Do novej sezóny ideme s prelomovým projektom v rámci NFL Fantasy! Ako to bude fungovať? Čítaj viac a dozvieš sa všetky podrobnosti.

Sezóna klope na dvere a je najvyšší čas, aby sme vypustili Fantasy ligy pre našu komunitu Syrových hláv. Tento rok prichádzame s „gamechangerom“, ktorý nemá obdobu. A bude to poriadna zábava!

V rámci našej komunity vytvoríme tri alebo štyri spoločné súťaže, v ktorých to bude fungovať metódou postupu a zostupu. Prví dvaja každý rok pôjdu hore, poslední dvaja padajú o úroveň nižšie.

KALIBRAČNÝ ROČNÍK

Nasledujúca sezóna bude úvodná. Naprieč spomínanými tromi alebo štyrmi ligami zistíme, kto bol prvý, druhý, piaty a posledný. Z vášho umiestnenia v prvej sezóne budeme vychádzať pri tvorbe fantasy 2023. Jednoducho – ak budú tri ligy, tak top 4 tímy za každej budú hrať spolu v najsilnejšej divízii. Nižšie budú manažéri, ktorí sa umiestnia od 5. do 8. miesta a v najnižšej divízii budú manažéri od 9. do 12. miesta.

Ak budú štyri ligy, potom sa to podobným kľúčom rozdelí do štyroch líg. Žiaden problém, sme pripavení na všetky varianty.

PRAVIDLÁ

  • Pre zvýšenie záujmu o poriadnu hru bude účastnícky vstupný poplatok vo výške 10 eur. Z vyzbieraných peňazí sa potom rozdelia peniaze medzi troch najlepších manažérov v každej jednej lige.
  • Ligy budú mať 12 manažérov.
  • Nebude to Dynasty mode, klasický režim, kedy sa na začiatku novej sezóny vždy draftuje kompletne nový tím.
  • Pozície klasické – QB, RB, RB, WR, WR, TE, FLEX, DEF, K a lavička.
  • Jeden manažér môže mať naprieč všetkými našimi ligami len jeden tím!
  • Myslíme si, že pravidlá sú jasné a každý bude chcieť hrať férovo a spríjemniť si tak sezónu touto novou metódou fantasy.

SPUSTENIE REGISTRÁCIE

Prvá kompletná súťaž je už takmer naplnená, čakáme len na potvrdenie od trojice manažérov. Tým pádom je voľných minimálne 24 miest. Keď zistíme váš predbežný záujem, doladíme vytvorenie súťaží a ďalšie podrobnosti.

Poprosím vás nahlásiť váš záujem na rolohric@gmail.com. Predmet mailu – Packers Fantasy. Do tela napíšete svoje meno, priezvisko. Upozornenie pre tých, ktorí sú so mnou a Inžinierom v súťaží – mail pošlite aj VY, ale napíšte, že už so mnou hráte ligu!

Ďakujem pekne a teším sa na túto srandu.