Druhý primetime zápas v rade, tentorat vo Vegas proti Raiders!

ZÁKLADNÉ INFOMÁCIE O ZÁPASE

Proti komu? Las Vegas Raiders

Kedy? 10/10/2023 o 02:15

Kde? Allegiant Stadium, Las Vegas, Nevada

Vzájomná historická bilancia: 14 zápasov: 9 výhier, 5 prehier

Kurzy: 

 • Tipsport: výhra domácich: 1.84, remíza: 15.80, výhra hostí: 2.15
 • Fortuna: výhra domácich: 1.83, remíza: 14.00, výhra hostí: 2.16
 • Niké: výhra domácich: 1.85, remíza: 15.00, výhra hostí: 2.22

ZOZNAM ZRANENÝCH HRÁČOV

PACKERS

URČITE NENASTÚPIA
 • OUT NA CELÚ SEZÓNU TE Tyler Davis, LT David Bakhtiari
 • IR – Luke Tenuta
 • S Zayne Anderson (hamstring)
 • ILB De´Vondre Campbell (členok)
OTÁZNA ÚČASŤ
 • RB Aaron Jones (hamstring)
 • CB Jaire Alexander (chrbát)
 • PUP – CB Eric Stokes (noha)
 • S Rudy Ford (šikmý sval)
POZNÁMKY:
 • Ľavý tackle David Bakhtiari podstúpil operáciu a je out na zvyšok sezóny 2023. Viacej o jeho zranení si môžete prečítať v TOMTO NAŠOM ČLÁNKU.
 • Running back Aaron Jones celý týždeň trénoval v limitovanej kapacite, no všetko nasvedčuje tomu, že hrať by mal. Každopádne očakávajme, že bude na snap counte.
 • Cornerback Jaire Alexander vynechal posledné dva zápasy, no tento týždeň trénoval v limitovanej kapacite a keď sa mal rozhovor, tak to znelo tak, že vynechať tento zápas proti Davante Adamsovi nie je pre neho možnosť.
 • Cornerback Eric Stokes bol tento týždeň aktivovaný na návrat z PUP listu, čím sa mu otvorilo 21 dňové okno na to, aby bol zapísaný do 53ky. V 53ke oficiálne zapísaný nie je, ale trénoval celý týždeň, čo je skvelý štart. Celý čas to vyzeralo tak, že by už mal byť späť počas training campu. Avšak poranil si ešte aj hamstring a to jeho návrat počas training campu znemožnilo.
 • Safety Rudy Ford vo štvrtok netrénoval a v piatok/sobotu bol limitovaný. Ak hrať nebude, tak ho s najväčšou pravdepodobnosťou nahradí Jonathan Owens.

RAIDERS

URČITE NENASTÚPIA
 • CB Nate Hobbs
OTÁZNA ÚČASŤ
 • WR Davante Adams
 • CB Jakorian Bennett
 • CB David Long

ČO STOJÍ ZA REČ A ČO BUDE KĽÚČOM K ÚSPECHU?

Naši Green Bay Packers cestujú do Las Vegas, kde sa stretnú s domácimi Las Vegas Raiders (1-3). Bude sa jednať o Monday Night Football. Posledný krát sme hrali Monday Night hneď po Thursday Night zápase v roku 2012 proti Seattlu, čo je neslávne známy zápas s označením „Fail Mary“.

Pozitívne je to, že tento týždeň a pol nám pomohol sa dať relatívny dokopy na poli zranení. Elgton Jenkins nemá žiadnu zápasovú dezignáciu a hrať bude. Rovnako to je aj pre Jona Runyana, Zacha Toma, Luka Musgrava, či Christiana Watsona. Keď si odmyslíme našich dvoch hráčov, ktorí sú oficiálne out na tento zápas a netrénovali (Campbell & Anderson), tak prakticky každý jeden zvyšný hráč na injury reporte smeroval tým správnym smerom.

Zaujímavosťou je, že proti Raiders sme naposledy prehrali v roku 1987. Vtedy sa ešte volali Los Angeles Raiders, potom sa presunuli do Oaklandu a teraz do Las Vegas. Keď Raiders naposledy vyhrali, tak náš najstarší hráč v tíme David Bakhtiari ešte nebol narodený, Washington vyhral Super Bowl, Packers hrali v NFC Central divízii, Neil Lomax viedol ligu v nahádzaných yardoch a Ronald Reagan bol prezidentom USA.

