Správca tipovačky Matúš Bednár si pripravil report doterajšieho priebehu tejto zábavky.

Zdravím všetky syrové hlavy a účastníkov našej tipovačky zvlášť.

Máme za sebou štyri kolá a presne ako som predpokladal, tipovačka je veľmi nepredvídateľná. Aj keď sa v jednom kole nezadarí, ďalším dobrým kolom môžete byť naspäť v hre.

Začnem weekom 1, ktorý nevyšiel Packers úplne podľa predstáv a to sa prejavilo aj na bodových ohodnoteniach keď len dvaja tipéri nahrali 21 bodov a všetci ostatný pod 20. Presný výsledok netrafil nikto. Celkový počet získaných bodov bol 439 pri 37 tipujúcich čo je 11,87 bodu na tipéra.

Posunieme sa hneď do weeku 2. Tu už to bol očakávanejší výkon a to sa odzrkadlilo aj na získaných bodoch. Dvom tipérom (moja maličkosťLukeB67) sa podarilo uhádnuť správny výsledok čo v kombinácii s ďalšími dobrými tipmi mne vynieslo celkové prvé miesto a manažérovi LukeB67 delené tretie. Bohužiaľ už v druhom kole nenatipovali štyria hráči a ďalšie kolá budú musieť zabrať. Bodové zisky za toto kolo boli 2/3 nad 20 bodov, zaujímavý výsledok dosiahol tomassson a to 38 bodov bez toho, aby trafil správny výsledok. Maximálny bodový zisk som mal ja a to 46 bodov. Celkový počet získaných bodov bol výrazne vyšší a to 776 bodov pri 33 tipujúcich čo je 23,51 bodu na tipéra.

Tretie kolo prinieslo opäť rekordný bodový zisk od jedného hráča.  Hráč Romci18 tipol správny počet bodov ktoré sme skórovali a celkovo si toto kolo pripísal 51 bodov. Opäť tento vyšší bodový zisk znamenal jeho posun na líderskú pozíciu v tipovačke s celkovým počtom bodov 83. Veľmi dobrý výsledok držal aj pepo25 (2. miesto 82 b) a Rolo (4. miesto 77 b), aj keď ani jeden z nich ešte netrafil presný výsledok. Celkový počet získaných bodov sa opäť mierne zvýšil a to 813 bodov pri 35 tipujúcich čo je 23,22 bodu na tipéra. Po tomto kole som pristúpil na zníženie počtu nachytaných yardov jedným hráčom zo 150 na 120 a zníženie počtu nabehaných yardov jedným hráčom zo 120 na 100. Myslím, že to budú reálnejšie dosiahnuteľné méty a zamieša to poradím.

V zatiaľ poslednom 4. kole sa našli traja správni tipéri počtu bodov. Medzi nimi vyčnieval Slády, ktorý trafil presne 13 tipov z celkových 19 a toto kolo získal rekordných 71 bodov. Ako to už býva zvykom, takýto bodový zisk ho vystrelil na prvé miesto s pohodlným 35-bodovým náskokom na druhého. To si stále drží už raz spomínaný pepo25, ktorý okrem nešťastného 1. weeku získal  v ostatných troch vždy nad 30 bodov. Avšak, toto kolo máme aj negatívny rekord a to päť tipérov, ktorí neodoslali tipy. Aj napriek rekordu 71 bodov celkový počet získaných bodov klesol na 754 bodov pri 32 tipujúcich čo je 23,56 bodu na tipéra.

Už to nebudem ďalej naťahovať, nižšie máte tabuľku so všetkými bodmi a celkovým poradím. Tipom zdar.