REVIEW: WEEK #12 – Green Bay Packers vs San Francisco 49ers

Druhý trip na west coast a druhé poníženie…

Green Bay Packers cestovali po druhý krát v tejto sezóne na západné pobrežie a do Kalifornie. No a po druhý krát sa na zápas nedostavali a tentoraz to malo za následok prehru so San Franciscom 49ers v pomere 8-37 a totálne zahodenú šancu dostať sa na prvé miesto v konferencii NFC. Packers mali za sebou bye week a kompletne zdravú súpisku. Čo sa vlastne v tomto zápase udialo? Veľa toho z našej strany nebolo a bola to zaslúžená prehra. Gratulujem Niners, skvelý výkon, klobúk dole!

BOJOVNOSŤ

Oukej, kde by som len začal? Začnime tým, že hráči Niners do tohto zápasu naskočili agresívne, sebavedomo a po ihrisku doslova lietali. No a naši chalani? Až na pár výnimiek to bolo celé také prispaté, ako keby sa im ani len nechcelo. Asi si neuvedomovali, že sa hrá o prvé miesto v konferencii a je to le nejaký tréningový zápas. Snahu, odhodlanie, či bojovnosť sa natrénovať netreba. Tieto atribúty sú vo vás a už len za toto si hráči Niners zaslúžili vyhrať!

ÚTOK SA VRÁTIL DO ROKU 2015

Strata RT Bryana Bulagu už v počiatku zápasu hrala v tomto veľkú rolu, no zranenia sa dejú a Bulaga nemohol byť rozdielom medzi 8 bodmi, alebo 27. Pozrite sa na Niners… Zranil sa im hviezdy LT Joe Staley a nahradil ho rookie, ktorý bol braný v 6. kole. Packers po strate Bulagu nedokázali spojazdniť ani jeden jediný aspekt útoku. Mali problémy s robením dier pre running backov. Aaron Rodgers mal minimum času v pockete na odhod a hocčo v downfielde bolo pokryté alebo prehodené. 

Je len ťažké uveriť tomu, aký bol náš passový útok v tomto zápase neproduktívny. Aaron Rodgers mal celkovo 41 dropbackov, na ktorých za tento zápas skompletoval 20 z 33 prihrávok pre 104 yardov (3.2 yardov priemer). Packers ako tím, mali priemer 4 yardov na jeden beh. Len málokedy sa stane, že behová hra je v zápase efektívnejšia, keď máte na ihrisku Rodgersa. Rodgers odohral jeden z najhorších zápasov v tejto sezóne. Vo veľkých zápasoch potrebujete, aby sa extrémne vysoko platený hráč dostavil a ukázal, že si tie prachy zaslúži. Po tom, ako sa Niners dokázali k nemu v úvode zápasu zopár krát dostať, tak následne loptu držal pridlho a nechcel ju hádzať do tesných okienok, kam by ju v inom zápase na 100% hodil. Čo bolo výsledkom? Rodgers vyzeral ako Rodgers v roku 2015, keď sa bál ísť do downfieldu, hodiť prihrávku do tesnej coverage a radšej prijal sack. Taktiež nebol príliš presný, keď prehodil MVS V end zone (aj keď sa to chytiť dalo) a Davante Adams voľného na deep oute. 

Všetko však nemôžme zhodiť len na naše číslo 12. Ofenzívna lajna nebola schopná konzistentne poskytovať svojmu QB čistý pocket a receivers neboli schopní chytať loptu. G-mo opäť raz predviedol niekoľko otrasných dropov v úvode zápasu a ja ho už mám plné zuby. Ako kedysi chytil všetko, tak teraz nechytí takmer žiadnu loptu. Doposiaľ v 11 zápasoch zachytil 26 prihrávok pre 220 yardov a hneď 12 catchov bolo pre 5 a menej yardov. Plus tá play na TE Jimmyho Grahama, čo sa môžme baviť, či bol, respektíve nebol catch. K tomu trošku neskôr. 