JORDAN LOVE DOSTANE K DISPOZÍCII VŠETKY ZBRANE

Aj keď sme síce stratili na celú sezónu asi nášho najlepšieho hráča v útoku (David Bakhtiari), tak quarterback Jordan Love by mohol mať k dispozícii najlepšiu možnú konfiguráciu ofenzívnej lajny a plný arzenál svojich zbraní v behovej, či passovej hre. Môže sa tak udiať prakticky po prvýkrát v tejto sezóne, doposiaľ sme v každom zápase bojovali s výrazným lazaretom na útočnej strane lopty. Mohol by to byť práve tento zápas, kedy skutočne uvidíme reálny útok Packers pod vedením Jordana Lova? Coach a playcaller Matt LaFleur dostal extra čas na to, aby si pripravil gameplan a to s vedomím, že ako Christian Watson, tak Aaron Jones by mali môcť hrať.

V mojom poslednom review som spomínal to, že musíme v útoku zistiť, kto vlastne sme a určiť si jasný smer. Najväčšou silou Lions je to, že presne do posledného detailu vedia kto sú a kým chcú byť. Majú skalopevnú identitu ako tím, tej sa držia a prináša im to výsledky. Preto sa tejto témy chcem dotknúť aj v tomto preview, lebo za mňa je toto zápas, kedy by sme mali ukázať čo je naša identita. Filozofia LaFleurovho útoku bola taká, tak vždy mal v niečom pevný základ, od čoho sa odrážal a o čo sa opieral. Filozofia bola taká, že útok začínal behovým útokom a potom sa všetko odvíjalo od toho ako sa prepojí passová hra s behovou. Chcel nechať obrany hádať, lebo všetky plays vyzerali rovnako, ale zároveň boli po snape odlišné. A vyzerá to teraz tak, že LaFleur sa príliš odklonil od svojej hlavnej filozofie. V útoku nemáme žiadny základ od ktorého môžeme robiť ofenzívne dizajny. Čomu môžeme skutočne dôverovať? Čo nás dostane späť do koľajníc, keď sa nedarí? Potrebujeme identitu. 

Celkom nechápem, prečo LaFleur chce zápasy otvárať tak ako ich otvárame. Nevidíme tam motion či RPO schémy, ktoré spravili z Rodgersa v rokoch 2021-21 opäť MVP quarterbacka. Nechápem, prečo RPO z nášho útoku vymizli. Všetci sme čakali na nejaké post-snap RPOs, ale zatiaľ sme sa ich nedočkali. V tejto sezóne má Jordan Love len 5 skompletovaných RPO lôpt. A takmer všetky to boli plays založené na pre-snap rozhodnutí. Bol by som veľmi rád, keby sa do nášho útoku vrátia post snap RPOs. Jordan nám ukázal, že dokáže čítať obrany, nemá s tým problém. Dajme mu preto dopredu pripravené play, kde bude čítať pohyb a postavenie obrancov po snape. Uľahčí to útok a pridá mu to jednoduché prihrávky, ktoré dokážu zvýšiť jeho percento skompletovaných prihrávok a útok bude hrať efektívnejšie. V tých MVP rokoch sa nám darilo pri outside zone behoch, ale tento rok to je otras, chalani neblokujú a Dillon ich behať nevie. Možno že sa toho viacej dočkáme, keď sa Jones uzdraví?

Toto je skutočne skvelý zápas na to, aby sme dokázali rozbehnúť to, čo nám nejde. Začíname behovým útokom. Tu sa to musí všetko začínať. Keď sa pozrieme na behovú obranu Raiders, tak priemerne pustili 134 nabehaných yardov na zápas, čo je 26. miesto v NFL. Priemer 4.3 pustených yardov na jeden beh stačí na 19. miesto a v počte pustených 10+ yardových behov sú na čísle 14, čo je šieste najvyššie číslo v lige. Štatisticky je toto najhoršia behová obrana, ktorej sme doposiaľ v tejto sezóne čelili. My máme priemer 3.3 yardov na jeden beh, čo je 29. mieste v lige, pričom toto číslo je vyššie vďaka scramblom a behom v podaní Jordana Lova. Ďalšia vec je tá, že ani sme nemali veľa šancí k tomu, aby sme našu behovú hru rozbehli, keď sme až na 25. mieste v počte behov na zápas. V rush DVOA sme na 28. mieste, v explozívnych behoch na 31. mieste (len Raiders ich majú menej), v rush EPA sme na 20. mieste a v success rate na 27 mieste. Nie je vôbec zložité pochopiť, prečo je naša behová hra také otrasná. Videli sme už spomínaný počet behov, ale k tomu sme na 31. mieste v adjusted line yardoch a na 24. mieste v run-block win rate.

