To, čo prekazila korona môžeme dať tento rok. Rovno s dvomi domácimi zápasmi na týždňovom zájazde do Green Bay.

Schedule je von a my už všetci odpočítavame dni do začiatku regular season. Aby sme vám to ešte znásobili, rozhodli sme sa oprášiť pokus o trip do Green Bay, ktorý dával Bart dohromady ešte pred pandémiou. Žial, vieme ako to dopadlo…

Teraz sa naskytá príležitosť na reparát! Packers totiž hrajú domáce zápasy vo Weeku 3 a Weeku 4 na konci septembra v krátkom slede za sebou. Najprv v nedeľu na obed privítajú doma Saints, aby vo štvrtok vyzvali divízneho rivala z Detroitu. Je to jedinečná a exkluzívna príležitosť ako v rámci týždňa vidieť dva zápasy na Lambeau Fielde spojené s perfektnou obhliadkou mesta, štadiónu, Packers Hall of Fame, okolia a ďalších zaujímavých lokalít. Hlavne začína nová éra s novým QB a mladým tímom, ktorý ovplýva hromadou talentu. To chete zažiť!

Veľký zmysel to môže dávať hlavne fanúšikom, ktorí nechceli za jeden zápas vyhodiť peniaze a rovnako si môžu zobrať len pár dní dovolenky. Toto všetko ostáva, dovolenka stačí na týždeň, no rozdiel je ten, že Packers budete vidieť v akcii hneď v dvoch zápasoch a oba razy na legendárnom Lambeau Fielde.

Vyzývame preto všetkých záujemcov, aby vyplnili dotazník, v ktorom zatiaľ požadujeme základné informácie. PROSÍME VÁS, odpovedajte len v prípade, že máte reálny záujem, finančné aj pracovné možnosti vycestovať. Ušetrí to čas hlavne nám pri snahe o riešenie skupinových lístkov na oba zápasy. Preto apelujeme na triezve premyslenie celého tripu. Budeme veľmi radi, keď nás pôjde čo najviac. Už teraz vymýšľame všetci traja (Rolo, Bart a Inžinier) bohatý program v Green Bay. Bude to historické!

PRE DOTAZNÍK KLIKNITE SEEEEEEEEEM!!!

 

Dátum odletu: piatok 22. septembra do Chicaga

Dátum príletu: sobota z Chicaga (v nedeľu sme doma)

Zápasy: Week 3 vs Saints, Week 4 vs Lions

Odhadovaná suma: 2500 eur (Letenka bez batožiny, ubytovanie, doprava, vstupenky, atrakcie)

Zatiaľ strop čo sa týka počtu ľudí neriešime, minimum neexistuje. Ak sa nazbiera 10 ľudí, pôjde 10. Ak menej, pôjde menej. Jednoducho chceme využiť to, že sa hrá dva razy za sebou doma, čo sa nemusí dlhšie stať.

Zaujímavá poznámka: V septembri bude ešte teplo, čiže veľký kufor nutne nebude treba. Ak ale chcete nakupovať suveníry vo veľkom, kufor rozhodne potrebujete a počítajte s doplatkom. Tým pádom môžete v Green Bay nakúpiť suveníry, dresy a ďalšie srandičky, pretože toho miesta naozaj bude. V tomto bode budeme vedieť potešiť aj našich kamošov, ktorí, žiaľ, ostanú doma a vieme im na ich žiadosť doniesť niečo z Packers Pro Shopu. Toto si už premyslite samostatne, či idete s batožinou alebo bez. Pamätajte si, že keď vstúpite do Packers Shopu, zbláznite sa a tri hodiny budete chodiť sem-tam a vyberať veci.

Kto sledoval postup Inžinierovej KTV Tour na NFL.cz tak určite vie, že peniaze sa vyberali postupne. Rovnaký postup bude aj pri našom Packers tripe. Dôvody sú jasné a jednoduché – nákup leteniek, vstupeniek a pod. O tomto sa ale už budeme baviť v skupine ľudí, ktorí potvrdia účasť a dostanú kompletné info od Inžiniera.

Stručná kostra programu:

2 dni = zápas

1 deň = Lambeau Field

1 deň = mesto (Herritage Tour, hroby Curlyho a Canadea, Lombardiho dom, rôzne ďalšie aktivity)

1 deň = návšteva remeselnej pivárne, návšteva farmy Jeffa Kahlowa vo Fond du Lac (ukážka kostýmu a to, ako tie srandy vyrába)

1 deň = prehliadka Chicaga (v piatok, teda deň pred návratom)

 

Na čo sa môžete tešiť?

Aktivity spojené so zápasmi – autogramiády, tailgate, a pod. Celé mesto bude plné fanúšikov z celej krajiny, ktorí urobia pred, počas a po zápasoch obrovskú show a vy si odnesiete zážitok do konca života.

Dva domáce zápasy po sebe sú ideálnou príležitosťou na to, aby bol base nášho tripu priamo v GB a ľahko sa dá odskočiť do Madisonu resp. Milwaukee. V tomto smere budeme určite flexibilný, pretože doprava bude riešená zdieľanou formou – prenajmu sa autá podľa počtu ľudí. Suma tak bude nižšia, cestovanie ľahšie, pohodlnejšie.

Bartov predbežný tip: Kto nečítal knihu, tak hor sa do toho! A aj tí, ktorí ste ju čítali, djate si ju ešte raz. Prečo? Jednoducho si to oprášite a na mieste budete vidieť miesta, budovy, ktoré sa vám budú viazať ku kľúčovým dátuom a udalostiam v histórii Packers resp. NFL.

Už teraz pripravujeme jedinečnú interaktívnu súťaž, ktorá bude zameraná práve na poznatky o Packers od vzniku až do dnešného dňa. Začnite so štúdiom, verte, že sa to oplatí!

Z našej strany môžete čakať maximálnu podporu v rámci zariadenia lístkov na zápasy, na prehliadku štadión, Hall of Fame. Z tohto dôvodu si myslíme, že by bolo najlepšie poplatky na tieto veci posielať ku nám a my by sme všetko vedeli pekne vyplatiť. Kľúčové je, že by sme mali lístky pri sebe, prehliadku Lambeau Fieldu všetci v rovnakom čase a pod. Sme pripravení z tohto tripu spraviť nezabudnuteľný zážitok a opäť posunúť náš fanklub na vyššiu úroveň.