NFC CHAMPIONSHIP GAME

 

 

 

Naša púť touto sezónou skončila v NFC Championship

 

PACKERS 21:44 Falcons

 

🔸Naša púť touto sezónou sa skončila posledný krôčik od Super Bowlu, v NFC Championship. Atlanta vyhrala zaslúžene, dominovala či už v útoku, alebo v obrane.
🔸Naša secondary je úplný otras, to čo tam vystrájali Randall s Gunterom, to bolo niečo „úžasné.“ Takýto zápas by som tam odohral aj ja.
Nedarilo sa nám vyvíjať tlak na Ryana a ten si v kľude rozdával lopty na kohokoľvek.
OL takisto veľmi nepomáhala Aaronovi a istotne bude mať po tom zápase veľa modrín.

🔸Môžme si biť hlavu o zem, keď sme nepremenili svoje šance… Missnutý FG od Masona, Fumble od Ripa, niekoľko dropnutých passov, nezachytené INTs, nezaľahnutý fumble od Ryana… Sa mi zdalo, že v tom zápase proti nám stálo úplne všetko. Plus k tomu veľké množstvo zranení. Najhoršie to vyzerá s Langom, ktorý si pravdepodobne opäť vážne poranil členok a jeho budúcnosť je vo veľkých otáznikoch.
🔸Keby som mal pochváliť len jedného hráča, tak by to bol Jordy. Obrovský srdciar, výnimočná osobnosť. Bolo na ňom vidno, že ho každý nádych sakramentsky bolí, no stále sa postavil a snažil sa niečo vymyslieť. Neskôr si pripísal aj TD, ktorý si nesmierne zaslúžil. Naozaj klobúk dole pred Jordym a buďme radi, že práve my máme to šťastie, mať ho v našom tíme a sledovať jeho úžasné výkony každý týždeň. 💚💛
🔸Na záver by som chcel chlapcom poďakovať za NESKUTOČNÚ sezónu, ktorá nám priniesla smutné, ale aj nádherné chvíle. Ak sa mám priznať, pri bilancií 4-6 som bol medzi fanúšikmi, ktorí už v play off neverili. Play off bol pre mňa nádherný darček a predĺženie sezóny. Dneska som ešte smutný, že sme boli len ten jeden pomyselný krôčik od Super Bowlu, no až s odstupom času, si uvedomím, že čo sme dosiahli je naozaj výnimočné. Obrovská kopa zranení, totálne nemožná secondary a my sme sa aj napriek tomu dostali až do NFC Championship Obrovské ĎAKUJEME chlapci! 💚💛

Highlights

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Potenciálni hráči na Drafte 2017!  |  PREVIEW: Preseason #1 - Green Bay Packers vs Philadelphia Eagles  |