Pridajte sa na náš server na Discorde!

Dlho sme premýšľali nad tým, ako syrové hlavy čo najviac spojiť a napadlo nám, že by sme mohli vytvoriť spoločný server, kde by sme si mohli spolu písať a volať. Čiastočne sme s tým už začali aj na našej novej webovej stránke, kde spoločne komunikujeme v komentároch pod článkami a v našej TAILGATE.

A teraz sme vymysleli, že založíme náš vlastný server na Discorde, kde budeme môcť spolu volávať! Čo tam všetko nájdete?

  • Chatovacie miestnosti pre všetkých, kde sa môžte baviť o všetkom, po čom vaše syrové srdce túži!
  • Miestnosť na spoločné hovory, kde sa spoločne môžme rozprávať, preberať situáciu v Green Bay, ale aj globálne naprieč celou NFL!
  • Chatovaciu miestnosť sprístupnenú len pre spoluvlastníkov nášho fanklubu.
  • Miestnosť na spoločné hovory sprístupnený len pre spoluvlastníkov fanklubu.
  • Live streamy a relácie, kde budeme spoločne s Rolom rozoberať šicko možné!
  • Bude to proste jedna veľká TAILGATE PARTY, do ktorej sa môže zapojiť každý jeden z vás!

Pár dní pred reálnym Draftom tam spoločne s vami spravíme živý pokec o Drafte a do toho náš Mock Draft. Budete sa tam nás môcť pýtať na všetko, čo vás zaujíma ohľadom Draftu a Packers. Ak budete chcieť, tak si môžme zavolať aj po našom picku na Drafte, kde by si to trošku rozobrali.Takýmto spôsobom by sme fungovali aj počas sezóny, keď by sme sa tam mohli stretnúť pred začatím zápasu, začať hovor, s Rolom by sme zápas trošku predstavili a následne o ňom trošku pokecali. Ak vás to bude baviť, tak kľudne aj po zápase, či hocikedy počas týždňa.

Takto by sme chceli s Rolom začať aj našu vlastnú reláciu, ktorá by sa aj zvukovo zaznamenávala a po live streame by sa hodila aj na web, aby si ľudia vedeli vypočuť jej záznam. Samozrejme, že tí, ktorí budú počas relácie s nami online, tak sa budú môcť pýtať rôzne otázky a spoločne s nami diskutovať! Ešte nevieme, ako sa presne bude volať, no už máme vymyslený koncept a treba len doladiť názov! Vždy, keď s Rolom budeme niečo chystať, tak s predstihom vám všetkým dáme vedieť, že v ten deň a v tú hodinu budeme robiť nejaký typ relácie na Discorde.

Discord funguje ako na PC, tak aj na mobilných telefónoch.

Ak by sa náš Discord rozbehol a bavilo by vás to, tak skúsim od výkonného výboru a spoluvlastníkov získať povolenie na to, aby som do toho investoval nejaké finančné prostriedky z príspevok na našom Patreone a tým pádom zlepšil užívateľské prostredie Discordu, aby ste sa tam pri chatovaní a volaní cítili čo najlepšie!

AKO NÁJDEŠ NÁŠ DISCORD?

Na našej webovej stránke v položke menu klikni na TAILGATE a tam je napísaný aj návod. Budeme radi, keď sa vás tam prihlási čo najviac! A kto by chcel, tak sa môže stať aj spoluvlastníkom fanklubu a získať tak podiel na spoluvlastníctve, pre viacej info KLIKAJ TU! Podporíš tým našu prácu a získaš určité privilégia, ktoré majú len spoluvlastníci! GO PACK GO!