GMOV DROP – perfektný hod od Rodgers, otrasný drop. 

Ďalšia vec, ktorú mám na náš útok. Prehrávali sme 23-0 v úvode druhého polčasu. No a nám to trvalo presne 8 minút a 34 sekúnd, kým sme skórovali. Útok hral extréme pomaly, žiadne tempo a niekoľkokrát čas na rozohrávku padol na jednu sekundu. Pomaly sa hráči dostávali do huddlu a z huddlu taktiež. Toto nadväzuje hneď na prvú vec, ktorú som v tomto mojom review spomínal. Toto je problém, ktorý sme mali už za McCarthyho. LaFleur počas TC hovoril, že sa to zmení. No a sme tu znova…

Tretie downy… Packers zápas zakončili len s jedným premeneným pokusom na treťom downe z celkových pätnástich!! Jediný úspech na treťom downe prišiel v momente, keď bol zápas už rozhodnutý a na ihrisku bol náhradný QB Tim Boyle. Hneď na 12 tretích downoch sme museli získať 8 a viacej yardov. Keď hráte proti najlepšiemu pass rushing tímu v NFL, tak si toto nemôžte ani len náhodou dovoliť! Na tretích downoch sme skompletovali len 3 prihrávky z 9 pre 17 yardov, 0 TDs, 0 INTs a 2 sacky. 

Dolphins (2-9) a Bengals (0-11) premenili v tejto sezóne vicej tretích downov a 3rd&long situácii než Aaron Rodgers a Green Bay Packers (8-3). 

Premieňanie tretích downov:

 • CIN – 36.4%
 • MIA – 34.0%
 • GB – 33.6%

3rd&long (6+ yardov):

 • CIN – 27.8%
 • MIA – 21.3%
 • GB – 20.0%

Od roku 1950 tu bolo len šesť quarterbackov, ktorí za jeden zápas skompletovali aspoň 20 prihrávok a dokázali z toho vyprodukovať menej než 125 nahádzaných yardov. QB Packers Aaron Rodgers sa nie len že do tejto štatistiky pridal, no on dokonca aj stanovil nový rekord za najmenej nahádzaných yardov jedným quarterbackom s minimálne 20 skompletovanými prihrávkami v jednom zápase! Zápas zakončil s 20 skompletovanými prihrávkami pre 104 yardov. Prekonal tak Bubbyho Bristera z roku 1995 – 110 yardov. 104 yardov ktoré nahádzal, bolo jeho druhé najnižšie číslo v kariére. Najmenej ich nahádzal pri prehre 10-29 proti Denveru Broncos v roku 2015 – 77 yardov. Jeho priemer 3.15 yardov na jeden passový pokus je jeho kariérnym minimom. Od weeku 9 je Rodgers na 36. mieste z 36 quarterbakov v NFL s minimálne 20 pokusmi o prihrávku, v yardoch na jednu prihrávku – 5.13 yardov. V tejto sezóne sa len 4 QBs podarilo zápas ukončiť s minimálne 30 prihrávkami a priemerom menším než 4.0 yardov na jednu prihrávku – Tom Brady, Sam Darnold, Ryan Finley a Aaron Rodgers. 

Áno, takto bol náš útok zlý v zápase s Niners….

AARON JONES BEZ LOPTY

Keď sme vstupovali do weeku 12, tak QB Aaron Rodgers viedol ligu v passer ratingu, ak svoju prihrávku smeroval na running backov – 132.4. Keď Rodgers hádzal na Jonesa, tak mal passer rating 123.5 a keď Williamsa, tak 131.9. Jones mal zároveň 4. najvyššiu receiving známku podľa PFF a Williams tretiu. No už v druhom zápase po sebe sa stalo to, že Jones nemal ani len jeden catch a v posledných troch zápasoch má len jednu zachytenú prihrávku pre mínus jeden yard na 4 targety. No a viete čo sa v týchto posledných troch zápasoch zmenilo? Vrátil sa WR Davante Adams. Keď je Adams na ihrisku, tak Rodgers sa takmer vždy snaží dostať loptu práve na neho. Adams je pri 80% snapov prvým readom a keď si to Niners pokryjú, tak vedia, že Rodgers loptu podrží, alebo odhodí do outu. To sa v tomto zápase naplnilo do poslednej bodky. Rodgers hádzal deep loptu na sideline práve na Adamsa, avšak TE Lewis bol úplne voľný stredom ihriska. 