Ak sa nám podarí rozbehnúť behovú hru, tak nám to extrémne pomôže v play-action a celkovo v passovej hre. Doposiaľ sme nemali efektívnu behovú hru, no aj tak sa nám na play-actions darilo. Jordan Love má jednu z najvyšších EPA/play na play-actions v celej NFL a sedliacky rozum dáva, keď sa rozbehne beh, tak to otvorí ešte viacej priestoru pre naše play-actions.

Secondary Raiders nie je nejako kvalitná a majú tam kopec zranení. Ako si ukážeme neskôr, tak pass rush Raiders je okrem Crosbyho prakticky nulový. Keď Jordan Love nemá pred sebou neustále tlak za tlakom, tak hrá skutočne dobre. Keď ofenzívna lajna držala, tak v zápase proti Lions skompletoval 17/22 prihrávok pre 198 yardov, čo bolo 9.0 yardov na jeden pokus. Toto je zápas, kedy by mal Jordan už podľa mňa niečo ukázať navyše.


OBRANA RAIDERS MÁ JEDNÉHO NADČLOVEKA

V obrane Raiders si musíme dať prakticky obrovský pozor len na jedného hráča. Je to edge rusher Maxx Crosby. Zastaviť ho je asi nadľudská úloha, no musíme sa postarať o to, aby sme ho aspoň spomalili a udržali na uzde. Po štyroch zápasoch bol Crosby na delenom prvom mieste v počte vyvinutých tlakov na quarterbacka – 27. Taktiež je na 10. mieste v pass rush win rate metrike podľa PFF. Crosby je na ihrisku prakticky neustále a nie je pre neho problém odohrať aj 70 snapov. Keď sa pozrieme na túto obranu mimo Crosbyho, tak je to asi najhoršia obrana z pohľadu defenzívneho personnelu v celej NFL. Nemajú dostatok kvalitných starterov v IDL, LB, CB, či S. Podľa DVOA sú v obrane na 28. mieste. Ak dokážete odstaviť Crosbyho, tak by ste nemali mať problém skórovať 30+ bodov. Môžete si vybrať akúkoľvek kategóriu, ktorú len chcete. Či už sú to pustené body na zápas, rozdiel turnoverov, bránenie tretích downov, bránenie red zone. Raiders sú všade na dne ligy. Ale Crosby je tak dobrý, že on sám dokáže držať Raiders v zápasoch. Väčšinu snapov hráva na ľavej obrannej strane, čo by znamenalo, že väčšinu zápasu bude hrať proti Zachovi Tomovi. To by znamenalo, že bude hrať proti nášmu druhému najlepšiemu hráčovi v OL po Jenkinsovi. Som skutočne zvedavý, či Raiders budú robiť to čo Lions a budú Crosbyho presúva naprieč celým frontom a vytvárať mu priestor proti Rasheedovi Walkerovi, ktorý nemá zatiaľ také kvality ako Tom.

Naša ofenzívna lajna má za sebou veľmi zlý zápas proti Lions. Keď vaša ofenzívne lajna nedokáže vytvárať žiadne behové línie v behovej hre a váš quarterback je pod tlakom takmer pri 50% dropbackov, tak veľmi nezáleží na play calle, či dizajne. V tomto zápase sa v našej ofenzívnej lajne pokazilo takmer všetko čo sa dalo. Na ľavom guardovi hral otrasný Royce Newman, na pravom guardovi hral od prvého drivu s vytknutým členkom Jon Runyan a na pravom tacklovi hral nie 100%-ný Zach Tom, ktorý bojoval so zranením kolena z predchádzajúceho zápasu. V tomto zápase by však už mala byť naša ofenzívna lajna zdravá a prakticky v plnom možnom zložení. Na ľavom tacklovi to bude Rasheed Walker, na ľavom guardovi Elgton Jenkins, ktorý sa vracia do zostavy po niekoľkých vynechaných zápasoch, na centrovi Josh Myers, na pravom guardovi zdravý Jon Runyan a na pravom tacklovi zdravý Zach Tom. Toto je podľa mňa najlepšia a najkvalitnejšia konfigurácie ofenzívnej lajny, akú môžeme mať. Nie je to najlepšia 5ka, keď Nijman je podľa mňa lepší hráč než Myers, ale uprednostňujem konfiguráciu vzhľadom na pozičnú hodnotu, kde má pre mňa Tom väčšiu hodnotu na RT než na C.

