Plány na stretko v roku 2020!

Milé syrové hlavy!

Po velice úspešnom minuloročnom premiérovom stretnutí nášho fanklubu máme v pláne zorganizovať stretnutie aj tento rok, plus by sa k tomu pridal krst mojej knihy ´Najúžasnejší príbeh v histórii športu´. Predpredaj knihy sa spustí v priebehu pár dní, takže už sme pekne blízko!

Hneď na úvod poznamenám, že sme si plne vedomí aktuálnej situácie okolo pandémie. Ak by sa situácia dovtedy zhoršila, zavrú sa hranicu a zakážu sa hromadné podujatia, tak sa vstupné vráti. Ohľadom tohto sa báť nemusíte, no pre nás a rovnako aj pre vás je dobré toto prípadné stretko naplánovať dopredu, aby sme si vedeli zariadiť čas a rovnako aj priestor, kde sa bude konať.

KDE BY SA STRETKO KONALO?

Po minuloročnom úspechu by som zostal pri pôvodnom mieste a to ŠPORT CLUB (SEREĎ, SLOVENSKO). Majiteľ nám dokáže so všetkým vyhovieť, varia perfektné jedlo a vyhovuje nám to aj priestorovo. No a hlavne tam majiteľom nevadí, keď stojím na stoličke a na plné hrdlo spievam The Bears Still Suck, takže to je perfektná voľba z môjho pohľadu!

  • Minulý rok bolo zopár sťažností na fajčenie vo vnútorných priestoroch. To sa vyrieši tak, aby bol spokojný úplne každý. Máte naše slovo!

V HRE SÚ NASLEDUJÚCE DÁTUMY:

  • Na Mikuláša hráme doma s Philadelphiou Eagles, ale to je bohužiaľ až od 22:20
  • Potom o týždeň v Detriote proti Lions (13.12.) o 19:00 – TOTO JE NAJPRAVDEPODOBNEJŠIA MOŽNOSŤ
  • A následne tesne pred Vianocami hráme doma na Lambeau Fielde proti Caroline Panthers. Dátum zápasu ešte nie je pevne stanovený a ešte sa rozhodne, či sa bude hrať v sobotu alebo v nedeľu.

Plán je nasledovný:

  • Stretnutie by sa začalo už o 15:00 a to predzápasovou tailgate párty, ktorá by sa konala na terase hneď pri Šport Clube. Tam by sme si všetci na vlastnej koži vyskúšali tradičnú wisconsinskú tailgateku. Pustená Packers hudba, grilovanie burgerov, mäska a klobások. Plus k tomu popíjanie pivečka a klasického tailgate nápoju vo Wisconsine – Bloody Mary.
  • O 17:00 by prebehol KRST MOJEJ KNIHY.
  • O 18:00 by sme sa presunuli do vnútorných priestorov, kde by sme si spravili predzápasové live štúdio.
  • O 19:00 začiatok zápasu
  • Cez polčas by sa servírovalo koleno a krkovička ako minulý rok – to bolo fenomenálne. Plus samozrejme na stoloch bude pripravený aj syr, bez toho to nejde!

Podobne ako minulý rok by sa vybralo vstupné v určitej výške a za to by sa všetko zaobstaralo. V cene bude tailgate, krst a aj sledovanie zápasu. V prípade, že by sa stretko neuskutočnilo, tak sa peniaze vrátia. Žiadny problém. A už teraz chcem vopred upozorniť, že sa jedná VÝHRADNE O STRETNUTIE NÁŠHO FANKLUBU A FANÚŠIKOV GREEN BAY PACKERS. Čiže účasť je povolená len pre syrové hlavy – rovnako ako minulý rok. Ďakujem za pochopenie.

Za mňa osobne je najlepší dátum práve 13.12. 2020 a zápas proti Detroitu Lions o 19:00. Ak by to bolo práve proti Lions, tak sa pokúsim vybaviť (nechcem nič teraz sľubovať), že ku nám na stretko zavíta americká veľvyslankyňa na Slovensku – Bridget Brink (ak nič nebude mať na práci). Ak si zvolíme tento dátum, začnem to vybavovať. Minulý rok nás svojou návštevou poctil americký konzul, takže tento rok by sme to posunuli ešte vyššie.

Ak máte iné návrhy, tak ich prosím napíšte do komentárov pod tento článok, nech to je pekne po hromade na jednom mieste. Nie na FB a ani na Discord.

PS: Tá konverzácia čo sme mali počas zápasu s Viqueens na našom Discorde, to bolo niečo šialené!! Ďakujem vám a teším sa na vás pri ďalšom zápase! Discord žije futbalom!!!

GO PACK GO!