Kam sa podela tá naša krásna a pestrá ofenzíva zo zápasov, keď nebol na ihrisku Adams? Obrana vtedy ani len netušila, čo príde. Beh, play-action, screen na WR, či RB, wheel routa na RB,… Teraz? Je na ihrisku Adams, sme na treťom downe, treba nám viacej yardov na zisk prvého downu, tak si môžte byť istí tým, že Rodgers bude hľadať Adamsa na krátkom slante, alebo oute. V 4 zápasoch bez Adamsa sme mali priemer 32 bodo a 401 yardov na zápas. V posledných dvoch z troch zápasov s Adamsom? Chargers – 11 bodov, 184 yardov. 49ers – 8 bodov, 198 yardov. 

Davante Adams hral v tejto sezóne v 7 zápasoch. Keď na neho letelo 10 a viacej prihrávok, tak sú Packers na bilancii 1-3. Keď na neho letelo 9 a menej lôpt, tak sú 3-0. Tá jedna výhra bola proti Panthers a aj to sme vyhrali len vďaka štastnej play na konci zápasu.

BRÁNENIE TIGHT ENDOV

All-Pro tight end 49ers vynechal predchádajúce dva zápasy kvôli zraneniu členku, kde mal zlomenú nejakú kostičku. No aj napriek tomu nad obranou Packers dominoval a to najmä v strede hracej plochy. Zachytil celkovo 6 prihrávok pre 129 yardov, vrátane 61 yardového touchdownu. Tri z jeho catchov získali viacej než 20 yardov, vrátane 22 yardov, ktoré znamenali pozíciu na field goal pred koncom polčasu. Packers na neho nemali žiadnu odpoveď a Mike Pettine zrejme nikdy nepríde na to, ako treba brániť tight endov. V zápasoch proti Raiders, Chiefs, Chargers, Panthers a 49ers – Packers pustili tight endom 36 skompletovaných prihrávok pre 546 yardov a 5 TDs.

Darren Waller/Foster Moreau/Derek Carrier: 11 catchov, 172 yardov, 3 TDs
Travis Kelce: 4 catche, 63 yardov, TD
Hunter Henry: 7 catchov, 84 yardov
Greg Olsen: 8 catchov, 98 yardov
George Kittle: 6 catchov, 129 yardov, TD

KDE SA STALA CHYBA?

Keď si pár krát pozriete 61 yardový TD Kittla v tretej štvrtine, tak zistíte, že sa tam stalo hneď niekoľko udalostí. 49ers mali perfektný call proti coverage a aj keby to naši správne bránili, tak by so bolo ťažké ubrániť. Najskôr safety Darnell Savage sa totálne nachytal na run fake a okamžite bol mimo pozície vo svojej coverage proti crossing tight endovi (číslo 82). Toto viedlo k tomu, že druhý safety Adrian Amos musel dobehnúť nižšie a pomôcť brániť crosser. Zacallovaná bol 3-deep-zone, no kvôli tomuto sa to zmenilo na 2-deep-zone a hráč, ktorý mal pokrývať stred ihriska bol kompletne mimo pozície. To postavilo CB Kevina Kinga do situácie, v ktorej nemohol uspieť. On mal brániť svoju pravú zónu pri sideline a preto smeroval aj do svojej zóny a nedržal sa Kittla stredom, ktorý prešiel do corner routy – nebola to jeho zóna pri tejto play. Tu je krásne vidno, ako sa vám zrúti celá play, keď čo i len jeden hráč nespraví to, čo by mal. Je to ako domino. Ako som si pôvodne myslel, že to bolo na Kinga, tak nie, nie. Sorry Kevin. Ale nič to nemení na tom, že si v tejto sezóne pustil v coverage už 755 yardov, čo je je najvyššie číslo v NFL.

