Posledný ostrý tréning pred zápasom s Vikings!

Dejisko dnešného tréningu je našim srdciam veľmi blízke

Matt LaFleur nám oznámil, že dneska bol posledný tréning na to, aby si hráči vyskúšali tréning mimo plánu. Ďalšie tréningy už budú zamerané na prípravu k úvodnému zápasu sezóny proti Minnesote Vikings. Tento dneskajší tréning mal simulovať zápasový deň. Hráči si prešli typickú predzápasovú rozcvičku, tímove opakovanie sa nehrali podľa skrípt a na ihrisku boli aj rozhodcovia. Asistenti trénera boli vo svojich boxoch so slúchadlami na ušiach. Útok mal na sebe zelené dresy a obrana biele, čiže presne opačne, než ako to bolo počas celého priebehu tohtoročného tréningového kempu. QBs naopak mali na sebe stále červené dresy, ktoré značia jedno – dotkni sa ho a v sprche si to vybavíme.

Dneska sa tréningu nezúčastnili: WR EQ St. Brown, CB Kabion Ento, DB Raven Greene, ILB Oren Burks, CB Will Sunderland, LB Randy Ramsey, DT Treyvon Hester a DT Montravius Adams. Na PUP sú stále ILB Curtis Bolton a LB Greg Roberts. Na NPI to je RB Patrick Taylor a C Simon Stepaniak. Na postrannej čiare nebol jedine Ento, ktorý si zlomil kosť na chodidle a doba jeho návratu je neznáma.

1vs1

 • Súboje 1vs1: WR vs DB – sa začali pekným a zložitým zachytením v podaní WR MVS proti CB Joshovi Jacksonovi, ktorý bol dobrú coverage. Pri ich ďalšom súboji si WR MVS pýtal flag, ten však neprišiel. CB Jackson pokračuje v dobrých výkonoch. CB Jaire Alexander dobre prečítal a podbehol out route, na ktorej bol WR Lazard a bola z toho interception. WR Allen Lazard porazil DB Chandona Sullivana a zachytil pekný back-shoulder od QB Boyla. RB/WR/returner Tyler Ervin predviedol pekný catch v skoku proti DB Darnellovi Savegeovi. Fantastický catch od Ervina a počas celého training campu ho bolo vidieť. Parádne výkony.
 • Súboje 1vs1: pass rush – OLB Za´Darius mal pekný rush cez LG Elgtona Jenkinsa, druhý súboj tejto dvojice išiel na stranu mladého všestranného ofenzívneho lajnmena. OL Lane Taylor neprestáva udivovať a predviedol 2 pekné opakovania proti NT Kennymu Clarkovi. Na tohtoročnom kempe je v súbojoch 1vs1 neporazený. Výsledná bilancia 14-0. DT Kingsley Keke poľahky prešiel cez OL Jona Runyana. OLB Rashan Gary nemal najmenší problém prejsť cez OT Alexa Lighta. Navrátilec a talentovaný mladík OT Yosh Nijman vyhral obidva svoje opakovania. OL Billy Turner mal pekné opakovania proti OLB Prestonovi Smithovi.
 • Súboje 1vs1: coverage RB vs LB – Nováčik ILB Kamal Martin mal fantastickú coverage na RB Dexterovi Williamsovi.
 • Súboje 1vs1: S vs TE – po väčšinu času vyhrávali práve safeties. FB John Lovett porazil S Willa Redmonda, no dlhú prihrávku nedokázal udržať vo svojej moci. Lovett predviedol fantastickú routu , rýchlosť a akceleráciu. Len tie ruky.
 • Súboje 1vs1: RB vs blitz – ILB Christian Kirksey sa pekne predral cez RB Jamaala Williamsa a proti nemu to v pass rushy nie je jednoduché.

TÍMOVÁ ČASŤ (11vs11)

 • Ofenzívna začala na svojej 30ke. Začalo sa swing passom na RB Aarona Jonesa, pri ktorom však bol okamžite ILB Christian Kirksey. RB Aaron Jones sa dokázal po strate yardov vrátiť k pôvodnej lajne, no tu bol NT Kenny Clark a útok bol pred 3rd&10. Na treťom downe bol QB Rodgers pod veľkým tlakom, no našiel WR MVS! Veľmi solídna out routa od MVS na treťom downe.
 • Toss na RB J. Williamsa znamenal zisk 5 yardov. Beh RB Jonesa stredom priniesol zisk troch yardov a útok bol pred 3rd&2. Na treťom downe pekná prihrávka do outsidu na RB Jonesa. Jednoduchá hra, veľký zisk. OLB Preston Smith bol o krok pozadu v coverage.
 • DT Tyler Lancaster si pripísal sack. Na 4th&3 sa pri postrannej čiare uvoľnil WR MVS a prinieslo to zisk 22 yardov. Toto bola vyhorená coverage a útok je v red zone.
 • OLB Rashan Gary by mal sack na Rodgersovi. Veľmi pekný bull rush. Útok nedostal k dispozícii celú sériu v red zone. Na druhom downe prišiel na ihrisko K Mason Crosby a premenil krátky FG. Po spomínanej Garyho hre na postrannú čiaru odkrýval OL Billy Turner. Dobrou správou je, že sa neskôr vrátil na ihrisko.

