Ako sa pred zápasom poriadne nabudiť?!

Rozhodol som sa, že chcem písať aj takýto typ článkov. Žiadne zložité Xs a Os, či zložité výrazy. Len proste fanúšikovský kontent, ktorý sa môže niekomu zísť. Už za pár dní tu máme náš úvodný zápas sezóny proti Viqueens. Výkopu sa nemôžem dočkať a dobrý týždeň si už púšťam moje tradičné predzápasové songy, prostredníctvom ktorých sa „pripravujem“ na zápasy Green Bay Packers! A dneska mi pri počúvaní napadlo, že by som sa o moje hajpovacie pecky mohol podeliť aj s vami! Možno niekomu z vás sa nejaký song zapáči a zaradí ho do svojho predzápasového nakopávacieho playlistu!

Songy som rozdelil do troch kategórií. Prvou je kategória PACKERS, kde sú songy prepojené práve s našim tímom a ktoré by mala poznať každá jedna syrová hlava! Bez výnimky! Druhou kategórie je ROCK&ROLL, ktorý vás poriadne nabudí a nakoľko som obrovským fanúšikom dobrého pifka, dobrej nálady a coutry muziky, tak som vybral zopár mojich najobľúbenejších country pesničiek, kde sa béka o pive a dobrej náladičke! Stačí kliknúť na názov pesničky a presmeruje vás to na YouTube.

PACKERS

Toto je playlist, ktorý nesmie chýbať na tailgate party žiadnej syrovej hlavy! Prvé tri pesničky v tomto zozname by ste mali dokázať zaspievať aj vtedy, keď budete stáť pred Lambeau Fieldom na LOT 1 po zápase, budete mať v sebe 15 píf a 8 bloody marrys. Bang the drum all day je náš oficiálny touchdownový song, rollout the barell je neoficiálna hymna wisonsinských futbalových tímov, keď sa to spieva úplne všade, či už Packers, Bucks, Brewers,… Tretím songom je The Bears Still Suck a je to proste o tom, že The Bears Still Suck… čo k tomu viacej. Tieto tri songy musíte vedieť všetci a verte mi, že nechcete byť ten jeden divný človiečik na Lambeau Fielde, ktorý sa nezapojí do hromadného spievania týchto hitov! Zvyšné pesničky nie sú povinným folklórom Packers, ale mali by ste ovládať aspoň refrén tých najznámejších. Medzi moje najobľúbenejší patria: Cheesehad Baby, Packer Bar Song, The It´s Packer Sunday Polka, či We Love The Green And Gold. Ale počas sezóny mi hrá každá jedna z nich!


ROCK&ROLL!!!


COUNTRY – PIFKO A DOBRÁ NÁLADIČKA

Tak toto je môj predzápasový playlist! Možno sa niekto z vás inšpiruje! Ak máte aj vy svoje obľúbené predzápasové songy, tak mi ich pošlite do komentu! Rád si ich vypočujem a možno zaradím do svojho playlistu!

GO PACK GO!