Newmana nahrádza Elgton Jenkins a len táto zmena musí hru našej ofenzívnej lajny pozdvihnúť o niekoľko levelov vyššie. Royce Newman v posledných dvoch zápasoch na pozícii LG pustil 9 tlakov na QB. Elgton Jenkins v posledných 11 zápasoch na pozícii LG pustil 6 tlakov na QB. Keď sa pozrieme na hru našej ofenzívnej lajny v pass protection, tak aj napriek otrasnému zápasu s Lions máme jednu z najlepších pass protect OLs v lige.

Pass rush Raiders na tom okrem Crosbyho nie je vôbec dobre. Ako tím sú Raiders až na 30. mieste v pressure rate. Aj keď Crosby vedie ligu v počte tlakov na quarterbacka, tak ich druhý hráč (či už to je edge, alebo interior) s najvyšším počtom tlakov je Malcolm Koonce, ktorý je na 108. mieste. Josh Jenkins je na 159. mieste a Tyree Wilson na 178. mieste. Ich pass rush win rate je 37%, čo je 24. miesto v lige podľa ESPN. Najlepší spôsob ako znegovať vplyv Crosbyho na zápas je ten, aby sme mali efektívnu behovú hru na skorých downoch. Vďaka tomu dokážeme udržať náš útok mimo čistých passových situácií, kde môže robiť Crosby zlobu. S týmto sme mali problém celú sezónu.

Na druhých downoch máme v tejto sezóne priemer 7.86 yardov do first downu a keď máte 2nd&8, tak je to jasná passing situácia. To dovoľuje pass rushu byť agresívny a obrana sa môže dostať do matchupov, ktoré favorizujú práve ju. Na druhých downoch sme v tejto sezóne skompletovali len 46% našich prihrávok s priemerom 5.3 yardov na jeden pokus. Počas tejto sezóny máme priemer len 3.3 yardov na jeden beh, čo je 29. miesto v lige. S loptou beháme v takmer 50% plays na prvom downe, takže v polovici prípadov sme automaticky v nevýhodnej pozícii a situačný futbal hrá výrazne proti ním. Musíme sa začať dostávať do kratších druhých a tretích downov. Keď nám na treťom downe chýba do first downu 4 alebo menej yardov, tak máme úspešnosť premenenia 75%, čo je štvrté najlepšie číslo v lige. Ale keď sme na treťom downe, kde nám chýba 5 a viacej yardov, tak sme len na 28.2%. Aj toto ovplyvňuje passovú hru a hru Jordana Lova. Ten má v tejto sezóne priemernú hĺbku svojho targetu 10.3 yardov, čo je najvyššie číslo v celej lige a Packers zároveň zahrávali najvyšší počet 3rd&15s v lige. Práve tu sa musíme zlepšiť a tým pádom budeme schopní predĺžiť naše drivy a byť úspešnejší. Nakoľko na jeden ofenzívny drive máme priemerne len 5.13 plays, čo je tretie najnižšie číslo v celej lige a ukazuje to nekonzistentnosť v našom útoku. Proti Falcons sme v štvrtej štvrtine zahrali len 10 plays na troch drivoch. Proti Saints a Lions to trvalo celý polčas. V druhom polčase máme v tejto sezóne priemer 19.2 skórovaných bodov, čo bolo po štyroch weekoch najlepšie číslo v celej lige. Druhé najvyššie číslo majú Dolphins – 16 bodov. Potenciál v našom útoku je, ale musíme nájsť identitu, zvýšiť efektivitu na skorých downoch a vďaka tomu byť efektívni naprieč celým zápasom.


ČO SPRAVÍ BARRY?

Začnem trošku netradične, nezľaknite sa. Videl som krásny tweet – Táto obrana 49ers je skutočne tak kvalitná. V ich posledných zápasoch pustili priemerne menej ako 20 bodov na zápas, súperov udržali na 20 alebo menej bodoch v 7/9 zápasov a len v jednom z posledných deviatich zápasov pustili viacej ako 25 bodov. Skutočne obdivuhodná séria. Oh, počkať. V skutočnosti to je obrana Packers. Moja chyba.

