z takmer akéhokoľvek uhlu, tak passový útok Packers je aktuálne tým najlepším vo svete NFL. No Bucs na to majú kontru.

Obrana Bucs doposiaľ pustila len 5.5 adjusted net passing yardov na jeden pokus, čo je štvrté najlepšie číslo v NFL. Defenzívna skupina Bowlesa doposiaľ pustila len 7 passových touchdownov a zachytila 6 interceptions. Aj napriek tomu, že pustili cez 70% skompletovaných prihrávok, tak ich oponenti na pozícii quarterbacka majú passer rating len 91.2.

Ich secondary je veľmi mladá. Dvaja starting CBs na perimetri sú Jamal Dean (23 rokov) a Carlton Davis (23 rokov). Na pozícii safetyho je nováčik Antoine Winfield Jr..Tu je zaujímavosťou to, že Aaron Rodgers bude vo svojej kariére po prvýkrát hrať proti synovi niekoho, proti komu už hral niekedy pred tým. Winfield Jr. je synom bývalého skvelého hráča Vikings Antoine Winfielda Sr.


ČO AK NEBUDE KEVIN KING HRAŤ?

Starting cornerback Kevin King vynechal prvé dva tréningy a v poslednom už trénoval. Jeho stav do zápasu s Bucs je však otázny, čo nie je najlepšie znamenie, keď ako WR Mike Evans, tak aj WE Chris Godwin hrať budú. Čo sa stane, ak náhodou nebude môcť hrať? Packers budú stáť pred zložitým rozhodnutím. Osobne by som Chandona Sullivana nechal na slote, kde doposiaľ hrá veľmi dobre. Doposiaľ 36 hráčov odohral +60 coverage snapov na slote a práve Sullivan má spomedzi nich najmenší pustený passer rating – 54.0. Takže toho by som na outside nepresúval. Som zástancom toho, že hráčov treba využiť v tom smere, kde excelujú. Čiže prípadná náhrada bude musieť vzísť z dvojice Josh Jackson a Ka´Dar Hollman. Mne osobne sa veľmi páči práve Hollman. Ten sa dostal na ihrisko v závere zápasu proti Falcons a predviedol hneď dve skvelé hry, na ktorých si pripísal dve zrazené prihrávky. Je otázne, ako bude chcieť Pettine riešiť hru Alexandera. Či ho postaví do osobky na Chrisa Goodwina a Mike Evans zostane na starosť druhému cornerovi s pomocou safetyho. Jaire hrá doposiaľ v All-Pro forme a teraz narýchlo mi nenapadá žiadny iný corner, ktorý by hral v úvode sezóny lepšie než Alexander.


PENALTY

Počas prvých piatich zápasov bol jeden z najväčších problémov tímu Buccaneers v disciplinovanosti. Proste sa porážali sami zbytočnými faulmi. Podľa Football Database sú Bucs na delenom prvom mieste v NFL (spoločne s Arizonou) v počte spáchaných faulov – 42. No a to sa odzrkadľuje aj v celkovom počte stratených/darovaných yardov prostredníctvom faulov – 410. Toto číslo je druhé najvyššie a pred nimi sú už len Saints. Osem penált prišlo ešte pred snapom prostredníctvom false startu a plus k tomu im bolo odpískaných sedem útočných holdingov.


SÚBOJ V RED ZONE

Keď je Tom Brady a útok Bucs v red zone, tak v tejto hernej činnosti sú počas tejto sezóny veľmi dobrí. V red zone má Brady na svojom konte 10 touchdowných prihrávok, 0 interception a skompletoval 61% svojich prihrávok. Ako tím Tampa skóruje touchdown v red zone v 72.2% prípadov, čo je 6. najlepší pomer v NFL. No a najmä kombo Brady-Evans je v inside 20 ohromne úderné.

Na druhú stranu Packers boli v minulej sezóne excelentní čo sa týka bránenia end zóny. Boli na štvrtom mieste v celej NFL, keď na jeden trip do red zone pustili len 4.35 bodov. No táto sezóna je v tomto smere veľmi odlišná. Na jeden trip do end zone sme doposiaľ pustili 5.85 bodov, čo je 30. miesto v NFL. Naši súperi skórovali touchdown v 69.2% prípadov, keď boli v red zone. Proti Tampe sa budeme musieť v tomto smere pochlapiť a ukázať to, čo nás zdobilo v minulej sezóne. Yardy síce pustíme, no keď sa príde pred end zónu, tak sa dvere zavrú a body sa nepúšťajú. Kedy je lepším čas na to začať predvádzať kvalitné výkony, než práve proti Tampe, ktorá je v tomto ohľade veľmi šikovná?

