Dneska voľnejší tréning bez chráničov.

Tak ako Matt LaFleur povedal, dnešný tréning sa odohral bez chráničov a v pohodovom tempe – pohoda, klídek, futbálek. Chalani si prechádzali techniku, prácu nôh,… Matt sa o svojich chlapcov stará ukážkovo a v minulej sezóne to zožalo peknú úrodu, keď sa našim chalanom zranenia vyhýbali poriadnym oblúkom. Pevne verím, že som to teraz nezakríkol a vo veľmi podobnom duchu sa bude niesť aj nadchádzajúca sezóna.

Do tréningu sa vrátil CB Jaire Alexander. Ako posledný hráč na ihrisku vyšiel OLB Za´Darius Smith, ktorý mal prilbu na hlave vrátil sa tak späť do tréningového procesu po štyroch vynechaných tréningoch. RT Rick Wagner sa tréningu nezúčastnil a spolu s ním ani DT Montravius Adams a DB Raven Greene. Na PUP stále zostáva trojica hráčov: ILB Curtis Bolton, OT Yosh Nijman a LB Greg Roberts. Na NFI to je RB Patrick Taylor a C Simon Stepaniak.

Rob Demovsky z ESPN píše, že OL Lane Taylor je doposiaľ jediným neporazeným ofenzívnym linemanom pri 1vs1 pass block/pass rush drille. Po minulej sezóne sa hovorilo o tom, že môže byť prepustený. Lane však pristúpil na reštrukturalizáciu kontraktu a teraz to vyzerá tak, že bude našim starting right guardom.

Dnešný tréning sa niesol v pokojnom duchu a zajtra nás čaká ďalší tréning na Lambeau Fielde!