Do druhého stretnutia Syrových hláv zo Slovenska a Česka ostáva už len čosi viac ako dva týždne! Prinášame podrobnejšie info.

Po vyhodení informácie o tom, že chystáme druhé stretnutie nášho fanklubu sa vás prihlásilo u mňa do správ nejakých 27 ľudí. Skvelé číslo, ale stále veríme, že ešte nejakí ľudia pribudnú a dostaneme sa aspoň cez 30, ale tajne veríme, že nás napokon bude v Seredi 40!

Pozývame aj ľudí z okolia Prahy a vzdialenejších kútov Česka a Slovenska. Zápas sa začína o 19:00 a je to jedinečná príležitosť stretnúť sa. Prísť sa dá aj vlakom do Trnavy, kde by potom odvoz zo stanice a na stanicu zabezpečil Noro a v hre aj aj ďalší fanúšik Packers zo Serede Josef. Zo stanice vieme týmto štýlom pokojne zobrať 10-15 ľudí.

Aj kvôli tomuto sme na Discorde vytvorili miestnosť s názvom #stretkofanklubu. Skúste sa dať dokopy ľudia na jednej trase, sadnite do spoločného auta alebo rovnakého vlaku. Tým pádom vás potom budeme vedieť aj ľahšie zobraž z Trnavy do Serede.

Vybavujte voľno na pondelok, pretože to určite bude legendárne. Rozhodne neoľutujete.

Príchod je od 17:30. Dôvodom je, aby sme sa mohli najesť, pretože jedlo sa začne podávať od 18:00.

Ubytovanie si každý rieši po svojej osi, ale náš kolega fanúšik „Brando“, ktorý príde na stretko, má k dispozícii na nocľah dom v Hlohovci. K dispozícii sú 3x dojky postele a dva rozkladacie gauče.

FAJČENIE bolo vecou, ktorú ste nám pripomínali a rovnako aj ja som za to, aby sa to vyriešilo ku spokojnosti všetkých. Máme za to, že sme všetci rozumní a tolerantní ľudia, čiže sa na mieste s fajčiarmi „syrovými“ hlavami dohodneme, že ako to bude.

ZÁKLADNÉ INFO

  • Kedy: 24. októbra, nedeľa od 17:30, zápas s Washington Football Team začína o 19:00
  • Kde: Šport Club, Sereď, Slovensko.
  • Poplatok: 15€, zahŕňa: Jedlo, torta, priestory a sledovanie zápasu
  • Platba: na účet IBAN SK77 0200 0000 0055 0454 3212. Do poznámky uveďte meno a priezvisko.
  • Ubytovanie: Individuálne, doporučujeme www.penzionmlyn.sk alebo čokoľvek na Bookingu. Prípadne možnosť prespať u Brandona. Ak niekto chce prespať uňho, napíšte mne (Rolovi) kdekoľvek chcete.