Brian Gutekunst posilňuje hĺbku svojho tímu.

Tom Pelissero z NFL Network nás informuje o tom, že Packers si z waivers uchmatli dvoch hráčov. Jedná sa o defenzívneho lajnmena Geralda Willisa a edge rushera Jamala Davis.

Willis je defenzívny end, ktorý meria 188 cm a váži 136 kg. Chodil na univerzitu Miami a vo svojej seniorskej sezóne vyprodukoval 18 tacklov pre stratu yardov a 4 sacky a vyslúžil si účasť v second-teamu All-American. Jeho 18 tacklov pre stratu yardov bolo v tej sezóne podľa Sports Illustrated najvyšším číslom v celej FBS spomedzi defenzívnych tacklov, bol projektovaný ako pick v druhom, alebo treťom kole, no aj napriek tomu bol nedraftovaný. Po Drafte podpísal s Baltimorom Ravens, strávil s nimi celý training camp a bol prepustený pri finálnych cutoch do 53ky. Následne skončil na practice squade Miami Dolphins. Willis je mladším bratom safetyho Washingtonu Redskins Landona Collinsa.

Davis je edge rusher, ktorý meria 193 cm a váži 109 kg. Hrával za univerzitu Akron, kde počas posledných dvoch rokov nazbieral 31.5 tacklov a 7.5 sackov. Do NFL prišiel ako nedraftovaný nováčik a training camp strávil s Houstonom Texans a neskôr v roku 2019 zasiahol aj do troch zápasov regular season v drese Miami Dolphins. Davis sa vyznačuje svojimi dlhými rukami a atletickosťou. Na Scouting Combine zabehol 40 yardov za 4.6 sekundy, three-cone drill zvládol za 7.0 sekundy, vertical leap mal hodnotu 39´´ a broad jump 10-2.

Brian Gutekunst týmito krokmi nezamýšľa to, že toto sú naši starting hráči. Už pomaličky začína so skladaním jeho 90 člennej súpisky pre training camp.