SPECIAL TEAM UŽ DOPADOL NA ÚPLNE DNO

Ako som spomínal, že special team padá na úplne dno, tak už tam narazil a akurát rozbiehajú vrt, vďaka ktorému budú môcť byť ešte hlbšie v sračkách. Punter JK Scott začal sezónu ako zbraň. No v posledných zápasoch to je mor. Na 6 puntoch mal otrasný priemer 37.2 yardov. Podmienky na puntovanie boli perfektné, no aj napriek tomu ani len jeden jeho punt nepreletel viacej než 41 yardov. Keď má náš útok problémy, tak je potreba, aby punter súperov útok prišpendlil ku vlastnej end zone a nedal im tak poriadne dýchať. A nie postaviť obranu do zložitej pozície už hneď na začiatku. No on to pošle 32 yardov a Niners začínajú drive na 39ke… Problémom môže byť doba jeho odkopu. Trvá mu dlho, kým loptu odkopne, tréneri Niners si to všimli, totálne mu ničili pocket, čo ho mohol výrazne ovplyvniť. 

Punt return už horší byť nemôže, než ho máme práve my. Tremon Smith premenil 2 punt returny do straty troch yardov. Aktuálne majú Packers na svojom konte v 11 zápasoch dokopy -11 yardov na punt returnoch a náš najdlhší punt return v tejto sezóne mal hodnotu 1 yardu (week 1 vs Bears). Ten sa podaril Trevorovi Davisovi ešte pred tým, než ho Packers tradovali.Teraz je už 13. week a stále je tímovým lídrom v tejto štatistike. Special team Packers je najhorším vo svete NFL a horšiu jednotku si už fakt dlho nepamätám. Pre porovnanie – keď sme v roku 1996 vyhrali Super Bowl, tak Desmond Howard mal v 16 zápasoch 875 yardov na punt returne a 3 TDs. Šanca, že Packers sa stanú prvým tímom v histórii, ktorý zakončí sezónu s negatívnym počtom yardov na punt returnoch stále žije. 

ZASE RAZ HVIEZDNI ROZHODCOVIA

To, že rozhodcovia predvádzajú cirkusantské výkony sa už stáva raritou. Nedeľňajší zápas nebol výnimkou a všetko to začalo penaltou proti Adamsovi za taunting, keď získal prvý down a posunul náš útok ku stredu ihriska. V tomto momente som vedel, že to bude od rozhodcov poriadna komédia a to sa aj naplnilo. Vymenujem zopár nezmyslov, čo sa im podarilo zacallovať. Ruky v tvári v podaní CB Kevina Kinga, ktoré sa k tvári ani len nepriblížili. „Blok do chrbta“ v podaní Allisona. Holding na LT Davida Bakhtiariho proti Nickovi Bosovi, keď ho Packers perfektne nachytali na play fake, ten nemal poňatia čo sa deje a prišiel holding na Baka, toto ma dostalo. No a čo ma nonstop vytáčalo a doplatil na to aj môj displej na mobile. Pass-rushing stunty v podaní hráčov Niners nám robilo veľa problémov. Arik Armstead a DeForest Buckner sú vytiahnutí interní hráči, ktorí sa vedia v určitých oblastiach hýbať fakt dobre, čo robí problémy celej ofenzívnej lajne. No a Niners pri týchto stuntoch vo svoj prospech využili aj niekoľko neodpískaných defenzívnych holdingov. Niekoľkokrát sa stalo, že edge rusher pridržal tackla na mieste, a stuntujúci interný rusher sa mohol dostať cez roh priamo ku QB. V polčase rozhodcov na toto zrejme niekto upozornil a prvý defenzívny holding prišiel až v druhom polčase… Pridávam sem zopár záznamov, na ktorých môžte vidieť „Kingove“ ruky v tvári, Bakov holding, či defenzívny holding v podaní Bosu na Lighta, ktorý otvoril cestu pre Armsteda a sacku na treťom downe… odpískané to nebolo… 