Po prvom útoku prišiel na ihrisko QB Boyle

 • Rozhodcovia ohodnotil behovú hru do outsidu „tacklom“ na RB AJ Dillonovi. Takýto tackle by v zápase na Dillonovi zrejme nefungoval (CB Jackson). ILB Ty Summers pekne zastavil Dillonov beh. ILB Ty Summers mal vo svojich rukách pick na treťom downe, lopta mu však preletela cez ruky. Škoda, ale veľmi pekný read od čísla 44. Mohla to byť pick-six. QB Boyle našiel pekným hodom WR Malika Turnera pre zisk 15 yardov a prvého downu. (crosser)
 • Na 1st&10 prišiel scramble v podaní QB Boyla pre zisk 5 yardov. Po play-action sa následne snažil nájsť TE Bayisa, no toho krásne pokryla obrana a Boyle musel loptu len odhodiť do outu. Na 3rd&5 WR Darrius Shepherd porazil DeShauna Amosa na oute a Boyle ho trafil do behu = prvý down. Z nejakého dôvodu na ihrisku prišiel opäť K Crosby, ktorý na prvom downe premenil 42 yardový FG.

Ďalšia Rodgersova séria

 • Rodgers ju začal na vlastnej 5-yardovej línii. V prvej sérii bol na ihrisku RB Aaron Jones, v druhej J. Williams. RB J. Williams zachytil prihrávku, rozbehol sa a získal prvý down (flat). Jeho ďalší beh do ľavej strany znamenal taktiež prvý down.
 • Potom sa do backfieldu dostal OLB Zee s DT Kekem a RB J. Williams získal po behu len jeden yard. Potom prišlo draw opäť na Williamsa, ktorý získal osem yardov. Na treťom downe získal prvý down opäť WR MVS, a to aj napriek tomu, že bol pridržaný (vs CB Kevin King, slant route). Na ihrisko priletel aj flag. MVS vyzerá skutočne dobre. Nerobí takmer žiadne chyby, je konzistentnejší, behá lepšie routy. Pekná práca.

Drive Jordana Lova

 • Jordanov drive začal rolloutom, no ten prečítal OLB Tim Williamsa, Love bol pod veľkým tlakom a nemohol nájsť WR Shepherda. Následne Love trafil WR/RB Tylera Ervina, ten by však v reálnom zápase schytal poriadnu ranu. Na treťom downe nebol nikto voľný a prihrávka stredom skončila neskompletovaná. Jordan následne hodil lejzer stredom ihriska na WR Malika Turnera pre zisk 17 yardov. Fantastický hod.
 • Jordanov fade na Turnera v end zone nebol skompletovaný, na ihrisko prišiel K Crosby a ten premenil field goal. Love bol 2/6 pre 22 yardov.

2-minútový drill

 • OLB Rashan Gary bol na stinte a mal by sack na Rodgersovi. Gary hrá excelentne. Rodgers na WR Adamsa, veľmi pekne načasovaná prihrávka. CB Kevin King skočil po lopte a má zrazenú prihrávku. Pekná coverage, no Gary by mal pravdepodobne na tejto hre ďalší sack, tentoraz z edge. Kto chce akože brániť štvorku Zee, Preston, Rashan a Kenny?
 • WR Adams porazil DB Sullivana na inside. Andy Herman píše, že toto bolo po veľmi dlhom čase, čo videl niekoho prejsť cez Sullivana v tímovej časti. Doteraz hrá skutočne dobre. Adamsovi catch znamenal prvý down. Následne Rodgers hodil loptu mimo dosah WR Lazarda, ktorý bol v end zone. Rodgers si získaval čas rolloutom do pravej strany. Potom prišla opäť dvojka Rodgers-Adams, načasovaná prihrávka a prvý down.
 • Na ihrisko prišiel K Crosby a ten premenil 38-yardový FG. Útok vyhral 2-minutový drill. Deväť hier pre 50 yardov. Rodgers 6/8 pre 50 yardov.