Toto nás trošku prekvapí a povieme si, že to asi nie je také zlé ako si myslíme. Samozrejme, tieto zápasy boli proti tímom ako Bears (2x), Rams s Baker Mayfieldom, Dolphins bez Tuu v druhom polčse, Saints, či Falcons. Avšak keď udržíte v 7/9 zápasov súpera pod 20 bodov, tak by ste mali vyhrať viacej zápasov ako prehrať. Vyhrávanie zápasov v NFL vyžaduje komplementárny futbal vo všetkých fázach – útok, obrana a special team. Taktiež nie je naša obrana nejako výrazne zlá, keď sa celkovo pohybuje okolo priemeru ligu.

Problém je ten, že rok čo rok, zápas čo zápas sa dookola opakuje to isté. Nie sme schopní zastaviť behovú hru súpera, sme v tom konzistentne už niekoľko rokov jeden z najhorších tímov v lige a v našom prístupe absolútne nič nemeníme. Stále zostávame v našej shall cover-2, corners hrajú konzistentne off coverage, je jedno či to je 1st&10, 3rd&1, či 3rd&35.

Vyzerá to tak, že je to teraz alebo nikdy proti behovému útoku Raiders pre našu behovú obranu. Raiders majú v tejto sezóne problém s behovou hrou a to aj napriek tomu, že majú Josha Jacobsa. Sú na delenom poslednom mieste s Texans a Buccaneers v priemerných získaných yardoch na jeden beh (3 yardy) a mali len jeden beh nad 20 yardov, čo je delené predposledné miesto v lige. Na svojom konte majú len tri behy pre 10+ yardov, čo je najhoršie číslo v lige. Zároveň v DVOA v behovom útoku sú na 32. mieste, V EPA/rush sú na 32. miesto a v success rate sú na 30. mieste.

Naša behová obrana pustili 200 nabehaných yardov v dvoch z posledných troch zápasov. V týchto zápasoch Falcons a Lions po zemi doslova znemožnili našu obranu, kontrolovali zápas, dominovali v počte zahratých plays a aj v čase držania lopty. Priemerne pustíme 4.5 yardov na jeden beh, čo je 25. miesto v lie a v run-stop rate sme na 29. mieste. Aby toho nebolo málo, tak sme pustili 29 behov, ktoré boli pre 8+ yardov, čo je 31. miesto v lige. Spomínal som v úvode tú obranu 49ers. Tá pustila po 4 weekoch 9 takýchto behov, čo je druhé najlepšie číslo v lige. Len tak pre predstavu. Na druhú stranu je na tom v pustených EPA/rush ešte horšie. Treba vždy na všetko komplexný pohľad.

Ako som už spomenul, tak Raiders majú v backfielde running backa Josha Jacobsa. Ten v prvom zápase nebehal 58 , v druhom 62, v treťom mínus 2 a v treťom 48 yardov. Má priemer 2.7 yardov na jeden beh a jeho najdlhší beh meral 10 yardov. Tak čo, aké čísla bude mať proti Packers? Pri ňom si však budeme musieť dávať pozor na jeho schopnosti v passovej hre. V štyroch zápasoch chytil 18/24 lôpt ktoré na neho leteli s priemerom 9.6 yardov na jeden catch. Viacej targetov na pozícii running backa nemá v tejto sezóne žiadny iný RB. Podarilo sa mu nachytať 173 yardov, čo je taktiež prvé miesto, pričom jeho priemer na jeden catch je 8. najvyšší. Proti nám v tejto sezóne letelo na running backov 33 prihrávok a 26 z nich bolo chytených s priemerom takmer 7 yardov na catch. Raiders sa určite budú snažiť dostať loptu do priestoru práve na Jacobsa, obzvlášť keď nám bude chýbať inside linebacker De´Vondre Campbell. Väčšina Jacobsových targetov bola v strede ihriska. Ak budeme pokračovať v našom intenzívnom využívaní quarters coverage, tak budeme náchylní v underneath priestore a v strede ihriska.