BAKOV „HOLDING“

„RUKY V TVÁRI“

„BLOK DO CHRBTA“

DEFENZÍVNY HOLDING NA LIGHTA

TAUNTING NA ADAMSA

No a k tomu catchu/ne-catchu v podaní TE Jimmyho Grahama pred koncom polčasu. Keď sa hra odohrala live, tak keď som si všimol, že lopta spadla na zem, tak som vyskočil, odpil si z pifka a opakovaný záber nevidel. Avšak o nejakých 5 minút sa k tomu vrátil analytik pravidiel pre NBC a hovoril, že to bol catch. Graham loptu zachytil, spravil football move, obranca sa ho dotýkal a keď mal koleno na zemi, tak mal loptu plne pod kontrolou. Tá mu vypadla až po následnom páde. Po novom musia byť pre catch splnená 3 podmienky: Hráč musí mať loptu pod kontrolou, obidve nohy alebo inú časť tela vo vnútri ihriska a vykonať ďalší futbalový úkon, respektíve držať loptu dosť dlho, aby sa k nemu mohol dostať. Už dávno v NFL neplatí, že hráč, ktorý loptu zachytil ju musí držať počas celého pádu na zem. Z prvého záberu to vyzeralo ako perfektný zákrok Jimmyho Warda, avšak keď to pustili opakovane, tak s prikláňam k tomu, že to bol catch a mal to byť prvý down pre Packers. Stav zápasu bol 10-0 pre Niners, niečo cez 6 minút do konca polčasu a Packers by boli na 25 yardovej línii Niners. Žeby ďalšia veľká chyba od rozhodcov? No aj keby LaFleur hodil challenge, tak tieto jelita by to neotočili, však celý polčas nevideli defenzívne holdingy a len tie útočné… 

KOHO POCHVÁLIŤ?

Je ťažké niekoho po takomto zápase pochváliť, avšak mám tu zopár jedincov, ktorí si zaslúžia pochvalu. Chcem pochváliť CB Jaira Alexandera. Počas celého zápasu perfektne pokrývala Emmanuela Sandersa a už po druhý krát v tejto sezóne ho zo zápasu úplne vymazal. Plus jeho bojovnosť a energia bola na požadovanej úrovni. Jaire je stále veľmi mladý, no už teraz ukazuje schopnosti lídra. Na záver som si nechal ešte jedno meno a nie zámerne, lebo sa k tomu vyjadrím trošku obsiahlejšie. Je ním kapitán našej obrany EDGE Za´Darius Smith. Jeho bojovnosť bolo vidieť na ihrisku takmer neustále a keby máme takýchto hráčov viacej, tak sme neporaziteľný. V tomto zápase si náš kapitán pripísal 1.5 sacku, 2 tackles for loss a 3 hity na QB. Obidva jeho sacky ukončili drive na treťom downe. Ak ešte niekto spochybňuje tento podpis, tak musí byť extrémny blázon, ktorý patrí do blázinca a nie za obrazovky. No a ja sa tu pozastavím ešte pri jednej veci. Po prvom sacku Za´Darius ukázal tričko pod dresom, na ktorom bol napísaný odkaz: „We love Eileen.“ Bol to odkaz, ktorým chcel Za´Darius vyjadriť podporu mame svojho kolegu a zamestnanca Packers, ktorý sa stará o vybavenie hráčov a trénerov. Jeho mama je totižto ťažko chorá, má rakovinu a s Packers ani necestoval do Kalifornie, lebo s ňou ostal doma. A tu prichádza vec, ktorá ma extrémne vytočila. Či už NFL Memes, alebo takmer všetky fanúšikovské stránky 49ers zdieľali túto fotku, avšak originálny nápis bol zmazaný a namiesto neho tam vždy bolo niečo posmešné na dresu Green Bay Packers. Ako sorry, ale toto fakt?!!! Kto ma pozná tak vie, že som za každú srandu, ale robiť si srandu na niečom takomto a totálne vymazať krásny odkaz, ktorý Za´Darius zdieľal, tak to je proste ľudský humus! No a neviem, či je tento týždeň na internete populárnejšie meme než toto… Nech si robíme srandu zo všetkého možného, ale takéto odkazy treba šíriť ďalej a ľudom, ktorí sú ťažko chorí vyjadriť podporu. A nie si na úkor toho zbierať sledovanosť a lajky na sociálnych sieťach. Za mňa to je totálne úbohé. 

