Legendárny QB Green Bay Packers je jednou z najväčších postáv histórie Packers a aj celej ligy.

Sobota bola v Green Bay slávnostná. Po legendárnom Hall of Fame quarterbackovi Bartovi Starrovi, ktorý zomrel ako 85-ročný v roku 2019, je pomenovaný most. Walnut Street Bridge už bude navždy niesť názov The Bart Starr Memorial Bridge.

Podľa všetkých zúčastnených to bola ďalšia nádherná pocta a oslava života legendárneho čísla 15. Prítomná bola aj jeho manželka Cherry, s ktorou bol Bart v manželstve neskutočných 65 rokov. Práve ona bola akousi krstiteľkou pamätnej tabule a nového mena mostu, ktorý prechádza cez rieku Fox River. Bol to jediný zo štvorice mostov v Green Bay,ktorý ešte neniesol meno po nejakej slávnej osobnosti. Ďalšie sú Ray Nitschke Memorial Bridge, Donald A. Tillman Bridge a Leo Frigo Memorial Bridge.

Okrem futbalu si Bart Starr vyslúžil obrovskú pokloniu za svoje skromné správanie a vystupovanie. Bol to obrovský filantrop a človek s veľkým srdcom. V týchto aktivitách s ním vždy bola aj jeho manželka. Boli spoluzakladateľmi Rawhide Boys Ranch a boli medzi prvými podporovateľmi Vince Lombardi Cancer Foundation. Vždy mali voči fanúšikom Packers otvorené srdce.

Na tejto milej udalosti sa v sobotu zúčastnili aj bývalí spoluhráči Dave Robinson a Marv Fleming.

Bart, ďakujeme za všetko!