Zaujímavé je to, že keď musíme, tak naša obrane vie zabrať. Pred 5. weekom sme viedli celú NFL v počte 3&outov a aj po 5. weeku máme v tomto ohľade najlepší pomer v celej NFL. Keď nebudeme brať do úvahy „garbage time (% na víťazstvo 5-95), tak sme na 7. mieste v EPA/p (expected points added, sme sa zahŕňa aj behová obrana) a na treťom mieste v EPA/dropback. To nám napovedá jedno. Táto obrana nie je zlá. Keď sa rozhoduje o tom, kto v zápase vyhrá, tak je legitímne skutočne dobrá. Podľa DVOA naša obrana „dobrá“ nie je, ale oni neberú do úvahy „garbage time“.


KTO BUDE RETURNER?

Tréner Matt LaFleur nám oznámil, že hybrid WR/RB a zároveň náš returner č.1 Tyler Ervin do tohto zápasu nenastúpi kvôli problémom so zápästím. Kto ho nahradí? LaFleur spomenul tri mená: Darrius Shepherd, Josh Jackson a Malik Taylor. Ervin sa často využíval aj pri jet motionoch a bude zaujímavé sledovať, kto prevezme túto úlohu. Asi by som to videl na Darriusa Shepherda. Motion pred snapom má na hru nášho útoku veľký vplyv. Náš tím aktuálne používa motion alebo shift pri 60.9% ofenzívnych hier, čo je štvrté najvyššie číslo v NFL a to z dobrého dôvodu.

Ako nám ukazuje táto sezóna, tak motion je zbraň, ktorá posúva útok Packers do úplne inej dimenzie. Keď používame motion, tak vedieme NFL v tzv. Expected Points Added – 0.225 EPA. EPA je analytická metrika, ktorá meria vplyv hry na výsledok zápasu. Ale používanie motion má vplyv aj na našu behovú hru. A to obrovský.

 • Priemerný počet yardov na jeden beh: 6.3 yardov s motion (1. miesto v NFL) a 3.3 yardov bez motion (29. miesto v NFL)
 • Explozívne behy (+10 yardov): 13 s motion (3. miesto v NFL) a 5 bez motion (28. miesto v NFL)
 • Priemerné yardy pred kontaktom: 2.6 yardov s motion (1. miesto v NFL) a 0.6 yardov bez motion (27. miesto v NFL)

Nechce sa mi veriť, že by LaFleur pri absencii Ervina totálne od tohto elementu útoku ustúpil. Uvidíme, že čo si pripravil.


ZÁVER

Myslím si, že toto bude dobrý test ako pre útok Packers, tak pre obranu Bucs. Ani jedna z týchto jednotiek ešte v tejto sezóne nečelila takej kvalite, akou disponuje tohto týždňový súper. Ja si osobne myslím, že obrovským faktorom je absencia Vita Veu a návrat Kennyho Clarka. Kým jeden tím prišiel o ústrednú postavu svojej obrany, tomu druhému sa vracia na ihrisko. Som veľmi zvedavý, aký game plan vymyslí Todd Bowles. Nemyslím si, že blitzovať Rodgersa pri každom druhom snape je najmúdrejšie. Zo dvakrát vám to vyjde, ale vo zvyšných prípadoch to prečíta a pred poloprázdnym štadiónom nájde slabé miesto v obrane. Bowles bude musieť nájsť nejaký ten správny balans. Myslím si, že v tomto zápase môžeme veľa vidieť na ihrisku Jamaala Williamsa. Ten je v zachytávaní blitzov excelentný a tu sa nám môže extrémne hodiť. Myslím si, že LaFleurovi s Hackettom extra týždeň prípravy pomohol a budú mať odpovede na to, čo si na nich Bowles pripraví. Neočakávam jasný priebeh, ale víťazstvo by malo zostať na strane Packers. No a jeden bonus, tento zápas bude komentovať Joe Buck s Troy Aikmanom, čiže to bude pain…

PS: Na našom fanklubáckom Discorde bude pred zápasom opäť tailgate! Kto má záujem, môže dôjsť a pokecať si s nami o futbale!

PACKERS 31-24 BUCCANEERS

GO PACK GO!!!!!