OSTATNÉ POSTREHY

 • LaFleur a takmer každý človek v našej organizácii hovorí o tom, aby sme sa vyvarovali negatívnym plays. No v tomto zápase sme v útoku zahrali hneď 13 plays, ktoré viedli k žiadnemu zisku, respektíve strate yardov. (nekompletné prihrávky sa do tohto nepočítajú)
 • Najlepším hráčom na ihrisku v tomto zápase bol ILB 49ers Fred Warner. Bol úplne všade – hral skvelo proti behu a behal od sideline-to-sideline v coverage. Dokázal pokryť všetko, čo sa Packers snažili spraviť vďaka schémam a to najmä pri krátkych passových akciách. No a jeho strip sack v prvom downe pripravil pre Niners prvý sack a posadil ich na koňa. Takýto ILB by sa nám zišiel… 
 • Výkon našej obrany bol v závere prvého polčasu totálny otras. Videli ste už niekedy to, že by útok zahral takéto big plays, keď bolo na ihrisku 7 defenzívnych backov? Pettine ich tam poslal preto, aby zabránil nejakej big plays, avšak oni tam dokázali pustiť jeden catch pre 42 yardov a následný TD v podaní WR Deebo Samuela a neskôr 22 yardový catch TE Georga Kittla, ktorý im pripravil pozíciu na field goal. Rozdiel 13-0 a 23-0 v polčase je obrovský rozdiel. 
 • C Corey linsley je jedným z našich najkonzistentnejších hráčov, avšak v tomto zápase horel. Jednoznačne to bol práve on, kto bol zodpovedaný za neúspech hneď pri troch behových akciách. D.J. Jones ho poľahky porazil v druhom drive a beh zastavil. Neskôr na štvrtom downe v teritóriu 49ers to bol práve Linsley, kto nedokázal spraviť svoj blok a Jones bol zastavený. Keby svojho muža porazil, tak je to prvý down. Minule to na štvrtom downe pokašľal Bak, teraz Linsley – NEODPUSTITEĽNÉ CHYBY. Hráči Niners ho porážali aj silovo a to sa pretavilo do jeho nepohody. Dokonca pri niekoľkých shotgun snapoch mal zlý snap a Rodgers loptu chytal pri svojich špičkách. Pri blitzoch ho blitzujúci LB odhodil až na zem. VEĽMI SLABÝ VÝKON.
 • San Francisco, teda tím, ktorý hráva primárne zone coverage prišiel na Packers s iným plánom. CB Sherman nám po zápase povedal, že Niners hrali hlavne man-to-man coverage a sústredili sa primárne na zastavenie behovej hry a Aarona Jonesa. Toto asi hovori za všetko, že čo si súperi o nás myslia… A majú pravdu.
 • ILB Blake Martinez hrá veľmi zle, keď sa jedná o bránenie zóny v strede ihriska. Hráči si za ním veľmi ľahko nájdu miesto na zachytenie prihrávky. Príklad TD Deebo Samuel. 
 • Defenzívni lajnmeni Dean Lowry a Tyler Lancaster majú obrovské problémy a nedokážu sa dostávať z blokov. Toto bol v ich podaní ďalší slabučký výkon. Prečo nehrá viacej Keke a Adams? 
 • Pustili sme 388 yardov. 150 z nich prišlo po 4 plays. Big plays sú stále našim obrovským problémom. Niners mali len 48 útočných plays! Pre porovnanie mali Packers 59 a len 149 yardov.
 • FB Danny Vitale bol na ihrisku len pri 9 snapoch…
 • Len 3.2% Rodgersových dropbackov v tomto zápase prišlo po no-huddle. To je celkom naprd, keď prehrávate o toľko bodov… Máme čas.
 • 71,323 lístkov. Takýto počet lístkov sa predal na tento zápas na Levi´s Stadium. Najvyšš počet v histórii tohto štadiónu. 
 • Sila trénerského tímu. Rodgers aj Brady majú po 2 zápasoch v tejto sezóne, v ktorých mali 30 a viacej passových pokusov s menej než 5.0 yardami na jeden pokus. Packers sú v týchto zápasoch 0-2 a celkové skóre je 19-63. Patriots sú na bilancii 2-0 a zápasy vyhrali 16-10 & 17-10. 
 • Mám rád Mika Pettina, ale jeho pasívny spôsob zahrávania určitých situácii, konštantné púšťanie big plays nemôže byť tolerované donekonečna. Nebol by som vôbec prekvapený, ak sa LaFleur v offseason poobzerá po svojom vlastnom defenzívnom koordinátorovi. 

