Po dni voľna tu bol ďalší tréning!

Tréning sa začal skvelou správou. Nádejný running back Patrick Taylor bol stiahnutý z PUP a po prvýkrát trénoval. Patrick bude bojovať o miesto trojky, respektíve štvorky s dvojicou Kylin Hill a Dexter Williams. Veru že čo má doháňať, nakoľko ako Kylin, tak aj Dexter majú za sebou skvelý štart do tohtoročného campu. Najmä Dexter mňa osobne veľmi prekvapuje a som zvedavý, ako bude vyzerať, keď prídu na rad chrániče a rovnako aj v zápasoch pre-season. U mňa bol už úplne odpísaný a počas minuloročnej sezóny to vyzeralo tak, že bol odpísaný aj v očiach trénerov.

Coach Matt LaFleur často hovorí o tom, že od svojej obrany chce aby robila turnover za turnoverom. A jeho asistenti sú si tohto faktu vedomí. Jerry Gray, coach našej secondary, pracoval spoločne s chalanmi v DL na vyrážaní lopty z rúk runnera od zadu.

Vyrážanie lopty od chrbta trénovali aj naši inside linabackers

Keď sa už lopta vyrazí z držania runnera, tak tu sa práca obrancov nekončí a následne ju musia získať do svojej moci. Ďalší drill bol zameraný práve na toto.

Coach LaFleur na druhú stranu vyžaduje, aby jeho chalani v útoku neprichádzali o loptu. Tí si prechádzali drill, ktorý má za cieľ zlepšovať ochranu lopty, keď už ju majú vo svojich rukách.

QB Aaron Rodgers neprestáva v rozdávaní rád mladším quarterbackom a na tomto viedu opäť rozdáva rady QB Kurtovi Benkertovi ohľadom pozície nôh. Matt LaFleur na tlačovke povedal, že Aaron nemá v popise práce byť mentorom pre Lova s Benkertom, ale aj tak chalanom pomáha ako len môže.

WR Devin Funchess je jeden z hráčov, na ktorých sme zvedaví azda vôbec najviac. Dokáže sa predrať do 53ky?


TÍMOVÁ ČASŤ

 • OL Jon Runyan dostal priestor v prvej ofenzívnej lajne na pozícii left guarda a OL Ben Braden na druhej strane lajny na pozícii right guarda. V druhej tímovej časti bol Braden na pozícii left guarda v prvej OL.
 • V druhej ofenzívnej lajne dostal vo vnútri priestor rookie Royce Newman a nová akvizícia Dennis Kelly nastupuje na pozícii right tackla.
 • Na úvod tímovej časti predviedol TE Robert Tonyan catch jednou rukou, pričom lopta bola hodená za neho. Big Bob chytá proste úplne všetko.
 • WR Malik Taylor si získal separáciu dvoch krokov na svojich strážcov, ale hod od QB Jordana Lova bol podhodený. Preto musel Taylor spomaliť a kvôli tomu by bola obrane odpískaná DPI.
 • QB Aaron Rodgers pohol svoju hlavu, aby poslal niekoho do motionu. WR Randall Cobb a aj WR EQ St. Brown sa rozbehli a prakticky zahrali crossers v backfielde.
 • QB Aaron Rodgers zahral fake predávku lopty na RB AJ Dillona a následne našiel WR MVS na breaking route pre poriadny zisk.
 • Náš nový defenzívny koordinátor Joe Barry podľa pozorovateľov je na ihrisku ohromne energetický, čo je obrovský rozdiel od nášho bývalého defenzívneho koordinátora Mikea Pettina a prakticky hocikoho iné, kto viedol našu obranu.
 • QB Jordan Love hodil krásny „laser“ za behu z bootu do pravej strany na WR Chrisa Blaira a bol z toho 45-yardový touchdown. Krásny hod od Lova. Blair je náš nedraftovaný nováčik z Alcorn State. Posledný hráč, ktorý bol z tejto školy draftovaný, bol náš legendárny wide receiver Donald Driver.
 • WR EQ St. Brown predviedol nádhernú úpravu svojej routy vzhľadom na let lopty, keď lopta od Rodgersa bola podhodená. EQ sa v skoku presadil proti double-coverage pre obrovský zisk. Krásna play od EQ. St. Brown má podľa pozorovateľov dobrý štart do campu.
 • WR Randall Cobb chytá loptu od QB Rodgers. Randall bežal crosser a osobne očakávam, že presne takto ho bude chcieť LaFleur čo najčastejšie dostávať k lopte.
 • WR Devin Funchess dokázal nájsť dieru v strede ihriska, Rodgers si povystúpil z pocketu, ktorý sa mu rozpadal a našiel Devina pre jednoduchý catch a následný beh po zachytení prihrávky. Zisk cca 20 yardov.
 • OLB Randy Ramsey skončil na zemi a následne nedokázal ľavú nohu vôbec zaťažiť. Dvaja tréneri mu museli pomôcť a odniesli ho do útrob Don Hutson Centra.
 • Punter JK Scott pracoval na umiestnení svojich puntov. Prvé 2 opakovania boli otrasné a ďalšie 2 boli perfektné. Toto je perfektný sumár doterajšej kariéry Scotta v NFL.
 • QB Jordan Love mal pekný hod na WR EQ St. Browna, ktorý bol na out route smerom ku vzdialenejšiemu hashu.
 • Tento tréning je ďalším dňom, kedy sa nikto nedokázal dostať cez aktuálne ľavého tackla Elgtona Jenkinsa…. ehm, David nebojíš sa o miesto? 😛

2-minute drill

 • S Henry Black bol na druhej strane od Amosa na pozícii safetyho. Adrian hral viacej smerom k boxu spoločne s ILB Krysom Barnesom.
 • 2-minute drill sa začal backshoulder catchom v podaní WR Davante Adamsa a QB Aarona Rodgers. Je šialené, že lopta letí už skorej, než Adams stihne ísť na brzdy a meniť smer behu. V coverage bol CB Eric Stokes. Ten stále pokračuje v hraní na Adamsovi a postupne sa určite zlepšuje. Dnes dokázal do tohto momentu v coverage na čísle 17 spôsobiť aspoň 2 neskompletované prihrávky.
 • Ďalší catch si pripísal WR MVS.
 • OLB Rashan Gary prekazil útoku úmysel, keď sa predral stredom OL až ku Rodgersovi, ktorý musel loptu rýchlo odhadzovať smerom na WR Davante Adamsa a prihrávka skončila neskompletovaná.
 • Na 3rd&10 hádzal QB Rodgers hlbokú loptu na WR Randalla Cobba. S Darnell Savage mohol mať interception, ale bola mu odpískaná DPI.
 • V red zone obrana zatiahla roletu. Na prvých dvoch downoch skúšal QB Rodgers hádzať fade na WR Adamsa. Prvý pokus bol nepresný (v coverage Stokes) a druhý skončil na dobrej coverage v podaní Stokesa.
 • QB Rodgers sa na treťom downe snažil dostať loptu na TE Tonyana, ktorý hral crosser, ale prihrávka bola zrazená S Darnellom Savageom, ktorý mal skvelú coverage na Big Bobovi. Do konca zostávalo 7 sekúnd, útok bol na goal line, ale Darnell útok zastavil a prinútil ich uspokojiť sa len s field goalom.
 • Koniec tréningu.

Po tréningu si Aaron Rodgers sadol za volant svojho tátoša, ktorý mu kúpil David Bakhtiari a takto si brázdil ulicami okolo Lambeau Fieldu: