Reálny Draft vo Vegas sa konať nebude, no my si spravíme svoju vlastnú slovensko-českú draft párty!

V spolupráci s nfl.cz sme sa dohodli, že spravíme spoločnú Draft párty a všetci sa spoločne stretneme na našom Discorde! Kto by nevedel o čom hovorím, tak nech si prečíta článok na tomto odkaze, sú tam všetky potrebné informácie, ktoré by ste mali vediet:

http://www.nfl.cz/Novinky-a-aktuality/Online-Nfl-Draft-party-2020/2q-5EG.article.aspx

Máte tam všetky základné informácie, avšak ja by som chcel ešte upresniť informácie pre naše syrové hlavy! Nemusíte sa ničoho báť, nevykašľali sme sa na Vás! Popri tom, ako budem odvádzať nejakú prácičku s chalanmi pri komentovaní Draftu, tak budem aktívny aj v našej PÍSANICI na Discorde – LEN SYROVÉ HLAVY. Budete tam mať tie najaktuálnejšie informácie, budeme sa spoločne baviť o Drafte a najmä o našich GREEN BAY PACKERS! Takže pozývam všetky syrové hlavy, aby sa k nám pripojili a aspoň takýmto spôsobom si spestríme tohtoročný virtuálny NFL DRAFT!

Do skupiny LEN SYROVÉ HLAVY majú prístup pochopiteľne LEN fanúšikovia Green Bay Packers. Ak by sa vám nedalo pripojiť, napíšte mi do správy na Discorde – volám sa tam Bart, a ja vám pridám oprávnenia na vstup do tejto písanice! Prípadne ak ste aj našim spoluvlastníkom, napíšte mi aj túto informáciu a ja vám hodím oprávnenie na vstup do písanice len pre spoluvlastníkov!

Tešíme sa na Vás a pevne veríme, že sa tam zíde hojný počet syrových hláv! GO PACK GO!