Obrana Mika Pettina v 2018:

 • Total defense – 18.
 • Run defense – 22.
 • Pass defense – 12.

Obrana Mika Pettina v 2019:

 • Total defense – 28.
 • Run defense – 26.
 • Pass defense – 23. 

 

 • Po bye weeku a takýto výkon?
 • Ako na toto zareaguje LaFleur a celý tím Packers?
 • Stále milujem tento tím!
 • Go Pack Go, we are 8-3 a stále vedieme NFC North!

 

4 thoughts on “REVIEW: WEEK #12 – Green Bay Packers vs San Francisco 49ers

 • november 28, 2019 at 6:55
  Permalink

  -už tradičně perfektní rozbor
  -zaujala mě myšlenka tvoje s D. Adamse. Nepochybně máš pravdu. Když nehrál, tak jsme hráli kreativně jak bych si představoval a já vynášel HC do nebes. Teď je to jak za McCarthyho. 1d běh středem pro 2y. Další dva downy pak AR hledá očima Adamse prvním readem pak druhým a pak už na něm někdo visí a nebo jen pozdní schození, kdy už je ale obrana u hráčů.
  -14 dní na přípravu, Niners nepřišli s ničím neočekávaným a my předvedeme toto. Čekal bych rychlé odhody a kreativní akce. Hnus.
  – Do playoff nám chybí 3 výhry tipuji. Asi je urvem dle rozpisu. Ale co tam předvedem s takovou hrou, když koukám na Saint, Niners, Seahawks to netuším.

  Reply
 • november 28, 2019 at 13:28
  Permalink

  Taky si myslím, ze Pettine má nadstandartně talentované hráče, hlavně v secondary a přesto ta obrana poušti opravdu hodně plays. Má lepší hráče jak loni a přesto výsledek je horší. Pokud neudělá obrana TO tak prakticky nemáme šanci vyhrát. Jak je možné, že všichni ví jak na nás hrát a hrají to a my se nedokážeme připravit na nikoho?

  Reply
 • november 28, 2019 at 16:56
  Permalink

  Viete čo je v Pettinovom coachingu v tejto sezóne iné ako v minulej ? Nesedí v skyboxe ale je dole medzi hráčmi.
  Možno mu chýba ten nadhľad nad celou situáciou na ihrisku.

  Reply
 • Pingback:PREVIEW: NFC CHAMPIONSHIP vs 49ers – Green Bay Packers SK/CZ

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

REVIEW: Preseason #2 - Green Bay Packers vs Washington Redskins  |  REVIEW: WEEK #12 – Green Bay Packers vs Pittsburgh Steelers  |