NA RADE BOYLE

 • Boyle mal mať pick. O interception sa takmer postaral CB Josh Jackson. Na ďalšej hre hodil lejzer na RB/WR Tylera Ervina na 3rd&9. Pekný hod a catch stredom ihriska. DPI alebo holding odpískaný na CB Jacksonovi. Následne CB Jackson zariskoval, Boyle hodil loptu na WR Malika Taylora a ten nedotknutý skóruje touchdown = 45 yardový touchdown. Jackson by sa mal naučiť, že netreba sa pokúšať podskakovať prihrávky v podaní TBLS. Tim to hodil rovno cez neho.

RODGERS

 • Pekná behová stopka v podaní ILB Kirkseyho na RB AJ Dillonovi. Potom prišiel false start dvojice Bak a Elgton. DB Chandon Sullivan na blitze skočil do Rodgersovej prihrávky, dotkol sa lopty, no nejakým zázrakom lopta skončila v rukách WR Lazarda. Chandon bol po tejto hre znechutený a Rodgers mu na to ukázal biceps. Táto play bola na treťom downe, získala 8 yardov a na 4th&1 Rodgers len jednoducho a rýchlo flipol loptu na WR Adamsa, ktorý bol na oute a bol z toho prvý down.
 • DB Chandon Sullivan prečítal screen na WR a okamžite ho zastavil. Na 4th&1 sa zrazili (zaplietli sa im nohy) Rodgers s Williamsom pri predávke lopty. Po tejto hre si ťukli päsťami.

LOVE

 • ILB Kamal Martin predviedol trpezlivý read a bol priamo v pozícii na zastavenie RB Dextera Williamsa, keď robil cut back. Nováčik robí minimum chýb. QB Love tento drive začínal na vlastnej 5ke. Na prvom treťom downe to Love hodil tesne mimo dosah WR Shepherda. Na opakovanom treťom downe ho už našiel stredom ihriska po tom, čo sa vyhol tlaku od OLB Jonathana Garvina.
 • Nováčik OLB Tipa Galeai si pekne postrážil edge a spravil tackle pre stratu yardov na RB Dillonovi. Na ďalšom opakovaní by mal sack, keď sa predral cez OT Alexa Lighta.

RODGERS

 • ILB Kamal Martin má behovú stopku proti RB Jonesovi. Rodgers spravil fumble na snape od centra Coreyho Linsleyho. Loptu získava obrana, konkrétne Kirksey a skóruje touchdown.
 • Krátky out na WR Kumerowa a hľadisko šalie, teda vlastne Rob Demovsky.
 • OLB Gary má ďalší sack.
 • Rodgers netriafa TE Tonyana. Vyzeralo to tak, že Big Bob mal náskok kroku pred DB Savageom.

BOYLE

 • Začínalo sa na súperovej 25ke. Na 3rd&5 sa zobral timeout a Boyle našiel WR Shepherda na poste stredom ihriska (pravý seam) pre 21 yardový touchdown. V coverage bol DB Will Redmond.

RODGERS

 • OLB Za´Darius Smith sa predral do backfieldu a zastavil RB/WR Ervina. Žiadna šanca. Na 3rd&8 Rodgers na WR Lazarda, ktorý je pri ľavej postrannej čiare a je to 23 yardový touchdown. Skvelý hod. V coverage bol Jackson, ktorý po skvelom tréningovom kempe zažil veľmi nevydarený tréning. Pri tejto play prešiel k Rodgersovi stredom neblokovaný Zee a ten by mal buď sack, alebo by ho poslal do nemocnice.
 • RB Dillon spravil poriadne hlučný blok na DB Sullivanovi a RB/WR Ervin si prebral shovel pass. Poriadny blok od nováčika.
 • DB Adrian Amos zrazil fade na TE Roberta Tonyana. Toto sa udialo na 3rd&goal.

LOVE

 • Rookie OLB Jonathan Garvin má za sebou excelentný tréning a mal by ďalší sack na QB Loveovi. Mladý pass rusher sa skutočne ukazuje.
 • Rookie ILB Kamal Martin mal dve pekný hry proti behu za sebou. Zatiaľ náš najlepší rookie.
 • Jordan ukázal svoju ruku, na 3rd&11 hodil krásnu loptu dole do seamu, kde bol pripravený WR Shepherd a je z toho 34 yardový touchdown. Skvelý deň má za sebou aj Shep! Niekoľkokrát ho QB prehodil, čo nebola jeho chyba a stále bol v centre diania.
 • Potom našiel peknou loptou na 3rd&goal aj WR Turnera, ktorý bol na fade pre 4-yardový touchdown. V tejto sérii bol Jordan 5/5 pre 58 yardov. Týmto sa zavŕšil tréning.

Toto bol zrejme posledný verejný tréning pred výkopom sezóny proti Vikings. Ak už žiadny tréning nebude verejný, tak vám všetkým veľmi pekne ďakujem, že ste dianie okolo TC prežívali spoločne so mnou a snáď vás to aspoň trošku bavilo. GO PACK GO!