Tu sa dostávame k tomu, že Barry to bude musieť nejako vymyslieť a prispôsobiť gameplan. Teda aspoň dúfam, že nad tým aspoň premýšľa. Raiders majú v útoku aj elitného receivera Davante Adamsa. Toho asi nemusím nejako extra predstavovať. Barry prirodzený inštinkt je ten, že bude hrať cover-2 shell, vďaka čomu sa bude snažiť limitovať Adamsa, aby nás neporazil hlbokou prihrávkou do downfieldu. Problém je tej, že tento špecifický typ coverage je veľmi náchylný v behovej obrane. No a veľmi nám nejde ani to limitovanie explozívnych passových plays, kde by sme mali vzhľadom na štruktúru našej obrany dominovať. Pustili sme zatiaľ 13 explozívnych passových plays (20+ yardov), čo je delené deviate najhoršie číslo v lige. Celkovo naša obrana pustila 28 explozívnych plays (passové + 10+ behové), čo je 6. najvyššie číslo v lige. Naša obrana má limitovať explozívne plays a udržať všetko pred sebou, ale nejako nám nejde to, na čo sme dizajnovaní.

Ak by sme priniesli extra obrancu do boxu a hrali cover-1, tak by to pomohlo proti behom, ale otvorí to priestor v strede ihriska na krátkych routach, kde quarterback Jimmy Garoppolo veľmi rád hádže loptu a kde je Jacobs veľmi frekventovanou inštanciou. Portál PFF uvádza, že 53% Garoppolových hodov bolo do vzdialenosti 10 yardov od line of scrimmage a niečo trošku nad 50% do stredu ihriska medzi čísla. Keď využijeme tento prístup, tak nebudeme mať toľko pomoci v downfielde, kde by to muselo byť na našich corneroch aby limitivalo cornera v passovej hre. Adams nemá problém porážať double coverage a rovnako aj man-to-man.

Kto bude pokrývať Davante Adamsa? Bude to Jaire Alexander? Dá mu Barry túto zodpovednosť? Skutočne sa nemôžem dočkať na to, ako bude Alexander brániť Huntera Renfrowa a Nixon bude na slote proti Adamsovi… Ak by aj Jaire na ňom bol, tak by musel určite hrať lepšie, než doposiaľ hral v tejto sezóne. V tejto sezóne odohral zatiaľ len 78 coverage snapov kvôli zraneniu, ale aktuálne quarterabck púšťa perfektný passer rating 158.3, čo je najvyššie číslo spomedzi cornerbackov. Celkovo pustil 6 catchov na 8 targetoch pre 103 yardov a 1 touchdown. Mám k tomuto jednu poznámku. Aj toto sa stane, keď ste jeden z najlepších man-to-man cornerov v lige, ale v defenzívnej schéme hráte drvivú väčšinu zone coverage. Alexander, Stokes, Douglas, Valentine.. Všetko sú to skveli man-corners. Ale v našej obrane dominuje zone coverage.

Útok Raiders je na tom skutočne zle. V útoku sú na 31. mieste v DVOA. Chcete pochopiť, aký zlý? Proti obrane Broncos dokázali skórovať len 17 bodov. V ostatných zápasoch obrana Broncos pustila 35 bodov útoku Commanders, 70 bodov útoku Dolphins a 28 bodov útoku Bears.

Keď sa pozrieme na náš gameplan, tak to nie je tak, že si musíme vybrať medzi zastavením behu a krátkych hodov, alebo limitovaním Adamsa v passovej hre. V zápase budeme využívať oba prístupy. Na jednej špecifickej play sa nevieme špeciálne sústrediť na obe dimenzie, ale musíme si to vyberať na základe situácie. Prevedenie play callu je vždy dôležité, ale bude to na Barrym a jeho tíme, aby postavili obranu do správnych pozícií proti útoku, ktorý bol doposiaľ otrasný. Chcem vidieť, že Barry dokáže robiť správne play-calls proti útoku, ktorý sa trápi. Ak to nedokáže a bude dookola robiť to isté, tak už skutočne nemá čo u nás hľadať.


SPECIAL TEAM PRINESIE NIEKOĽKO ZAUJÍMAVÝCH SÚBOJOV

V special teame môžeme vidieť niekoľko zaujímavých prepojení. Náš special team koordinátor Rich Bisaccia ide hrať proti svojmu bývalému tímu. Náš All-Pro returner Keaisean Nixon ide hrať proti svojmu bývalému tímu. Rovnako tak aj Dallin Leavitt. Uvidíme tu aj bratský súboj kickerov – Anders Carlson na strane Packers a Daniel Carlson na strane Raiders. Náš special team sa v tejto sezóne výrazne trápi a teraz bude hrať proti special teamu Raiders, ktorý je jedinou fungujúcou jednotkou Raiders, keď sú na treťom mieste v DVOA.


GO PACK GO!!!