Po vlaňajšej kvalifikačnej sezóne máme manažérov rozdelených do troch 12-členných líg. Od tejto sezóny naskakujeme do systému, ktorý bude pripomínať soccer. Bude sa postupovať a zostupovať.

Vlani sa nazbieralo 36 manažérov do troch rôznych líg. Dopredu stanovené pravidlá hovorili, že 1.-4. tímy z každej súťaže budú hrať proti sebe, 5.-8. v ďalšej lige a 9.-12. v tretej. Manažéri rozhodení sú, menoslov je stanovený a pár týždňov pred začiatkom NFL máme všetko pripravené.

PRAVIDLÁ

  • Tri ligy: Fantasy 1, Fantasy 2 a Fantasy 3
  • Každá súťaž má 12 tímov
  • Playoff hrá prvých 6 tímov
  • Konečné poradie ligy = poradie po playoff. Teda ak ja skončím po regular season 3., ale v playoff hneď prehrám, nepostupujem, pretože končím mimo Top 4
  • Prví štyria z Fantasy 2 a 3 postúpia nahor. Poslední štyria z Fantasy 1 a Fantasy 2 padajú dole
  • Poplatok ostáva nezmenený = 10 eur!
  • Pozície klasické – QB, RB, RB, WR, WR, TE, FLEX, DEF, K a lavička
  • Nižšie nájdete priložené screeny tímov. Prosím každého jedného manažéra, aby sa v Discorde prihlásil v ľavej strany do svojej ligy. Ak nemáte Discord, píšte do komentára na Facebook, do správy alebo tu pod článok. Ďakujeme za pochopenie.
  • Deadline na potvrdenie účasti – 16. augusta o 19:00!!!
  • Ihneď ako bude liga naplnená sa urobí poradie na draft (random) a môžete si teda začať robiť stratégiu a mocky.

ZLOŽENIE TÍMOV

PRIZE MONEY

V prvom roku to bolo všetko rovnomerné, pretože šlo o prvý ročník. V tomto druhom by sme si dovolili navrhnúť nasledovný systém. Zdôrazňujem, že každý rok sa v druhej lige zmení hneď 8 manažérov, čiže sa veľmi jednoducho môžete prebojovať z trojky do najvyššej.

V prípade, že máte iný návrh, napíšte na Discord do sekcie #fantasy a radi doladíme najlepší možný spôsob.

FANTASY 1

Budget: 280€ – Víťaz 140€, 2. miesto 90€, 3. miesto 50€

FANTASY 2

Budget: 60€ – Víťaz 40€, 2. miesto 20€ (40+20)

FANTASY 3

Víťaz 20€

CHCEL BY SI SA TIEŽ ZAPOJIŤ?

Ak je tu niekto, kto by si chcel fantasy zahrať a nemá tím, nech sa prihlási najlepšie na mail rolohric@gmail.com. Ak by bolo aspoň 10 hráčov, otvorili by sme ešte jednu ligu, ktorá by ale nemala nič spoločný s vyššie somenutým systémom (aspoň pre jej prvú sezónu). Jednoducho by sme otvorili ďalšiu zábavku pre nových ľudí. Medzi sebou by ste sa potom dohodli, či chcete poplatok alebo nie, no osobne to odporúčam. Dlhoročné skúsenosti s fantasy ma naučili, že už len 5 eur ľudí motivovalo ku troška vyššej aktivite. Navyše to pridá na zábave.