Rodgers je očividne na dobrej vlne!

Aaron Rodgers nám včera povedal, že niečo našiel na svojom starom tejpe z roku 2010. „Je to zaujímavé, pozerali sme si nejaké staré nahrávky a ja som si všimol niečo v klipe z roku 2010. Zasiahlo ma to. Viem, že to bolo pred desiatimi rokmi, no na ďalší deň som šiel na tréning a začal som pracovať na tom, čo som videl na nahrávke. No a počas posledných dvoch dní sa darilo,“ hovorí Rodgers.

Rodgers bol počas posledných dní na tréningoch vo veľkej forme, triafal big play za big play a predvádzal smrteľne presné hody. Aaron povedal, že mu táto stará nahrávka jeho osoby rozhodne pomohla. „Je to proste dobrá pripomienka pre nás všetkých, že pozeranie svojich vlastných nahrávok môže byť veľmi dôležité, pretože vždy si z toho môžete niečo zobrať. Nepoviem vám presne, čo som tam uvidel, no rozhodne mi to počas posledných dní pomohlo.“

Zrejme to zostane navždy záhadou, na čo Rodgers odkazuje. Reportéri Packers na Twitteri začali špekulovať nad tým, že by to mohla byť práca nôh. Avšak bez Rodgersovho oficiálneho vyjadrenia sa to nikdy nedozvieme.

Rodgers si takisto pochvaľoval spoluprácu počas tohtoročnej off-season s hlavným trénerom Mattom LaFleurom, ofenzívnym koordinátorom Nathanielom Hackettom a trénerom quarterbackov Lukeom Getsym. Rodgers nám včera povedal, že LaFLeur mu pred pár dňami písal a ukázal mu niekoľko nápadov. Táto dvojka sa rozhodla, že ich skúsi aj na tréningovom ihrisku. „Matt mi v noci poslal niekoľko nápadov, ktoré boli fantastické. Dva z nich sme vyskúšali aj na včerajšom tréningu a obidve nám priniesli veľké zisky,“ hovorí Rodgers. Je skvelé vidieť, že chémia v našom tíme funguje tak ako má!