Druhý tréning v chráničoch!

Včerajší prvý tréning v chráničoch sa niesol v znamení otáznikov ohľadom niekoľkých hráčov, ktorí mali podozrenie na zranenie. Najvážnejšie vyzeral DT Montravius Adams, ktorý však skončil „len“ s vykĺbeným palcom na nohe, čo nie je nič vážne. LT David Bakhtiari, ktorý včera z tréningu odkrýval, bol späť v chráničoch a rovnako aj center Corey Linsley, ktorý včerajší tréning vynechal z neznámeho dôvodu. Na ihrisku sa zo začiatku neukázal OLB Za´Darius Smith. Ku koncu tréningu prišiel bez prilby a trénoval s trénerom OLB Mikeom Smithom. Zrejme úvod tréningu mal individuálne v Don Hutson Centre.

LS Hunter Bradley, ktorý bol na COVID-19 liste bol na ihrisku a aj v prilbe. TE Marcedes Lewis bol na ihrisku, mal na sebe dres, avšak nebol v chráničoch. Počas minuloročného training campu ho Packers šetrili a veteránom dávali viacej oddychu. Zrejme to bude rovnako aj tento rok. Na ihrisku boli ešte prítomní ale netrénovali: Curtis Bolton, Greg Roberts, Patrick Taylor, Travis Fulgham, Travis Bruffy, a Yosh Nijman.

Nastala aj jedna zmena pre reportérov. Tí od tímu dostali zákaz informovať ohľadom toho, kto hrá v akom tíme (prvý, druhý, či tretí tím). Taktiež nemôžu informovať ani o tom, v akej package sa využívajú akí hráči, či nejaký hráč rotuje medzi niekoľkými pozíciami. Rozhodne múdre rozhodnutie od Matta LaFleura a jeho tímu, aj keď nás tým pripravili o zaujímave informácie. Pekný tweet na túto situáciu priniesol Tom Silverstein z Packersnews.com: „Tráva je na tréningu zelená a nejakí hráči sú na nej. Nemôžem vám však povedať, ktorí hráč kde stojí.“ Potom ho doplnil Ryan Wood: „Oprava: sú tu aj nejaké biele čiary.“ O pár minút prišiel ďalší zaujímavý tweet od Silversteina: „Tento quarterback hodil naozaj peknú loptu na receivera.“

Jordan Love a jeho hody za behu do siete.

Hráči sa zahrali aj na supermanov 😛

OSTATNÉ POSTREHY:

 • S Adrian Amos pokračuje v dobrej hre a v strede ihriska zahral perfektnú play, keď zachytil interception. Rodgers hľadal dlhou loptu Davante Adamsa, ktorý bol v double coverage a pri tejto hre sa Adams zranil. Držal si svoju pravú nohu. Odkrýval z ihriska a došiel s doktorom do Don Hutson Centra. Po niekoľkých minútach sa vrátil, dal si na seba prilbu a rozbehával to. Aaron Nagler z CheeseheadTV napísal, že Adams mu povedal nasledujúce slová: „Všetko je dobré. Žiadny strach.“ Potom sa vrátil do huddlu a pokračoval v tréningu so svojimi spoluhráčmi.
 • WR Tyler Erin pokračuje v dobrých výkonoch a zachytil prihrávku k postrannej čiare od Rodgersa.
 • LT David Bakhtiari sa nezúčastnil hry 11vs11. Jeho miesto na pozícii ľavého tackla zaujal Alex Light.
 • CB Josh Jackson predviedol ukážkovú coverage na WR EQ St. Brownovi (QB Boyle). Dokonca mal šancu aj na íčko. Skvelá hra od 37čky! Žeby sa tento talentovaný hráč konečne preberal? Zatiaľ má parádny vstup do kempu.
 • QB Rodgers hádzal hlbokú loptu na RB Aarona Jonesa, ktorý mal náskok pred LB Ramseym, Rodgers ho však o málo prehodil.
 • OLB Rashan Gary sa pekne predral cez edge (RT), vytvoril veľký tlak na QB Lova a prihrávka skončila neskompletovaná.
 • QB Rodgers našiel WR Kumerowa ne deep corner route (presne toto im včera nevyšlo a Rodgers ho prehodil). Kumerow odbehol peknú routu a bol úplne voľný.
 • OLB Tim Williams si pripísal ďalší sack, tento raz na Rodgersovi. Počas posledných dní sa ukazuje fakt v dobrom svetle. Žeby náš outside linebacker číslo 4?
 • Po hre 11vs11 v chráničoch si hráči dali dole chrániče. Tréning sa dohral len v prilbách a trénovala sa hra v special teame.
 • Pri hre 11vs11 bez chráničov sa na ihrisko vrátil aj LT David Bakhtiari.
 • Matt LaFleur po každom opakovaní chodí za hráčmi a niečo im hovorí, nech sa jedná o kohokoľvek (Davante, Ervin, Jones,…) Vždy im vysvetľuje presne to, čo od nich vyžaduje.
 • Zrejme počas tohtoročného training campu sa už nedočkáme zaujímavých postrehov, nakoľko tie najzaujímavejšie informácie sa nemôžu podávať. Preto je tento diel suchší. Darmo no…